Super liga - Grčka
nedjelja, 11.10.2026
17:00
3 - 2
(3 - 0, 0 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Solun |
| Gosti: |
Volos |
| Udaljenost: |
141.6 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Stadion Kleanthis Vikelidis
|
| Kapacitet: |
22 800 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
17:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.49 |
3.90 |
6.50 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.38 |
| 75% |
21% |
3% |
1.49 |
|
|
|
97% |
3% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.83 |
1.98 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 87% |
13% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
29% |
71% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-05-13 |
Volos
|
1 - 2 |
Aris
|
|
2026-04-18 |
Aris
|
3 - 2 |
Volos
|
|
2026-02-14 |
Volos
|
1 - 1 |
Aris
|
|
2025-08-23 |
Aris
|
2 - 0 |
Volos
|
|
2025-03-01 |
Volos
|
1 - 1 |
Aris
|
|
2024-11-23 |
Aris
|
0 - 1 |
Volos
|
|
2024-02-25 |
Aris
|
2 - 0 |
Volos
|
|
2023-11-11 |
Volos
|
0 - 2 |
Aris
|
|
2023-05-03 |
Aris
|
4 - 2 |
Volos
|
|
2023-04-23 |
Volos
|
0 - 3 |
Aris
|
|
2023-01-21 |
Aris
|
3 - 0 |
Volos
|
|
2022-10-02 |
Volos
|
2 - 0 |
Aris
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
11 |
5 |
2 |
| 67% |
17% |
17% |
|
92% |
42% |
17% |
Aris posljednje 12 utakmice
|
2026-09-19 |
Aris
|
0 - 0 |
Iraklis
|
|
2026-09-16 |
Aris
|
1 - 0 |
Marko 1927
|
|
2026-09-13 |
PAOK
|
2 - 0 |
Aris
|
|
2026-09-10 |
Asteras Tr.
|
1 - 1 |
Aris
|
|
2026-09-05 |
AEK Athens
|
5 - 0 |
Aris
|
|
2026-08-30 |
Aris
|
2 - 1 |
OFI Crete
|
|
2026-08-22 |
Kalamata
|
2 - 3 |
Aris
|
|
2026-08-17 |
Anag. Karditsas
|
0 - 2 |
Aris
|
|
2026-08-12 |
Napoli
|
6 - 2 |
Aris
|
|
2026-07-30 |
Monza 1912
|
1 - 3 |
Aris
|
|
2026-05-17 |
Aris
|
3 - 0 |
Levadiakos
|
|
2026-05-13 |
Volos
|
1 - 2 |
Aris
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
7 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
58% |
33% |
Volos posljednje 12 utakmice
|
2026-09-20 |
Volos
|
1 - 2 |
AEK Athens
|
|
2026-09-13 |
Kalamata
|
3 - 1 |
Volos
|
|
2026-09-08 |
Olympiakos
|
3 - 2 |
Volos
|
|
2026-09-05 |
Volos
|
1 - 1 |
Olympiakos
|
|
2026-09-01 |
Volos
|
2 - 2 |
Kalamata
|
|
2026-08-29 |
Volos
|
1 - 1 |
Iraklis
|
|
2026-08-23 |
OFI Crete
|
2 - 0 |
Volos
|
|
2026-08-17 |
Iraklis
|
1 - 3 |
Volos
|
|
2026-08-10 |
Volos
|
0 - 2 |
Kalamata
|
|
2026-08-01 |
Heerenveen
|
3 - 2 |
Volos
|
|
2026-07-28 |
Cambuur
|
1 - 2 |
Volos
|
|
2026-07-25 |
Groningen
|
0 - 0 |
Volos
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
11 |
7 |
5 |
| 17% |
33% |
50% |
|
92% |
58% |
42% |
Ljestvića Super liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Panathinaikos |
5 |
5 |
0 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
15 |
| 2 |
AEK Athens |
6 |
4 |
2 |
0 |
16 |
3 |
+13 |
14 |
| 3 |
PAOK |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
12 |
| 4 |
Olympiakos |
5 |
3 |
1 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
10 |
| 5 |
OFI Crete |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 6 |
Panetolikos |
5 |
3 |
0 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 7 |
Aris |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
10 |
-5 |
7 |
| 8 |
Iraklis |
5 |
1 |
3 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
6 |
| 9 |
Kifisia |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
5 |
| 10 |
Asteras Tr. |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
