Prva liga - Turska
petak, 09.10.2026
15:00
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Bodrum |
| Gosti: |
Kecioren |
| Udaljenost: |
576.3 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
15:00 (17:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.40 |
2.30 |
X2 |
|
|
|
1.53 |
1.44 |
| 22% |
51% |
27% |
1.44 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 76% |
24% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
28% |
72% |
Posljednji 6 izravne utakmice
|
2026-02-14 |
Bodrum
|
4 - 3 |
Keciorengucu
|
|
2025-09-20 |
Keciorengucu
|
2 - 1 |
Bodrum
|
|
2024-04-06 |
Bodrum
|
0 - 0 |
Keciorengucu
|
|
2023-11-11 |
Keciorengucu
|
1 - 1 |
Bodrum
|
|
2023-01-22 |
Bodrum
|
1 - 2 |
Keciorengucu
|
|
2022-08-21 |
Keciorengucu
|
1 - 3 |
Bodrum
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
2 |
|
5 |
4 |
2 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
67% |
33% |
Bodrum posljednje 12 utakmice
|
2026-09-20 |
Pendikspor
|
1 - 1 |
Bodrum
|
|
2026-09-12 |
Bodrum
|
4 - 0 |
Batman Petrolspor
|
|
2026-09-07 |
Mardin 1969
|
1 - 0 |
Bodrum
|
|
2026-09-03 |
Bodrum
|
0 - 0 |
Esenler Erokspor
|
|
2026-08-30 |
Manisa
|
0 - 0 |
Bodrum
|
|
2026-08-22 |
Bodrum
|
0 - 0 |
Muglaspor
|
|
2026-08-15 |
Istanbulspor
|
2 - 2 |
Bodrum
|
|
2026-08-09 |
Bodrum
|
0 - 2 |
Bursaspor
|
|
2026-05-15 |
Corum
|
1 - 0 |
Bodrum
|
|
2026-05-11 |
Bodrum
|
1 - 0 |
Corum
|
|
2026-05-07 |
Bodrum
|
2 - 0 |
Pendikspor
|
|
2026-05-02 |
Bodrum
|
0 - 1 |
Sariyer SK
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
5 |
2 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
42% |
17% |
17% |
Keciorengucu posljednje 12 utakmice
|
2026-09-19 |
Keciorengucu
|
1 - 1 |
Sivasspor
|
|
2026-09-12 |
Vanspor
|
1 - 1 |
Keciorengucu
|
|
2026-09-05 |
Keciorengucu
|
3 - 0 |
Sariyer SK
|
|
2026-09-01 |
Boluspor
|
0 - 2 |
Keciorengucu
|
|
2026-08-28 |
Keciorengucu
|
2 - 2 |
Umraniyespor
|
|
2026-08-23 |
Bandirmaspor
|
1 - 1 |
Keciorengucu
|
|
2026-08-16 |
Keciorengucu
|
4 - 1 |
Pendikspor
|
|
2026-08-08 |
Antalyaspor
|
4 - 3 |
Keciorengucu
|
|
2026-05-07 |
Corum
|
1 - 0 |
Keciorengucu
|
|
2026-05-02 |
Umraniyespor
|
1 - 4 |
Keciorengucu
|
|
2026-04-26 |
Keciorengucu
|
2 - 1 |
Manisa
|
|
2026-04-19 |
Esenler Erokspor
|
1 - 0 |
Keciorengucu
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
6 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
50% |
33% |
Ljestvića Prva liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Kayserispor |
8 |
6 |
1 |
1 |
15 |
3 |
+12 |
19 |
| 2 |
Bursaspor |
8 |
6 |
1 |
1 |
16 |
7 |
+9 |
19 |
| 3 |
Igdir FK |
8 |
5 |
1 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
16 |
| 4 |
Batman Petrolspor |
8 |
5 |
1 |
2 |
15 |
13 |
+2 |
16 |
| 5 |
Sariyer SK |
8 |
4 |
2 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
14 |
| 6 |
Keciorengucu |
8 |
3 |
4 |
1 |
17 |
10 |
+7 |
13 |
| 7 |
Mardin 1969 |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
12 |
| 8 |
Antalyaspor |
8 |
4 |
0 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 9 |
Fatih Karagumruk |
8 |
3 |
3 |
2 |
12 |
11 |
+1 |
12 |
| 10 |
Muglaspor |
8 |
2 |
5 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
11 |
| 11 |
Bandirmaspor |
8 |
2 |
4 |
2 |
12 |
5 |
+7 |
10 |
| 12 |
Pendikspor |
8 |
2 |
4 |
2 |
10 |
13 |
-3 |
10 |
| 13 |
Manisa |
8 |
2 |
3 |
3 |
12 |
12 |
0 |
9 |
| 14 |
Bodrum |
8 |
1 |
5 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 15 |
Sivasspor |
8 |
1 |
5 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
| 16 |
Umraniyespor |
8 |
1 |
3 |
4 |
6 |
9 |
-3 |
6 |
| 17 |
Vanspor |
8 |
1 |
3 |
4 |
8 |
17 |
-9 |
6 |
| 18 |
Esenler Erokspor |
8 |
0 |
5 |
3 |
4 |
10 |
-6 |
5 |
