Ligue 2 - Francuska
utorak, 30.08.2022
19:45
19:45

Caen

Pau
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Caen |
| Gosti: | Pau |
| Udaljenost: | 654.5 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stade Michel-d'Ornano |
| Kapacitet: | 21 215 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 19:45 (20:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.00 | 6.50 | 1 | 1.11 | 2.37 | |||
| 42% | 35% | 23% | 1.53 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 48% | 52% | 26% | 74% |
Posljednji 4 izravne utakmice
| 2022-02-19 | Pau | 1 - 0 | Caen |
| 2021-09-11 | Caen | 1 - 2 | Pau |
| 2021-04-03 | Caen | 1 - 1 | Pau |
| 2020-12-01 | Pau | 1 - 0 | Caen |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
| 0% | 25% | 75% | 50% | 25% | 0% |
Caen posljednje 12 utakmice
| 2022-08-27 | Paris FC | 1 - 1 | Caen |
| 2022-08-20 | Caen | 4 - 1 | Guingamp |
| 2022-08-13 | Dijon | 2 - 2 | Caen |
| 2022-08-08 | Caen | 1 - 0 | Metz |
| 2022-07-30 | Nimes | 0 - 1 | Caen |
| 2022-07-20 | Caen | 1 - 2 | Rennais |
| 2022-07-12 | Caen | 3 - 0 | Le Mans |
| 2022-07-09 | Caen | 1 - 0 | Ajaccio |
| 2022-05-14 | Rodez AF | 2 - 0 | Caen |
| 2022-05-07 | Caen | 2 - 0 | Quevilly-Rouen |
| 2022-04-30 | Guingamp | 2 - 1 | Caen |
| 2022-04-23 | Caen | 1 - 1 | Auxerre |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 5 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 42% | 17% |
Pau posljednje 12 utakmice
| 2022-08-27 | Quevilly-Rouen | 2 - 1 | Pau |
| 2022-08-20 | Pau | 0 - 3 | Sochaux |
| 2022-08-13 | Le Havre | 1 - 1 | Pau |
| 2022-08-06 | Pau | 0 - 0 | Dijon |
| 2022-07-30 | Guingamp | 4 - 0 | Pau |
| 2022-07-12 | Toulouse | 2 - 0 | Pau |
| 2022-05-14 | Nancy | 2 - 3 | Pau |
| 2022-05-07 | Pau | 2 - 2 | Chamois Niort |
| 2022-04-30 | Quevilly-Rouen | 1 - 2 | Pau |
| 2022-04-22 | Pau | 0 - 1 | Sochaux |
| 2022-04-19 | Guingamp | 3 - 0 | Pau |
| 2022-04-16 | Pau | 1 - 4 | Auxerre |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 8 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 67% | 33% |
Ljestvića Ligue 2
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Caen | 5 | +5 | 11 |
| 2 | Dijon | 5 | +3 | 11 |
| 3 | Guingamp | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Amiens | 5 | +1 | 10 |
| 5 | Bordeaux | 5 | +3 | 8 |
| 6 | Sochaux | 5 | +4 | 7 |
| 7 | Metz | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Lavallois | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Nimes | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Le Havre | 5 | +5 | 6 |
| 11 | Bastia | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Quevilly-Rouen | 5 | 0 | 6 |
| 13 | Paris FC | 5 | 0 | 6 |
| 14 | Valenciennes | 5 | -1 | 6 |
| 15 | Grenoble Foot | 5 | -2 | 6 |
| 16 | Chamois Niort | 5 | -5 | 6 |
| 17 | Rodez AF | 5 | -2 | 5 |
| 18 | Annecy | 5 | -3 | 2 |
| 19 | Pau | 5 | -8 | 2 |
| 20 | Saint Etienne | 5 | -7 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Caen | |
| Pau | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Caen | Pau |
|---|---|---|---|
| 1 | Caen | - | |
| 2 | Dijon | ||
| 3 | Guingamp | 4 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Amiens | ||
| 5 | Bordeaux | ||
| 6 | Sochaux | ||
| 7 | Metz | 1 - 0 | |
| 8 | Lavallois | ||
| 9 | Nimes | ||
| 10 | Le Havre | 1 - 1 | |
| 11 | Bastia | ||
| 12 | Quevilly-Rouen | 2 - 1 | |
| 13 | Paris FC | ||
| 14 | Valenciennes | ||
| 15 | Grenoble Foot | ||
| 16 | Chamois Niort | ||
| 17 | Rodez AF | ||
| 18 | Annecy | ||
| 19 | Pau | - | |
| 20 | Saint Etienne |
Pozicija u ligi
| Caen | Pau | |
| Pozicija | 1 | 19 |
| Bodovi | 11 | 2 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 20 |
| Bodovi | 6 | 1 |
Forma u ligi
| Caen | Pau | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
2 0 |
0
2 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
0 0 |
0
1 2 |
Golovi u ligi
| Caen | Pau | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
4 |
2
10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
5
1 |
2
7 |
Ukupna statistika za Ligue 2
| Utakmice (50) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 36% |
| Pobjede za goste | 26% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (110) | |
| Golovi po utakmici | 2.20 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.16 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.04 |
| Domaći tim postigao golovi u | 64% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 58% |
| Oba Daju Gol | 40% |
| Više od 1.5 | 60% |
| Više od 2.5 | 46% |
| Više od 3.5 | 20% |
Caen sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-02 | Le Havre | - | Caen |
| 2022-09-10 | Caen | - | Amiens |
| 2022-09-17 | Grenoble Foot | - | Caen |
| 2022-10-01 | Caen | - | Quevilly-Rouen |
| 2022-10-08 | Caen | - | Chamois Niort |
| 2022-10-15 | Lavallois | - | Caen |
Pau sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-05 | Pau | - | Saint Etienne |
| 2022-09-10 | Lavallois | - | Pau |
| 2022-09-17 | Pau | - | Valenciennes |
| 2022-10-01 | Metz | - | Pau |
| 2022-10-08 | Pau | - | Rodez AF |
| 2022-10-15 | Annecy | - | Pau |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.53 | 4.00 | 6.50 |
| Vjerojatnosti | 42% | 35% | 23% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.11 | 2.37 |
| Vjerojatnosti | 78% | 22% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.36 | 3.00 | |
| Vjerojatnosti | 66% | 34% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.15 | 1.66 | |
| Vjerojatnosti | 48% | 52% | |
| Manje 2.5 @ 1.66 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.00 | 1.22 | |
| Vjerojatnosti | 26% | 74% | |
| Manje 3.5 @ 1.22 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 46% | 54% | |
| Ne @ 1.61 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-30 16:00. Moguće su trenutačne promjene!