5 |
| 11 |
Kalamata |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
4 |
| 12 |
Atromitos |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 13 |
Levadiakos |
5 |
0 |
1 |
4 |
0 |
9 |
-9 |
1 |
| 14 |
Volos |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
-1 |
Kronologija utakmica u ligi
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Aris |
Volos |
| 1 |
Panathinaikos |
|
|
| 2 |
AEK Athens |
|
|
| 3 |
PAOK |
|
|
| 4 |
Olympiakos |
|
|
| 5 |
OFI Crete |
2 - 1 |
2 - 0 |
| 6 |
Panetolikos |
|
|
| 7 |
Aris |
- |
|
| 8 |
Iraklis |
0 - 0 |
|
| 9 |
Kifisia |
|
|
| 10 |
Asteras Tr. |
|
|
| 11 |
Kalamata |
|
3 - 1 |
| 12 |
Atromitos |
|
|
| 13 |
Levadiakos |
|
|
| 14 |
Volos |
|
- |
Statistika tima
| |
Aris |
Volos |
| Pobjeda |
2 |
0 |
| Neriješeno |
1 |
2 |
| Porazi |
2 |
3 |
| Dati golovi |
5 |
4 |
| Primljeni golovi |
10 |
9 |
| Prosjek dati golovi |
1.00 |
0.80 |
| Prosjek primljeni golovi |
2.00 |
1.80 |
| Utakmice dati golovi |
40% |
80% |
| Utakmice primljeni golovi |
80% |
100% |
| Oba Daju Gol |
40% |
80% |
| Više od 1.5 |
80% |
100% |
| Više od 2.5 |
60% |
40% |
| Više od 3.5 |
40% |
20% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
1 |
0 |
| Neriješeno |
1 |
0 |
| Porazi |
0 |
2 |
| Dati golovi |
2 |
1 |
| Primljeni golovi |
1 |
5 |
| Prosjek dati golovi |
1.00 |
0.50 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.50 |
2.50 |
| Utakmice dati golovi |
50% |
50% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
100% |
| Oba Daju Gol |
50% |
50% |
| Više od 1.5 |
50% |
100% |
| Više od 2.5 |
50% |
50% |
| Više od 3.5 |
0% |
50% |
Ukupna statistika za Super liga
| Utakmice (37) |
| Pobjede za domaćine |
43% |
| Neriješeno |
24% |
| Pobjede za goste |
32% |
| Odigrane utakmice |
20% |
| Golovi (94) |
| Golovi po utakmici |
2.54 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.57 |
| Golovi za goste po utakmici |
0.97 |
| Domaći tim postigao golovi u |
76% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
68% |
| Oba Daju Gol |
49% |
| Više od 1.5 |
81% |
| Više od 2.5 |
46% |
| Više od 3.5 |
27% |
Aris sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-18 |
Kifisia
|
- |
Aris
|
|
2026-10-25 |
Aris
|
- |
Atromitos
|
|
2026-11-01 |
Levadiakos
|
- |
Aris
|
|
2026-11-07 |
Aris
|
- |
Panetolikos
|
|
2026-11-23 |
Asteras Tr.
|
- |
Aris
|
|
2026-11-29 |
Aris
|
- |
Olympiakos
|
Volos sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-17 |
Levadiakos
|
- |
Volos
|
|
2026-10-25 |
Volos
|
- |
Panathinaikos
|
|
2026-11-02 |
Atromitos
|
- |
Volos
|
|
2026-11-07 |
Volos
|
- |
Kifisia
|
|
2026-11-22 |
Panetolikos
|
- |
Volos
|
|
2026-11-28 |
Volos
|
- |
Asteras Tr.
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.49 |
3.90 |
6.50 |
| Vjerojatnosti |
75% |
21% |
3% |
|
1 @ 1.49 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.11 |
2.38 |
| Vjerojatnosti |
97% |
3% |
|
1X @ 1.11 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.25 |
3.75 |
| Vjerojatnosti |
|
87% |
13% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.83 |
1.98 |
| Vjerojatnosti |
|
48% |
52% |
|
Manje 2.5 @ 1.98 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.00 |
1.36 |
| Vjerojatnosti |
|
29% |
71% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.95 |
1.80 |
| Vjerojatnosti |
|
56% |
44% |
|
Da @ 1.95 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-11 16:01. Moguće su trenutačne promjene!