| 19 |
Istanbulspor |
8 |
1 |
2 |
5 |
7 |
19 |
-12 |
5 |
| 20 |
Boluspor |
8 |
0 |
1 |
7 |
3 |
20 |
-17 |
1 |
Kronologija utakmica u ligi
| Bodrum |
|
| Keciorengucu |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Bodrum |
Keciorengucu |
| 1 |
Kayserispor |
|
|
| 2 |
Bursaspor |
0 - 2 |
|
| 3 |
Igdir FK |
|
|
| 4 |
Batman Petrolspor |
4 - 0 |
|
| 5 |
Sariyer SK |
|
|
| 6 |
Keciorengucu |
|
- |
| 7 |
Mardin 1969 |
|
|
| 8 |
Antalyaspor |
|
4 - 3 |
| 9 |
Fatih Karagumruk |
|
|
| 10 |
Muglaspor |
0 - 0 |
|
| 11 |
Bandirmaspor |
|
1 - 1 |
| 12 |
Pendikspor |
|
|
| 13 |
Manisa |
|
|
| 14 |
Bodrum |
- |
|
| 15 |
Sivasspor |
|
|
| 16 |
Umraniyespor |
|
|
| 17 |
Vanspor |
|
1 - 1 |
| 18 |
Esenler Erokspor |
0 - 0 |
|
| 19 |
Istanbulspor |
|
|
| 20 |
Boluspor |
|
0 - 2 |
Statistika tima
| |
Bodrum |
Keciorengucu |
| Pobjeda |
1 |
3 |
| Neriješeno |
5 |
4 |
| Porazi |
2 |
1 |
| Dati golovi |
7 |
17 |
| Primljeni golovi |
6 |
10 |
| Prosjek dati golovi |
0.88 |
2.12 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.75 |
1.25 |
| Utakmice dati golovi |
38% |
100% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
75% |
| Oba Daju Gol |
25% |
75% |
| Više od 1.5 |
50% |
100% |
| Više od 2.5 |
25% |
50% |
| Više od 3.5 |
25% |
38% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
1 |
1 |
| Neriješeno |
2 |
2 |
| Porazi |
1 |
1 |
| Dati golovi |
4 |
7 |
| Primljeni golovi |
2 |
6 |
| Prosjek dati golovi |
1.00 |
1.75 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.50 |
1.50 |
| Utakmice dati golovi |
25% |
100% |
| Utakmice primljeni golovi |
25% |
75% |
| Oba Daju Gol |
0% |
75% |
| Više od 1.5 |
50% |
100% |
| Više od 2.5 |
25% |
25% |
| Više od 3.5 |
25% |
25% |
Ukupna statistika za Prva liga
| Utakmice (80) |
| Pobjede za domaćine |
35% |
| Neriješeno |
35% |
| Pobjede za goste |
30% |
| Odigrane utakmice |
21% |
| Golovi (207) |
| Golovi po utakmici |
2.59 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.46 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.12 |
| Domaći tim postigao golovi u |
75% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
70% |
| Oba Daju Gol |
52% |
| Više od 1.5 |
79% |
| Više od 2.5 |
46% |
| Više od 3.5 |
24% |
Bodrum sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-11 |
Bodrum
|
- |
Keciorengucu
|
|
2026-10-14 |
Sariyer SK
|
- |
Bodrum
|
|
2026-10-18 |
Bodrum
|
- |
Bandirmaspor
|
|
2026-10-25 |
Antalyaspor
|
- |
Bodrum
|
|
2026-11-01 |
Bodrum
|
- |
Umraniyespor
|
|
2026-11-08 |
Boluspor
|
- |
Bodrum
|
Keciorengucu sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-11 |
Bodrum
|
- |
Keciorengucu
|
|
2026-10-14 |
Keciorengucu
|
- |
Igdir FK
|
|
2026-10-18 |
Fatih Karagumruk
|
- |
Keciorengucu
|
|
2026-10-25 |
Keciorengucu
|
- |
Bursaspor
|
|
2026-11-01 |
Esenler Erokspor
|
- |
Keciorengucu
|
|
2026-11-08 |
Keciorengucu
|
- |
Manisa
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.60 |
3.40 |
2.30 |
| Vjerojatnosti |
22% |
51% |
27% |
|
X2 @ 1.44 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.53 |
1.44 |
| Vjerojatnosti |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.44 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.22 |
4.00 |
| Vjerojatnosti |
|
76% |
24% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.70 |
2.10 |
| Vjerojatnosti |
|
40% |
60% |
|
Manje 2.5 @ 2.10 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.63 |
1.44 |
| Vjerojatnosti |
|
28% |
72% |
|
Manje 3.5 @ 1.44 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.53 |
2.38 |
| Vjerojatnosti |
|
50% |
50% |
|
Da @ 1.53 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-09 12:06. Moguće su trenutačne promjene!