Liga Profesional - Argentina
subota, 17.10.2026
19:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Buenos Aires |
| Gosti: |
Buenos Aires |
| Igralište |
| Igralište: |
Florencio Sola
|
| Kapacitet: |
34 901 (4 301) |
| Dimenzije: |
104 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
19:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.80 |
3.20 |
1.96 |
2 |
|
|
|
1.83 |
1.22 |
| 29% |
33% |
38% |
1.96 |
|
|
|
35% |
65% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 71% |
29% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
20% |
80% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-04-06 |
Argentinos Jrs
|
3 - 2 |
Banfield
|
|
2025-09-21 |
Argentinos Jrs
|
3 - 0 |
Banfield
|
|
2025-03-07 |
Banfield
|
1 - 2 |
Argentinos Jrs
|
|
2024-11-12 |
Argentinos Jrs
|
1 - 0 |
Banfield
|
|
2024-02-10 |
Argentinos Jrs
|
4 - 2 |
Banfield
|
|
2023-09-16 |
Banfield
|
0 - 1 |
Argentinos Jrs
|
|
2023-07-02 |
Banfield
|
1 - 0 |
Argentinos Jrs
|
|
2022-07-25 |
Banfield
|
1 - 1 |
Argentinos Jrs
|
|
2022-04-02 |
Banfield
|
0 - 2 |
Argentinos Jrs
|
|
2021-08-14 |
Argentinos Jrs
|
2 - 0 |
Banfield
|
|
2021-04-24 |
Argentinos Jrs
|
1 - 1 |
Banfield
|
|
2019-08-16 |
Argentinos Jrs
|
3 - 2 |
Banfield
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
9 |
5 |
3 |
| 8% |
17% |
75% |
|
75% |
42% |
25% |
Banfield posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
Tigre Victoria
|
1 - 2 |
Banfield
|
|
2026-10-06 |
Banfield
|
1 - 1 |
Rosario Central
|
|
2026-09-19 |
Gimnasia LP
|
2 - 2 |
Banfield
|
|
2026-09-14 |
Banfield
|
1 - 1 |
Barracas Central
|
|
2026-09-09 |
Dep. Riestra
|
1 - 1 |
Banfield
|
|
2026-09-05 |
Aldosivi
|
3 - 1 |
Banfield
|
|
2026-08-30 |
Banfield
|
2 - 3 |
River Plate
|
|
2026-08-23 |
Newells Old Boys
|
2 - 1 |
Banfield
|
|
2026-08-19 |
Banfield
|
2 - 2 |
Ferroc. Midland
|
|
2026-08-15 |
Racing Club
|
0 - 1 |
Banfield
|
|
2026-08-10 |
Banfield
|
0 - 2 |
CA Belgrano
|
|
2026-08-01 |
Est. Rio Cuarto
|
0 - 0 |
Banfield
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
10 |
6 |
4 |
| 17% |
50% |
33% |
|
83% |
50% |
33% |
Argentinos Jrs posljednje 12 utakmice
|
2026-10-11 |
Platense
|
1 - 1 |
Argentinos Jrs
|
|
2026-10-04 |
Argentinos Jrs
|
2 - 1 |
Tigre Victoria
|
|
2026-09-20 |
Rosario Central
|
1 - 0 |
Argentinos Jrs
|
|
2026-09-13 |
Argentinos Jrs
|
1 - 1 |
Gimnasia LP
|
|
2026-09-07 |
Barracas Central
|
0 - 0 |
Argentinos Jrs
|
|
2026-08-30 |
Argentinos Jrs
|
2 - 1 |
Aldosivi
|
|
2026-08-25 |
Lanus
|
1 - 1 |
Argentinos Jrs
|
|
2026-08-16 |
River Plate
|
2 - 0 |
Argentinos Jrs
|
|
2026-08-10 |
Argentinos Jrs
|
2 - 1 |
Racing Club
|
|
2026-08-01 |
CA Belgrano
|
0 - 1 |
Argentinos Jrs
|
|
2026-07-29 |
Argentinos Jrs
|
3 - 0 |
Est. Rio Cuarto
|
|
2026-07-23 |
Sarmiento Junin
|
2 - 3 |
Argentinos Jrs
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
5 |
1 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
42% |
8% |
