Stars League - Katar
srijeda, 07.09.2022
16:10
16:10

Al-Rayyan

Al-Markhiya
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Al Rayyan |
| Gosti: | Doha |
| Udaljenost: | 10.0 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:10 (18:10 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.93 | 3.30 | 3.40 | X2 | 1.28 | 1.78 | |||
| 22% | 33% | 45% | 1.78 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.80 | 1.71 | 2.00 | 2.70 | 1.41 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 15% | 85% |
Posljednji 4 izravne utakmice
| 2021-01-26 | Al-Rayyan | 1 - 0 | Al-Markhiya |
| 2018-02-02 | Al-Markhiya | 1 - 3 | Al-Rayyan |
| 2017-11-07 | Al-Rayyan | 5 - 2 | Al-Markhiya |
| 2017-10-15 | Al-Rayyan | 4 - 1 | Al-Markhiya |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | |
| 100% | 0% | 0% | 75% | 75% | 75% |
Al-Rayyan posljednje 12 utakmice
| 2022-08-30 | Umm-Salal | 0 - 0 | Al-Rayyan |
| 2022-08-23 | Al-Rayyan | 1 - 2 | Al-Ahli Doha |
| 2022-08-16 | Al-Duhail | 2 - 1 | Al-Rayyan |
| 2022-08-11 | Al-Arabi Doha | 2 - 1 | Al-Rayyan |
| 2022-08-03 | Al-Rayyan | 0 - 1 | Al-Shamal SC |
| 2022-07-12 | Roda | 2 - 1 | Al-Rayyan |
| 2022-04-27 | Al-Hilal Riyadh | 0 - 2 | Al-Rayyan |
| 2022-04-23 | Al-Rayyan | 1 - 0 | Istiklol |
| 2022-04-19 | Al-Rayyan | 3 - 1 | Al Sharjah |
| 2022-04-15 | Al Sharjah | 1 - 1 | Al-Rayyan |
| 2022-04-11 | Al-Rayyan | 0 - 3 | Al-Hilal Riyadh |
| 2022-04-08 | Istiklol | 2 - 3 | Al-Rayyan |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 17% |
Al-Markhiya posljednje 12 utakmice
| 2022-08-29 | Al-Wakrah SC | 0 - 0 | Al-Markhiya |
| 2022-08-22 | Al-Markhiya | 0 - 1 | Al-Duhail |
| 2022-08-16 | Al-Arabi Doha | 2 - 0 | Al-Markhiya |
| 2022-08-09 | Qatar SC | 1 - 1 | Al-Markhiya |
| 2022-08-01 | Al-Markhiya | 4 - 3 | Al-Sadd |
| 2022-04-25 | Muaither SC | 2 - 1 | Al-Markhiya |
| 2022-04-20 | Al-Markhiya | 1 - 2 | Umm-Salal |
| 2022-04-15 | Al-Ahli Doha | 3 - 4 | Al-Markhiya |
| 2022-04-05 | Al Kharaitiyat | 2 - 1 | Al-Markhiya |
| 2021-05-05 | Al-Markhiya | 0 - 1 | Al-Sailiya |
| 2021-05-02 | Al-Markhiya | 5 - 3 | Al-Gharafa |
| 2021-04-28 | Al-Mesaimeer SC | 1 - 4 | Al-Markhiya |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Ljestvića Stars League
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Arabi Doha | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Al-Wakrah SC | 5 | +9 | 11 |
| 3 | Al-Duhail | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Al-Gharafa | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Al-Shamal SC | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Al-Ahli Doha | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Al-Sadd | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Qatar SC | 5 | -3 | 7 |
| 9 | Umm-Salal | 6 | -4 | 6 |
| 10 | Al-Markhiya | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Al-Sailiya | 6 | -7 | 3 |
| 12 | Al-Rayyan | 5 | -4 | 1 |
Kronologija utakmica u ligi
| Al-Rayyan | |
| Al-Markhiya | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Al-Rayyan | Al-Markhiya |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Arabi Doha | 2 - 0 | |
| 2 | Al-Wakrah SC | 0 - 0 | |
| 3 | Al-Duhail | ||
| 4 | Al-Gharafa | ||
| 5 | Al-Shamal SC | 0 - 1 | |
| 6 | Al-Ahli Doha | 1 - 2 | |
| 7 | Al-Sadd | ||
| 8 | Qatar SC | 1 - 1 | |
| 9 | Umm-Salal | ||
| 10 | Al-Markhiya | - | |
| 11 | Al-Sailiya | ||
| 12 | Al-Rayyan | - |
Pozicija u ligi
| Al-Rayyan | Al-Markhiya | |
| Pozicija | 12 | 10 |
| Bodovi | 1 | 5 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 12 | 9 |
| Bodovi | 0 | 2 |
Forma u ligi
| Al-Rayyan | Al-Markhiya | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
1 4 |
1
2 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 2 |
0
2 1 |
Golovi u ligi
| Al-Rayyan | Al-Markhiya | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
7 |
5
7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
3 |
1
3 |
Ukupna statistika za Stars League
| Utakmice (33) | |
| Pobjede za domaćine | 36% |
| Neriješeno | 24% |
| Pobjede za goste | 39% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (92) | |
| Golovi po utakmici | 2.79 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.33 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.45 |
| Domaći tim postigao golovi u | 76% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 79% |
| Oba Daju Gol | 61% |
| Više od 1.5 | 76% |
| Više od 2.5 | 58% |
| Više od 3.5 | 21% |
Al-Rayyan sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-14 | Qatar SC | - | Al-Rayyan |
| 2022-09-20 | Al-Gharafa | - | Al-Rayyan |
| 2022-09-26 | Al-Markhiya | - | Al-Rayyan |
| 2022-10-02 | Al-Rayyan | - | Al-Shamal SC |
| 2022-10-08 | Al-Duhail | - | Al-Rayyan |
| 2022-10-15 | Al-Rayyan | - | Al-Arabi Doha |
Al-Markhiya sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-13 | Al-Gharafa | - | Al-Markhiya |
| 2022-09-20 | Al-Duhail | - | Al-Markhiya |
| 2022-09-26 | Al-Markhiya | - | Al-Rayyan |
| 2022-10-02 | Al-Arabi Doha | - | Al-Markhiya |
| 2022-10-08 | Al-Markhiya | - | Al-Shamal SC |
| 2022-10-15 | Al-Gharafa | - | Al-Markhiya |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.93 | 3.30 | 3.40 |
| Vjerojatnosti | 22% | 33% | 45% |
| X2 @ 1.78 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.28 | 1.78 |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% |
| X2 @ 1.78 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.24 | 3.80 | |
| Vjerojatnosti | 65% | 35% | |
| Više 1.5 @ 1.24 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.71 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 45% | 55% | |
| Manje 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.70 | 1.41 | |
| Vjerojatnosti | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.41 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.63 | 2.15 | |
| Vjerojatnosti | 53% | 47% | |
| Da @ 1.63 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-07 12:01. Moguće su trenutačne promjene!