Premier liga - Kazahstan
subota, 30.10.2021
11:00
11:00

Aktobe

Caspiy Aktau
1 - 5
(0 - 2, 1 - 3)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Aktobe |
| Gosti: | Aktau |
| Udaljenost: | 868.1 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Centralni stadion Aktobe |
| Kapacitet: | 12 800 |
| Dimenzije: | 104 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 11:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.13 | 3.50 | 3.22 | 1X | 1.30 | 1.64 | |||
| 39% | 30% | 31% | 1.30 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.53 | 1.80 | 1.91 | 2.97 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 48% | 52% | 21% | 79% |
Posljednji 1 izravne utakmice
| 2021-03-14 | Caspiy Aktau | 1 - 1 | Aktobe |
Aktobe posljednje 12 utakmice
| 2021-10-24 | Turan Turkistan | 1 - 2 | Aktobe |
| 2021-10-16 | Aktobe | 1 - 2 | Kairat Almaty |
| 2021-10-02 | Kaisar | 0 - 2 | Aktobe |
| 2021-09-26 | Aktobe | 2 - 0 | Zhetysu |
| 2021-09-18 | Astana | 2 - 1 | Aktobe |
| 2021-09-12 | Aktobe | 0 - 0 | Taraz |
| 2021-08-15 | Aktobe | 1 - 1 | Astana |
| 2021-08-07 | Akzhayik | 2 - 1 | Aktobe |
| 2021-07-31 | Kaisar | 1 - 0 | Aktobe |
| 2021-07-24 | Aktobe | 1 - 2 | Kaisar |
| 2021-07-16 | Astana | 3 - 2 | Aktobe |
| 2021-07-11 | Aktobe | 0 - 2 | Akzhayik |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 6 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 50% | 8% |
Caspiy Aktau posljednje 12 utakmice
| 2021-10-24 | Caspiy Aktau | 2 - 2 | Akzhayik |
| 2021-10-16 | Sh. Karagandy | 1 - 0 | Caspiy Aktau |
| 2021-10-03 | Caspiy Aktau | 1 - 2 | Kyzylzhar |
| 2021-09-27 | Ordabasy | 1 - 1 | Caspiy Aktau |
| 2021-09-22 | Caspiy Aktau | 0 - 0 | Astana |
| 2021-09-18 | Caspiy Aktau | 2 - 1 | Atyrau |
| 2021-09-12 | Tobol Kostanay | 2 - 1 | Caspiy Aktau |
| 2021-08-21 | Astana | 3 - 3 | Caspiy Aktau |
| 2021-08-15 | Caspiy Aktau | 2 - 4 | Kairat Almaty |
| 2021-08-08 | Turan Turkistan | 0 - 1 | Caspiy Aktau |
| 2021-08-01 | Zhetysu | 0 - 0 | Caspiy Aktau |
| 2021-07-25 | Caspiy Aktau | 1 - 0 | Zhetysu |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Ljestvića Premier liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tobol Kostanay | 25 | +34 | 58 |
| 2 | Astana | 25 | +28 | 56 |
| 3 | Kairat Almaty | 25 | +31 | 50 |
| 4 | Ordabasy | 25 | +2 | 38 |
| 5 | Kyzylzhar | 25 | +7 | 36 |
| 6 | Aktobe | 25 | -1 | 33 |
| 7 | Akzhayik | 25 | -4 | 32 |
| 8 | Sh. Karagandy | 25 | -11 | 30 |
| 9 | Caspiy Aktau | 25 | -4 | 29 |
| 10 | Taraz | 25 | -6 | 29 |
| 11 | Atyrau | 25 | -13 | 28 |
| 12 | Turan Turkistan | 25 | -18 | 25 |
| 13 | Kaisar | 25 | -21 | 16 |
| 14 | Zhetysu | 25 | -24 | 15 |
Kronologija utakmica u ligi
| Aktobe | |
| Caspiy Aktau | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Aktobe | Caspiy Aktau |
|---|---|---|---|
| 1 | Tobol Kostanay | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Astana | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Kairat Almaty | 1 - 2 | 5 - 1 |
| 4 | Ordabasy | 4 - 4 | 1 - 1 |
| 5 | Kyzylzhar | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Aktobe | - | |
| 7 | Akzhayik | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Sh. Karagandy | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 9 | Caspiy Aktau | - | |
| 10 | Taraz | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Atyrau | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Turan Turkistan | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 13 | Kaisar | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Zhetysu | 2 - 0 | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Aktobe | Caspiy Aktau | |
| Pozicija | 6 | 9 |
| Bodovi | 33 | 29 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 14 |
| Bodovi | 14 | 8 |
Forma u ligi
| Aktobe | Caspiy Aktau | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
9
6 10 |
7
8 10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
5 4 |
2
2 8 |
Golovi u ligi
| Aktobe | Caspiy Aktau | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
34
35 |
30
34 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
13
17 |
11
20 |
Ukupna statistika za Premier liga
| Utakmice (175) | |
| Pobjede za domaćine | 40% |
| Neriješeno | 27% |
| Pobjede za goste | 33% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (446) | |
| Golovi po utakmici | 2.55 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.36 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.19 |
| Domaći tim postigao golovi u | 73% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 69% |
| Oba Daju Gol | 47% |
| Više od 1.5 | 71% |
| Više od 2.5 | 45% |
| Više od 3.5 | 24% |
Aktobe sljedeće 6 utakmice
| 2022-01-20 | Aktobe | - | Polissya |
| 2022-01-23 | Zarya Lugansk | - | Aktobe |
| 2022-02-11 | Kuban Krasnodar | - | Aktobe |
| 2022-03-06 | Kairat Almaty | - | Aktobe |
| 2022-03-11 | Aktobe | - | Atyrau |
| 2022-03-17 | Astana | - | Aktobe |
Caspiy Aktau sljedeće 6 utakmice
| 2022-02-11 | Kolos Kovalivka | - | Caspiy Aktau |
| 2022-02-14 | Met. Lipetsk | - | Caspiy Aktau |
| 2022-03-05 | Caspiy Aktau | - | Kyzylzhar |
| 2022-03-11 | Caspiy Aktau | - | Tobol Kostanay |
| 2022-03-17 | Turan Turkistan | - | Caspiy Aktau |
| 2022-04-03 | Caspiy Aktau | - | Ordabasy |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.13 | 3.50 | 3.22 |
| Vjerojatnosti | 39% | 30% | 31% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.30 | 1.64 |
| Vjerojatnosti | 55% | 45% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.25 | 3.53 | |
| Vjerojatnosti | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 1.91 | |
| Vjerojatnosti | 48% | 52% | |
| Manje 2.5 @ 1.91 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.97 | 1.33 | |
| Vjerojatnosti | 21% | 79% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.70 | 2.08 | |
| Vjerojatnosti | 54% | 46% | |
| Da @ 1.70 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2021-10-30 08:02. Moguće su trenutačne promjene!