Ljestvića Liga Profesional
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Instituto ACC |
12 |
8 |
2 |
2 |
19 |
10 |
+9 |
26 |
| 2 |
Def. Y Justicia |
12 |
7 |
3 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
24 |
| 3 |
Boca Juniors |
12 |
5 |
6 |
1 |
19 |
13 |
+6 |
21 |
| 4 |
Velez Sarsfield |
12 |
5 |
6 |
1 |
17 |
13 |
+4 |
21 |
| 5 |
Lanus |
12 |
6 |
2 |
4 |
15 |
9 |
+6 |
20 |
| 6 |
Gimnasia Mendoza |
12 |
6 |
2 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
20 |
| 7 |
Independiente |
12 |
5 |
3 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
18 |
| 8 |
Newells Old Boys |
12 |
4 |
5 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
17 |
| 9 |
Estudiantes LP |
12 |
4 |
2 |
6 |
15 |
13 |
+2 |
14 |
| 10 |
San Lorenzo |
12 |
4 |
2 |
6 |
5 |
11 |
-6 |
14 |
| 11 |
Union Santa Fe |
12 |
4 |
1 |
7 |
17 |
21 |
-4 |
13 |
| 12 |
Dep. Riestra |
12 |
2 |
5 |
5 |
9 |
12 |
-3 |
11 |
| 13 |
Platense |
12 |
2 |
5 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
11 |
| 14 |
Central Cordoba |
12 |
2 |
4 |
6 |
10 |
16 |
-6 |
10 |
| 15 |
Talleres |
12 |
2 |
3 |
7 |
11 |
18 |
-7 |
9 |
|
| 1 |
Rosario Central |
12 |
6 |
4 |
2 |
17 |
9 |
+8 |
22 |
| 2 |
CA Belgrano |
12 |
6 |
4 |
2 |
14 |
7 |
+7 |
22 |
| 3 |
Argentinos Jrs |
12 |
6 |
4 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
22 |
| 4 |
Sarmiento Junin |
11 |
6 |
1 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
19 |
| 5 |
Atl. Huracan |
12 |
5 |
4 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
19 |
| 6 |
Gimnasia LP |
12 |
5 |
4 |
3 |
17 |
17 |
0 |
19 |
| 7 |
Barracas Central |
12 |
5 |
3 |
4 |
10 |
9 |
+1 |
18 |
| 8 |
Ind. Rivadavia |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
19 |
-4 |
18 |
| 9 |
River Plate |
11 |
5 |
1 |
5 |
14 |
12 |
+2 |
16 |
| 10 |
Atl. Tucuman |
12 |
3 |
5 |
4 |
10 |
10 |
0 |
14 |
| 11 |
Banfield |
12 |
3 |
4 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
13 |
| 12 |
Tigre Victoria |
12 |
3 |
3 |
6 |
11 |
13 |
-2 |
12 |
| 13 |
Racing Club |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 14 |
Aldosivi |
12 |
2 |
2 |
8 |
13 |
20 |
-7 |
8 |
| 15 |
Est. Rio Cuarto |
12 |
1 |
3 |
8 |
6 |
16 |
-10 |
6 |
Kronologija utakmica u ligi
| Banfield |
|
| Argentinos Jrs |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Banfield |
Argentinos Jrs |
| 1 |
Instituto ACC |
|
|
| 2 |
Def. Y Justicia |
|
|
| 3 |
Boca Juniors |
|
|
| 4 |
Velez Sarsfield |
|
|
| 5 |
Lanus |
|
1 - 1 |
| 6 |
Gimnasia Mendoza |
|
|
| 7 |
Independiente |
|
|
| 8 |
Newells Old Boys |
|
|
| 9 |
Estudiantes LP |
|
|
| 10 |
San Lorenzo |
|
|
| 11 |
Union Santa Fe |
|
|
| 12 |
Dep. Riestra |
|
|
| 13 |
Platense |
|
1 - 1 |
| 14 |
Central Cordoba |
|
|
| 15 |
Talleres |
|
|
|
| 1 |
Rosario Central |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 2 |
CA Belgrano |
0 - 2 |
0 - 1 |
| 3 |
Argentinos Jrs |
|
- |
| 4 |
Sarmiento Junin |
3 - 2 |
2 - 3 |
| 5 |
