Virsliga - Latvija
ponedjeljak, 05.09.2022
16:00
16:00

Auda Kekava

BFC Daugavpils
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kekava |
| Gosti: | Daugavpils |
| Udaljenost: | 176.6 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 4.00 | 5.75 | 1 | 1.12 | 2.55 | |||
| 60% | 11% | 29% | 1.46 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.75 | 1.73 | 2.00 | 2.80 | 1.39 | ||||||
| 68% | 32% | 48% | 52% | 28% | 72% |
Posljednji 3 izravne utakmice
| 2022-07-11 | Auda Kekava | 2 - 1 | BFC Daugavpils |
| 2022-07-06 | Auda Kekava | 2 - 0 | BFC Daugavpils |
| 2022-05-28 | BFC Daugavpils | 1 - 2 | Auda Kekava |
Auda Kekava posljednje 12 utakmice
| 2022-09-01 | Auda Kekava | 6 - 1 | Jelgava |
| 2022-08-28 | Sp. Jurmala | 0 - 1 | Auda Kekava |
| 2022-08-21 | Auda Kekava | 0 - 2 | Riga FC |
| 2022-08-14 | Valmiera | 0 - 0 | Auda Kekava |
| 2022-08-07 | Liepaja | 1 - 0 | Auda Kekava |
| 2022-08-01 | Auda Kekava | 1 - 1 | Valmiera |
| 2022-07-24 | RFS Riga | 0 - 0 | Auda Kekava |
| 2022-07-18 | Auda Kekava | 3 - 0 | Tukums 2000 |
| 2022-07-14 | Auda Kekava | 1 - 2 | Pafos |
| 2022-07-11 | Auda Kekava | 2 - 1 | BFC Daugavpils |
| 2022-07-06 | Auda Kekava | 2 - 0 | BFC Daugavpils |
| 2022-07-02 | Super Nova Riga | 1 - 2 | Auda Kekava |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 8% |
BFC Daugavpils posljednje 12 utakmice
| 2022-08-27 | BFC Daugavpils | 3 - 2 | Metta |
| 2022-08-20 | Super Nova Riga | 1 - 0 | BFC Daugavpils |
| 2022-08-15 | BFC Daugavpils | 0 - 4 | Riga FC |
| 2022-08-08 | Sp. Jurmala | 2 - 1 | BFC Daugavpils |
| 2022-08-04 | Liepaja | 2 - 1 | BFC Daugavpils |
| 2022-07-16 | Valmiera | 5 - 1 | BFC Daugavpils |
| 2022-07-11 | Auda Kekava | 2 - 1 | BFC Daugavpils |
| 2022-07-06 | Auda Kekava | 2 - 0 | BFC Daugavpils |
| 2022-06-30 | RFS Riga | 4 - 0 | BFC Daugavpils |
| 2022-06-26 | Tukums 2000 | 0 - 1 | BFC Daugavpils |
| 2022-06-21 | BFC Daugavpils | 1 - 0 | Super Nova Riga |
| 2022-06-17 | Metta | 2 - 3 | BFC Daugavpils |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 9 | 8 | 5 | |
| 33% | 0% | 67% | 75% | 67% | 42% |
Ljestvića Virsliga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valmiera | 27 | +58 | 64 |
| 2 | Riga FC | 27 | +31 | 60 |
| 3 | RFS Riga | 27 | +35 | 57 |
| 4 | Liepaja | 27 | +22 | 53 |
| 5 | Auda Kekava | 26 | +5 | 38 |
| 6 | BFC Daugavpils | 26 | -28 | 27 |
| 7 | Tukums 2000 | 27 | -29 | 26 |
| 8 | Metta | 27 | -25 | 21 |
| 9 | Sp. Jurmala | 27 | -31 | 18 |
| 10 | Super Nova Riga | 27 | -38 | 17 |
Kronologija utakmica u ligi
| Auda Kekava | |
| BFC Daugavpils | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Auda Kekava | BFC Daugavpils |
|---|---|---|---|
| 1 | Valmiera | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 2 | Riga FC | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | RFS Riga | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Liepaja | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Auda Kekava | - | 2 - 0 |
| 6 | BFC Daugavpils | 2 - 0 | - |
| 7 | Tukums 2000 | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Metta | 3 - 2 | 2 - 3 |
| 9 | Sp. Jurmala | 5 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Super Nova Riga | 4 - 1 | 1 - 0 |
Pozicija u ligi
| Auda Kekava | BFC Daugavpils | |
| Pozicija | 5 | 6 |
| Bodovi | 38 | 27 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 7 |
| Bodovi | 19 | 10 |
Forma u ligi
| Auda Kekava | BFC Daugavpils | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
11
5 10 |
8
3 15 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
6
1 5 |
3
1 11 |
Golovi u ligi
| Auda Kekava | BFC Daugavpils | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
31
26 |
21
49 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
21
13 |
9
32 |
Ukupna statistika za Virsliga
| Utakmice (134) | |
| Pobjede za domaćine | 46% |
| Neriješeno | 16% |
| Pobjede za goste | 39% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (391) | |
| Golovi po utakmici | 2.92 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.56 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.36 |
| Domaći tim postigao golovi u | 73% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 64% |
| Oba Daju Gol | 45% |
| Više od 1.5 | 76% |
| Više od 2.5 | 57% |
| Više od 3.5 | 35% |
Auda Kekava sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-10 | Auda Kekava | - | Metta |
| 2022-09-18 | Auda Kekava | - | Super Nova Riga |
| 2022-10-01 | Tukums 2000 | - | Auda Kekava |
| 2022-10-09 | Auda Kekava | - | RFS Riga |
| 2022-10-15 | Valmiera | - | Auda Kekava |
| 2022-10-19 | Auda Kekava | - | RFS Riga |
BFC Daugavpils sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-10 | BFC Daugavpils | - | Tukums 2000 |
| 2022-09-27 | BFC Daugavpils | - | RFS Riga |
| 2022-10-02 | BFC Daugavpils | - | Valmiera |
| 2022-10-09 | BFC Daugavpils | - | Liepaja |
| 2022-10-16 | Riga FC | - | BFC Daugavpils |
| 2022-10-22 | BFC Daugavpils | - | Sp. Jurmala |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.46 | 4.00 | 5.75 |
| Vjerojatnosti | 60% | 11% | 29% |
| 1 @ 1.46 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.12 | 2.55 |
| Vjerojatnosti | 67% | 33% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.24 | 3.75 | |
| Vjerojatnosti | 68% | 32% | |
| Više 1.5 @ 1.24 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.73 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 48% | 52% | |
| Manje 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.80 | 1.39 | |
| Vjerojatnosti | 28% | 72% | |
| Manje 3.5 @ 1.39 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.88 | 1.82 | |
| Vjerojatnosti | 39% | 61% | |
| Ne @ 1.82 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-05 12:03. Moguće su trenutačne promjene!