Challenge League - Švicarska
subota, 18.07.2020
17:15
17:15

Aarau

Lausanne-Ouchy
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Aarau |
| Gosti: | Lausanne |
| Udaljenost: | 144.8 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stadion Brugglifeld |
| Kapacitet: | 9 249 (1 542) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 17:15 (18:15 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.80 | 3.50 | 1X | 1.25 | 1.90 | |||
| 39% | 30% | 31% | 1.25 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 6.50 | 1.30 | 3.50 | 1.83 | 1.83 | ||||||
| 85% | 15% | 65% | 35% | 41% | 59% |
Posljednji 3 izravne utakmice
| 2020-01-25 | Lausanne-Ouchy | 0 - 2 | Aarau |
| 2019-11-02 | Lausanne-Ouchy | 0 - 2 | Aarau |
| 2019-09-24 | Aarau | 1 - 1 | Lausanne-Ouchy |
Aarau posljednje 12 utakmice
| 2020-07-14 | Vaduz | 1 - 1 | Aarau |
| 2020-07-11 | Aarau | 2 - 3 | Winterthur |
| 2020-07-08 | Kriens | 4 - 1 | Aarau |
| 2020-07-03 | Aarau | 5 - 4 | Lausanne |
| 2020-06-30 | Winterthur | 5 - 2 | Aarau |
| 2020-06-26 | Chiasso | 1 - 3 | Aarau |
| 2020-06-23 | Aarau | 4 - 1 | Wil |
| 2020-06-19 | Grasshopper | 5 - 0 | Aarau |
| 2020-06-13 | St. Gallen | 4 - 1 | Aarau |
| 2020-06-09 | Zurich | 5 - 1 | Aarau |
| 2020-06-06 | Aarau | 1 - 1 | Thun |
| 2020-02-23 | Aarau | 4 - 4 | Kriens |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 12 | 10 | 10 | |
| 25% | 25% | 50% | 100% | 83% | 83% |
Lausanne-Ouchy posljednje 12 utakmice
| 2020-07-15 | Lausanne-Ouchy | 1 - 2 | Wil |
| 2020-07-10 | Vaduz | 5 - 1 | Lausanne-Ouchy |
| 2020-07-07 | Grasshopper | 4 - 0 | Lausanne-Ouchy |
| 2020-07-03 | Lausanne-Ouchy | 2 - 2 | Winterthur |
| 2020-06-30 | Lausanne | 0 - 0 | Lausanne-Ouchy |
| 2020-06-27 | Lausanne-Ouchy | 1 - 1 | Schaffhausen |
| 2020-06-24 | Kriens | 2 - 2 | Lausanne-Ouchy |
| 2020-06-20 | Lausanne-Ouchy | 2 - 1 | Chiasso |
| 2020-06-13 | Neuchatel Xamax | 4 - 2 | Lausanne-Ouchy |
| 2020-06-10 | Lausanne-Ouchy | 6 - 0 | Servette |
| 2020-02-22 | Lausanne-Ouchy | 1 - 1 | Vaduz |
| 2020-02-16 | Winterthur | 1 - 0 | Lausanne-Ouchy |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 8 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 67% | 50% |
Ljestvića Challenge League
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lausanne | 32 | +44 | 67 |
| 2 | Grasshopper | 31 | +22 | 56 |
| 3 | Vaduz | 31 | +21 | 52 |
| 4 | Kriens | 32 | +4 | 50 |
| 5 | Winterthur | 32 | -13 | 45 |
| 6 | Wil | 30 | -1 | 41 |
| 7 | Aarau | 31 | -13 | 36 |
| 8 | Lausanne-Ouchy | 31 | -15 | 35 |
| 9 | Schaffhausen | 32 | -22 | 31 |
| 10 | Chiasso | 32 | -27 | 18 |
Kronologija utakmica u ligi
| Aarau | |
| Lausanne-Ouchy | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Aarau | Lausanne-Ouchy |
|---|---|---|---|
| 1 | Lausanne | 5 - 4 | 0 - 0 |
| 2 | Grasshopper | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 3 | Vaduz | 1 - 2 | 5 - 1 |
| 4 | Kriens | 4 - 4 | 2 - 2 |
| 5 | Winterthur | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Wil | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Aarau | - | 1 - 1 |
| 8 | Lausanne-Ouchy | 1 - 1 | - |
| 9 | Schaffhausen | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Chiasso | 3 - 3 | 2 - 2 |
Pozicija u ligi
| Aarau | Lausanne-Ouchy | |
| Pozicija | 7 | 8 |
| Bodovi | 36 | 35 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 8 | 9 |
| Bodovi | 20 | 13 |
Forma u ligi
| Aarau | Lausanne-Ouchy | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
9
9 13 |
9
8 14 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
5
5 5 |
3
4 8 |
Golovi u ligi
| Aarau | Lausanne-Ouchy | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
55
68 |
39
54 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
35
31 |
14
32 |
Ukupna statistika za Challenge League
| Utakmice (157) | |
| Pobjede za domaćine | 45% |
| Neriješeno | 25% |
| Pobjede za goste | 30% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (495) | |
| Golovi po utakmici | 3.15 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.81 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.34 |
| Domaći tim postigao golovi u | 78% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 73% |
| Oba Daju Gol | 57% |
| Više od 1.5 | 82% |
| Više od 2.5 | 61% |
| Više od 3.5 | 39% |
Aarau sljedeće 6 utakmice
| 2020-07-21 | Aarau | - | Chiasso |
| 2020-07-24 | Wil | - | Aarau |
| 2020-07-30 | Aarau | - | Grasshopper |
| 2020-08-02 | Schaffhausen | - | Aarau |
| 2020-09-12 | Aarau | - | Wil |
| 2020-09-19 | Aarau | - | Wil |
Lausanne-Ouchy sljedeće 6 utakmice
| 2020-07-21 | Lausanne-Ouchy | - | Kriens |
| 2020-07-24 | Schaffhausen | - | Lausanne-Ouchy |
| 2020-07-30 | Lausanne-Ouchy | - | Lausanne |
| 2020-08-02 | Chiasso | - | Lausanne-Ouchy |
| 2020-09-12 | Lausanne-Ouchy | - | Grasshopper |
| 2020-09-18 | Thun | - | Lausanne-Ouchy |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.75 | 3.80 | 3.50 |
| Vjerojatnosti | 39% | 30% | 31% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.25 | 1.90 |
| Vjerojatnosti | 55% | 45% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.10 | 6.50 | |
| Vjerojatnosti | 85% | 15% | |
| Više 1.5 @ 1.10 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.30 | 3.50 | |
| Vjerojatnosti | 65% | 35% | |
| Više 2.5 @ 1.30 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.83 | 1.83 | |
| Vjerojatnosti | 41% | 59% | |
| Manje 3.5 @ 1.83 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.36 | 3.00 | |
| Vjerojatnosti | 61% | 39% | |
| Da @ 1.36 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-07-18 16:05. Moguće su trenutačne promjene!