K League 1 - Južna Koreja
subota, 30.05.2020
11:00
11:00

Busan I'Park

Suwon Bluewings
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Busan |
| Gosti: | Suwon |
| Udaljenost: | 301.4 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Busan Asiad |
| Kapacitet: | 53 864 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 11:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.10 | 2.40 | 12 | 1.53 | 1.40 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.36 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 67% | 33% | 30% | 70% | 16% | 84% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2017-10-25 | Busan I'Park | 1 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2016-06-22 | Suwon Bluewings | 1 - 0 | Busan I'Park |
| 2015-09-09 | Busan I'Park | 2 - 2 | Suwon Bluewings |
| 2015-07-12 | Busan I'Park | 1 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2015-04-04 | Suwon Bluewings | 2 - 1 | Busan I'Park |
| 2014-09-03 | Suwon Bluewings | 1 - 1 | Busan I'Park |
| 2014-07-23 | Busan I'Park | 0 - 2 | Suwon Bluewings |
| 2014-03-30 | Suwon Bluewings | 1 - 0 | Busan I'Park |
| 2013-11-17 | Busan I'Park | 1 - 0 | Suwon Bluewings |
| 2013-09-11 | Suwon Bluewings | 1 - 0 | Busan I'Park |
| 2013-07-31 | Suwon Bluewings | 2 - 0 | Busan I'Park |
| 2013-04-17 | Busan I'Park | 2 - 1 | Suwon Bluewings |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 3 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 25% | 8% |
Busan I'Park posljednje 12 utakmice
| 2020-05-24 | Ulsan HD | 1 - 1 | Busan I'Park |
| 2020-05-16 | Busan I'Park | 1 - 2 | Jeonbuk Motors |
| 2020-05-10 | Pohang Steelers | 2 - 0 | Busan I'Park |
| 2019-12-08 | Gyeongnam | 0 - 2 | Busan I'Park |
| 2019-12-05 | Busan I'Park | 0 - 0 | Gyeongnam |
| 2019-11-30 | Busan I'Park | 1 - 0 | Anyang |
| 2019-11-09 | Seoul E-Land | 3 - 5 | Busan I'Park |
| 2019-11-03 | Busan I'Park | 3 - 2 | Chungnam Asan |
| 2019-10-27 | Busan I'Park | 0 - 0 | Jeonnam Dragons |
| 2019-10-20 | Busan I'Park | 0 - 2 | Ansan Greeners |
| 2019-10-05 | Busan I'Park | 2 - 0 | Suwon FC |
| 2019-10-02 | Anyang | 2 - 2 | Busan I'Park |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 4 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 33% | 25% |
Suwon Bluewings posljednje 12 utakmice
| 2020-05-23 | Suwon Bluewings | 1 - 0 | Incheon Utd |
| 2020-05-17 | Suwon Bluewings | 2 - 3 | Ulsan HD |
| 2020-05-08 | Jeonbuk Motors | 1 - 0 | Suwon Bluewings |
| 2020-03-03 | Johor DT | 2 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2020-02-19 | Suwon Bluewings | 0 - 1 | Vissel Kobe |
| 2019-11-30 | Gimcheon Sangmu | 4 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2019-11-24 | Jeju | 2 - 4 | Suwon Bluewings |
| 2019-11-02 | Suwon Bluewings | 0 - 0 | Seongnam |
| 2019-10-27 | Incheon Utd | 1 - 1 | Suwon Bluewings |
| 2019-10-19 | Suwon Bluewings | 2 - 1 | Gyeongnam |
| 2019-10-06 | Suwon Bluewings | 1 - 2 | Seoul |
| 2019-09-28 | Jeonbuk Motors | 2 - 0 | Suwon Bluewings |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 25% |
Ljestvića K League 1
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeonbuk Motors | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Ulsan HD | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Gimcheon Sangmu | 4 | -1 | 7 |
| 4 | Seoul | 3 | 0 | 6 |
| 5 | Seongnam | 3 | +2 | 5 |
| 6 | Pohang Steelers | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Gangwon | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Suwon Bluewings | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Daegu | 4 | -2 | 3 |
| 10 | Incheon Utd | 3 | -1 | 2 |
| 11 | Busan I'Park | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Gwangju | 3 | -4 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Busan I'Park | |
| Suwon Bluewings | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Busan I'Park | Suwon Bluewings |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeonbuk Motors | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Ulsan HD | ||
| 3 | Gimcheon Sangmu | ||
| 4 | Seoul | ||
| 5 | Seongnam | ||
| 6 | Pohang Steelers | ||
| 7 | Gangwon | ||
| 8 | Suwon Bluewings | - | |
| 9 | Daegu | ||
| 10 | Incheon Utd | ||
| 11 | Busan I'Park | - | |
| 12 | Gwangju |
Pozicija u ligi
| Busan I'Park | Suwon Bluewings | |
| Pozicija | 11 | 8 |
| Bodovi | 1 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 10 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Busan I'Park | Suwon Bluewings | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
1 2 |
1
0 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 1 |
0
0 1 |
Golovi u ligi
| Busan I'Park | Suwon Bluewings | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
5 |
3
4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
2 |
0
1 |
Ukupna statistika za K League 1
| Utakmice (19) | |
| Pobjede za domaćine | 47% |
| Neriješeno | 32% |
| Pobjede za goste | 21% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (39) | |
| Golovi po utakmici | 2.05 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.32 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.74 |
| Domaći tim postigao golovi u | 84% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 47% |
| Oba Daju Gol | 42% |
| Više od 1.5 | 68% |
| Više od 2.5 | 26% |
| Više od 3.5 | 16% |
Busan I'Park sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-06 | Busan I'Park | - | Gimcheon Sangmu |
| 2020-06-14 | Gwangju | - | Busan I'Park |
| 2020-06-17 | Busan I'Park | - | Daegu |
| 2020-06-21 | Incheon Utd | - | Busan I'Park |
| 2020-06-27 | Busan I'Park | - | Seongnam |
| 2020-07-04 | Gangwon | - | Busan I'Park |
Suwon Bluewings sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-07 | Suwon Bluewings | - | Gwangju |
| 2020-06-13 | Suwon Bluewings | - | Gangwon |
| 2020-06-16 | Seongnam | - | Suwon Bluewings |
| 2020-06-21 | Daegu | - | Suwon Bluewings |
| 2020-06-28 | Suwon Bluewings | - | Gimcheon Sangmu |
| 2020-07-04 | Suwon Bluewings | - | Seoul |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.87 | 3.10 | 2.40 |
| Vjerojatnosti | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.53 | 1.40 |
| Vjerojatnosti | 46% | 54% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 3.25 | |
| Vjerojatnosti | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.07 | 1.72 | |
| Vjerojatnosti | 30% | 70% | |
| Manje 2.5 @ 1.72 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.75 | 1.25 | |
| Vjerojatnosti | 16% | 84% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 1.90 | |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% | |
| Ne @ 1.90 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-05-30 08:04. Moguće su trenutačne promjene!