Peru
srijeda, 28.07.2021
01:00
Carlos Mannucci
Sp. Cristal
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Trujillo |
| Gosti: |
Lima |
| Udaljenost: |
488.6 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
01:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.60 |
3.56 |
1.71 |
2 |
|
|
|
1.97 |
1.15 |
| 25% |
34% |
41% |
1.71 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.32 |
3.12 |
|
|
|
2.03 |
1.72 |
|
|
|
3.53 |
1.26 |
| 70% |
30% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
26% |
74% |
Posljednji 4 izravne utakmice
|
2020-09-30 |
Carlos Mannucci
|
3 - 3 |
Sp. Cristal
|
|
2020-01-24 |
Carlos Mannucci
|
0 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2019-11-03 |
Sp. Cristal
|
1 - 2 |
Carlos Mannucci
|
|
2019-05-19 |
Carlos Mannucci
|
2 - 0 |
Sp. Cristal
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
3 |
2 |
1 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
25% |
Carlos Mannucci posljednje 12 utakmice
|
2021-07-23 |
Carlos Mannucci
|
1 - 2 |
Dep. Municipal
|
|
2021-07-17 |
U. San Martin
|
0 - 2 |
Carlos Mannucci
|
|
2021-07-04 |
Carlos Mannucci
|
2 - 2 |
Atletico Grau
|
|
2021-06-24 |
UTC Cajamarca
|
0 - 0 |
Carlos Mannucci
|
|
2021-06-20 |
Carlos Mannucci
|
3 - 0 |
Dep. Llacuabamba
|
|
2021-06-13 |
Melgar Arequipa
|
1 - 2 |
Carlos Mannucci
|
|
2021-05-23 |
U. de Deportes
|
0 - 0 |
Carlos Mannucci
|
|
2021-05-16 |
Carlos Mannucci
|
2 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2021-05-09 |
Carlos Mannucci
|
1 - 1 |
Ayacucho
|
|
2021-05-04 |
Club Cienciano
|
5 - 2 |
Carlos Mannucci
|
|
2021-04-26 |
Carlos Mannucci
|
1 - 3 |
Alianza Atl.
|
|
2021-04-15 |
Universidad Cesar Vallejo
|
2 - 1 |
Carlos Mannucci
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
8 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
67% |
25% |
Sp. Cristal posljednje 12 utakmice
|
2021-07-21 |
Arsenal Sarandi
|
1 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2021-07-17 |
Acad. Cantolao
|
2 - 4 |
Sp. Cristal
|
|
2021-07-14 |
Sp. Cristal
|
2 - 1 |
Arsenal Sarandi
|
|
2021-07-04 |
Sp. Cristal
|
2 - 0 |
Union Comercio
|
|
2021-06-25 |
Ayacucho
|
0 - 2 |
Sp. Cristal
|
|
2021-06-19 |
Sp. Cristal
|
3 - 2 |
Real Garcilaso
|
|
2021-05-30 |
Sp. Cristal
|
0 - 0 |
U. San Martin
|
|
2021-05-26 |
Sao Paulo SP
|
3 - 0 |
Sp. Cristal
|
|
2021-05-22 |
Universidad Cesar Vallejo
|
3 - 0 |
Sp. Cristal
|
|
2021-05-19 |
Sp. Cristal
|
2 - 0 |
Rentistas
|
|
2021-05-16 |
Sp. Cristal
|
2 - 0 |
Sport Huancayo
|
|
2021-05-12 |
Sp. Cristal
|
0 - 2 |
Racing Club
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
5 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
42% |
17% |
Carlos Mannucci sljedeće 6 utakmice
|
2021-07-31 |
U. de Deportes
|
- |
Carlos Mannucci
|
|
2021-08-03 |
Carlos Mannucci
|
- |
Sport Huancayo
|
|
2021-08-07 |
Universidad Cesar Vallejo
|
- |
Carlos Mannucci
|
|
2021-08-13 |
Carlos Mannucci
|
- |
Binacional
|
|
2021-08-17 |
Real Garcilaso
|
- |
Carlos Mannucci
|
|
2021-08-21 |
Carlos Mannucci
|
- |
Melgar Arequipa
|
Sp. Cristal sljedeće 6 utakmice
|
2021-07-30 |
Dep. Municipal
|
- |
Sp. Cristal
|
|
2021-08-04 |
Sp. Cristal
|
- |
U. de Deportes
|
|
2021-08-06 |
Sport Huancayo
|
- |
Sp. Cristal
|
|
2021-08-11 |
Sp. Cristal
|
- |
Penarol
|
|
2021-08-14 |
Sp. Cristal
|
- |
Universidad Cesar Vallejo
|
|
2021-08-17 |
Binacional
|
- |
Sp. Cristal
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
4.60 |
3.56 |
1.71 |
| Vjerojatnosti |
25% |
34% |
41% |
|
2 @ 1.71 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.97 |
1.15 |
| Vjerojatnosti |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.15 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.32 |
3.12 |
| Vjerojatnosti |
|
70% |
30% |
|
Više 1.5 @ 1.32 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.03 |
1.72 |
| Vjerojatnosti |
|
45% |
55% |
|
Manje 2.5 @ 1.72 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.53 |
1.26 |
| Vjerojatnosti |
|
26% |
74% |
|
Manje 3.5 @ 1.26 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.98 |
1.77 |
| Vjerojatnosti |
|
47% |
53% |
|
Ne @ 1.77 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2021-07-28 00:00. Moguće su trenutačne promjene!