Prva liga - Češka
subota, 20.08.2022
15:00
15:00

Banik Ostrava

Teplice
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Ostrava |
| Gosti: | Teplice |
| Udaljenost: | 329.4 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Mestsky stadion Ostrava |
| Kapacitet: | 15 123 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 15:00 (16:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.00 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 43% | 33% | 24% | 1.53 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 83% | 17% | 77% | 23% | 58% | 42% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2022-02-12 | Banik Ostrava | 2 - 4 | Teplice |
| 2021-09-11 | Teplice | 1 - 2 | Banik Ostrava |
| 2021-02-27 | Banik Ostrava | 1 - 1 | Teplice |
| 2020-09-26 | Teplice | 2 - 1 | Banik Ostrava |
| 2019-11-24 | Teplice | 1 - 1 | Banik Ostrava |
| 2019-07-26 | Banik Ostrava | 0 - 1 | Teplice |
| 2019-04-07 | Banik Ostrava | 3 - 1 | Teplice |
| 2018-10-26 | Teplice | 0 - 1 | Banik Ostrava |
| 2018-02-24 | Teplice | 0 - 0 | Banik Ostrava |
| 2017-08-19 | Banik Ostrava | 3 - 3 | Teplice |
| 2016-03-19 | Banik Ostrava | 1 - 2 | Teplice |
| 2015-09-26 | Teplice | 1 - 0 | Banik Ostrava |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Banik Ostrava posljednje 12 utakmice
| 2022-08-13 | Banik Ostrava | 3 - 1 | Zlin |
| 2022-08-06 | Bohemians 1905 | 3 - 3 | Banik Ostrava |
| 2022-07-30 | Banik Ostrava | 0 - 3 | Sigma Olomouc |
| 2022-07-23 | Banik Ostrava | 2 - 1 | Karvina |
| 2022-07-19 | PAS Giannina | 1 - 1 | Banik Ostrava |
| 2022-07-13 | Banik Ostrava | 2 - 4 | Celtic |
| 2022-07-09 | Banik Ostrava | 1 - 3 | Zilina |
| 2022-07-02 | Banik Ostrava | 0 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2022-06-29 | Banik Ostrava | 1 - 1 | Zlin |
| 2022-05-15 | Viktoria Plzen | 1 - 0 | Banik Ostrava |
| 2022-05-11 | Banik Ostrava | 1 - 1 | Slavia Prague |
| 2022-05-07 | Banik Ostrava | 3 - 1 | Hradec Kralove |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Teplice posljednje 12 utakmice
| 2022-08-13 | Teplice | 0 - 1 | Bohemians 1905 |
| 2022-08-06 | Slovan Liberec | 5 - 1 | Teplice |
| 2022-07-30 | Teplice | 2 - 2 | Viktoria Plzen |
| 2022-07-22 | Dukla Prague | 4 - 1 | Teplice |
| 2022-07-16 | Dynamo Dresden | 1 - 0 | Teplice |
| 2022-07-09 | Hallescher | 1 - 2 | Teplice |
| 2022-07-02 | Mlada Boleslav | 3 - 2 | Teplice |
| 2022-06-29 | Teplice | 2 - 3 | Varnsdorf |
| 2022-06-25 | Teplice | 2 - 0 | Usti nad Labem |
| 2022-05-22 | Vlasim | 2 - 2 | Teplice |
| 2022-05-19 | Teplice | 3 - 0 | Vlasim |
| 2022-05-14 | Teplice | 0 - 2 | Pardubice |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 50% |
Ljestvića Prva liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bohemians 1905 | 3 | +4 | 7 |
| 1 | Zbrojovka Brno | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Viktoria Plzen | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Slovan Liberec | 3 | +4 | 6 |
| 5 | Slavia Prague | 3 | +3 | 6 |
| 6 | Sparta Prague | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Slovacko | 3 | +1 | 5 |
| 8 | Ceske Budejovice | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Banik Ostrava | 3 | -1 | 4 |
| 10 | Sigma Olomouc | 3 | -1 | 3 |
| 11 | Hradec Kralove | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Pardubice | 3 | -2 | 3 |
| 13 | Mlada Boleslav | 3 | -2 | 2 |
| 14 | Jablonec | 3 | -4 | 1 |
| 15 | Teplice | 3 | -5 | 1 |
| 16 | Zlin | 3 | -5 | 1 |
Kronologija utakmica u ligi
| Banik Ostrava | |
| Teplice | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Banik Ostrava | Teplice |
|---|---|---|---|
| 1 | Bohemians 1905 | ||
| 1 | Zbrojovka Brno | ||
| 3 | Viktoria Plzen | ||
| 4 | Slovan Liberec | 5 - 1 | |
| 5 | Slavia Prague | ||
| 6 | Sparta Prague | ||
| 7 | Slovacko | ||
| 8 | Ceske Budejovice | ||
| 9 | Banik Ostrava | - | |
| 10 | Sigma Olomouc | 0 - 3 | |
| 11 | Hradec Kralove | ||
| 12 | Pardubice | ||
| 13 | Mlada Boleslav | ||
| 14 | Jablonec | ||
| 15 | Teplice | - | |
| 16 | Zlin | 3 - 1 |
Pozicija u ligi
| Banik Ostrava | Teplice | |
| Pozicija | 9 | 15 |
| Bodovi | 4 | 1 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 8 | 15 |
| Bodovi | 3 | 0 |
Forma u ligi
| Banik Ostrava | Teplice | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
1 1 |
0
1 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 1 |
0
0 1 |
Golovi u ligi
| Banik Ostrava | Teplice | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
7 |
3
8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
4 |
1
5 |
Ukupna statistika za Prva liga
| Utakmice (24) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 25% |
| Pobjede za goste | 38% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (75) | |
| Golovi po utakmici | 3.12 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.58 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.54 |
| Domaći tim postigao golovi u | 71% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 83% |
| Oba Daju Gol | 58% |
| Više od 1.5 | 83% |
| Više od 2.5 | 67% |
| Više od 3.5 | 42% |
Banik Ostrava sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-27 | Jablonec | - | Banik Ostrava |
| 2022-08-31 | Banik Ostrava | - | Zbrojovka Brno |
| 2022-09-04 | Hradec Kralove | - | Banik Ostrava |
| 2022-09-11 | Banik Ostrava | - | Pardubice |
| 2022-09-17 | Sparta Prague | - | Banik Ostrava |
| 2022-10-01 | Banik Ostrava | - | Ceske Budejovice |
Teplice sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-27 | Teplice | - | Zlin |
| 2022-08-31 | Slavia Prague | - | Teplice |
| 2022-09-03 | Teplice | - | Jablonec |
| 2022-09-10 | Teplice | - | Sparta Prague |
| 2022-09-14 | Viktoria Zizkov | - | Teplice |
| 2022-09-17 | Zbrojovka Brno | - | Teplice |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.53 | 4.00 | 5.75 |
| Vjerojatnosti | 43% | 33% | 24% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 2.37 |
| Vjerojatnosti | 79% | 21% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.22 | 4.00 | |
| Vjerojatnosti | 83% | 17% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 2.07 | |
| Vjerojatnosti | 77% | 23% | |
| Više 2.5 @ 1.72 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.75 | 1.40 | |
| Vjerojatnosti | 58% | 42% | |
| Više 3.5 @ 2.75 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 1.95 | |
| Vjerojatnosti | 63% | 37% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-20 12:04. Moguće su trenutačne promjene!