Atl. Huracan |
|
|
| 6 |
Gimnasia LP |
|
|
| 7 |
Barracas Central |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 8 |
Ind. Rivadavia |
|
|
| 9 |
River Plate |
2 - 3 |
2 - 0 |
| 10 |
Atl. Tucuman |
|
|
| 11 |
Banfield |
- |
|
| 12 |
Tigre Victoria |
|
|
| 13 |
Racing Club |
|
|
| 14 |
Aldosivi |
|
|
| 15 |
Est. Rio Cuarto |
|
|
Statistika tima
| |
Banfield |
Argentinos Jrs |
| Pobjeda |
3 |
6 |
| Neriješeno |
4 |
4 |
| Porazi |
5 |
2 |
| Dati golovi |
14 |
16 |
| Primljeni golovi |
18 |
11 |
| Prosjek dati golovi |
1.17 |
1.33 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.50 |
0.92 |
| Utakmice dati golovi |
75% |
75% |
| Utakmice primljeni golovi |
83% |
75% |
| Oba Daju Gol |
67% |
58% |
| Više od 1.5 |
75% |
75% |
| Više od 2.5 |
50% |
42% |
| Više od 3.5 |
33% |
8% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
1 |
2 |
| Neriješeno |
2 |
3 |
| Porazi |
2 |
2 |
| Dati golovi |
7 |
6 |
| Primljeni golovi |
9 |
7 |
| Prosjek dati golovi |
1.40 |
0.86 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.80 |
1.00 |
| Utakmice dati golovi |
80% |
57% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
71% |
| Oba Daju Gol |
80% |
43% |
| Više od 1.5 |
100% |
57% |
| Više od 2.5 |
40% |
14% |
| Više od 3.5 |
40% |
14% |
Ukupna statistika za Liga Profesional
| Utakmice (179) |
| Pobjede za domaćine |
45% |
| Neriješeno |
27% |
| Pobjede za goste |
27% |
| Odigrane utakmice |
41% |
| Golovi (405) |
| Golovi po utakmici |
2.26 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.26 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.00 |
| Domaći tim postigao golovi u |
75% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
64% |
| Oba Daju Gol |
49% |
| Više od 1.5 |
66% |
| Više od 2.5 |
44% |
| Više od 3.5 |
20% |
Banfield sljedeće 3 utakmice
|
2026-10-24 |
Banfield
|
- |
Lanus
|
|
2026-11-03 |
Ind. Rivadavia
|
- |
Banfield
|
|
2026-11-08 |
Banfield
|
- |
Atl. Tucuman
|
Argentinos Jrs sljedeće 3 utakmice
|
2026-10-27 |
Argentinos Jrs
|
- |
Ind. Rivadavia
|
|
2026-11-03 |
Atl. Tucuman
|
- |
Argentinos Jrs
|
|
2026-11-08 |
Argentinos Jrs
|
- |
Atl. Huracan
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
3.80 |
3.20 |
1.96 |
| Vjerojatnosti |
29% |
33% |
38% |
|
2 @ 1.96 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.83 |
1.22 |
| Vjerojatnosti |
35% |
65% |
|
X2 @ 1.22 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.36 |
3.00 |
| Vjerojatnosti |
|
71% |
29% |
|
Više 1.5 @ 1.36 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.20 |
1.65 |
| Vjerojatnosti |
|
45% |
55% |
|
Manje 2.5 @ 1.65 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
4.00 |
1.22 |
| Vjerojatnosti |
|
20% |
80% |
|
Manje 3.5 @ 1.22 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.95 |
1.80 |
| Vjerojatnosti |
|
57% |
43% |
|
Da @ 1.95 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 04:02. Moguće su trenutačne promjene!