Primera División - Kostarika
četvrtak, 29.09.2022
01:00
01:00

Cartagines

LD Alajuelense
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Cartago |
| Gosti: | Alajuela |
| Udaljenost: | 36.2 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Jose Rafael |
| Kapacitet: | 12 900 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 01:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.40 | 2.20 | 12 | 1.57 | 1.36 | |||
| 29% | 29% | 42% | 1.28 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 81% | 19% | 62% | 38% | 28% | 72% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2022-07-07 | LD Alajuelense | 1 - 0 | Cartagines |
| 2022-07-04 | Cartagines | 1 - 0 | LD Alajuelense |
| 2022-07-01 | LD Alajuelense | 1 - 1 | Cartagines |
| 2022-06-26 | Cartagines | 0 - 0 | LD Alajuelense |
| 2022-04-24 | Cartagines | 1 - 2 | LD Alajuelense |
| 2022-02-10 | LD Alajuelense | 3 - 2 | Cartagines |
| 2021-10-03 | Cartagines | 1 - 0 | LD Alajuelense |
| 2021-08-08 | LD Alajuelense | 2 - 3 | Cartagines |
| 2021-04-25 | LD Alajuelense | 4 - 1 | Cartagines |
| 2021-02-21 | Cartagines | 1 - 1 | LD Alajuelense |
| 2020-12-13 | LD Alajuelense | 1 - 1 | Cartagines |
| 2020-12-10 | Cartagines | 2 - 3 | LD Alajuelense |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Cartagines posljednje 12 utakmice
| 2022-09-25 | Cartagines | 1 - 1 | Santos Guapiles |
| 2022-09-21 | Sp. San Jose | 2 - 1 | Cartagines |
| 2022-09-18 | Cartagines | 3 - 0 | Guadalupe FC |
| 2022-09-12 | Herediano | 3 - 1 | Cartagines |
| 2022-09-04 | Cartagines | 3 - 2 | San Carlos |
| 2022-09-02 | Cartagines | 2 - 1 | Perez Zeledon |
| 2022-08-28 | Cartagines | 1 - 2 | Dep. Saprissa |
| 2022-08-25 | Cartagines | 0 - 2 | Real Espana |
| 2022-08-21 | Puntarenas | 1 - 1 | Cartagines |
| 2022-08-18 | Real Espana | 2 - 0 | Cartagines |
| 2022-08-14 | Mun. Grecia | 3 - 5 | Cartagines |
| 2022-08-12 | Perez Zeledon | 2 - 1 | Cartagines |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 67% | 25% |
LD Alajuelense posljednje 12 utakmice
| 2022-09-25 | San Carlos | 0 - 0 | LD Alajuelense |
| 2022-09-22 | LD Alajuelense | 1 - 0 | Perez Zeledon |
| 2022-09-17 | Puntarenas | 0 - 0 | LD Alajuelense |
| 2022-09-14 | LD Alajuelense | 2 - 0 | Alianza San S. |
| 2022-09-11 | LD Alajuelense | 0 - 1 | Dep. Saprissa |
| 2022-09-08 | Alianza San S. | 0 - 1 | LD Alajuelense |
| 2022-09-04 | LD Alajuelense | 2 - 1 | Sp. San Jose |
| 2022-09-01 | LD Alajuelense | 1 - 0 | Guadalupe FC |
| 2022-08-29 | LD Alajuelense | 2 - 2 | Herediano |
| 2022-08-21 | AD Guanacasteca | 1 - 2 | LD Alajuelense |
| 2022-08-14 | Santos Guapiles | 2 - 1 | LD Alajuelense |
| 2022-08-10 | Sp. San Jose | 2 - 2 | LD Alajuelense |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 42% | 17% |
Ljestvića Primera División
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Herediano | 15 | +23 | 37 |
| 2 | LD Alajuelense | 14 | +6 | 25 |
| 3 | Sp. San Jose | 14 | +3 | 19 |
| 4 | Guadalupe FC | 14 | -11 | 13 |
| 5 | Santos Guapiles | 14 | -9 | 11 |
| 6 | AD Guanacasteca | 14 | -18 | 8 |
| 1 | Dep. Saprissa | 14 | +16 | 30 |
| 2 | Puntarenas | 14 | +7 | 22 |
| 3 | Mun. Grecia | 15 | -6 | 21 |
| 4 | San Carlos | 14 | -3 | 19 |
| 5 | Cartagines | 14 | -1 | 16 |
| 6 | Perez Zeledon | 14 | -7 | 15 |
Kronologija utakmica u ligi
| Cartagines | |
| LD Alajuelense | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Cartagines | LD Alajuelense |
|---|---|---|---|
| 1 | Herediano | 3 - 0 | |
| 2 | LD Alajuelense | - | |
| 3 | Sp. San Jose | 2 - 2 | |
| 4 | Guadalupe FC | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Santos Guapiles | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | AD Guanacasteca | 1 - 2 | |
| 1 | Dep. Saprissa | 1 - 2 | |
| 2 | Puntarenas | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Mun. Grecia | 1 - 2 | |
| 4 | San Carlos | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Cartagines | - | |
| 6 | Perez Zeledon | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Cartagines | LD Alajuelense | |
| Pozicija | 5 | 2 |
| Bodovi | 16 | 25 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 5 |
| Bodovi | 10 | 9 |
Forma u ligi
| Cartagines | LD Alajuelense | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
4
4 6 |
7
4 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
1 3 |
2
3 2 |
Golovi u ligi
| Cartagines | LD Alajuelense | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
23
24 |
20
14 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
11 |
8
9 |
Ukupna statistika za Primera División
| Utakmice (85) | |
| Pobjede za domaćine | 45% |
| Neriješeno | 22% |
| Pobjede za goste | 33% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (249) | |
| Golovi po utakmici | 2.93 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.62 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.31 |
| Domaći tim postigao golovi u | 82% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 74% |
| Oba Daju Gol | 60% |
| Više od 1.5 | 80% |
| Više od 2.5 | 61% |
| Više od 3.5 | 28% |
Cartagines sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-02 | AD Guanacasteca | - | Cartagines |
| 2022-11-30 | Sp. San Jose | - | Cartagines |
| 2022-12-03 | Cartagines | - | Sp. San Jose |
| 2022-12-08 | Dep. Saprissa | - | Cartagines |
| 2022-12-11 | Cartagines | - | Dep. Saprissa |
| 2022-12-16 | Herediano | - | Cartagines |
LD Alajuelense sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-02 | LD Alajuelense | - | Mun. Grecia |
| 2022-10-05 | Real Espana | - | LD Alajuelense |
| 2022-10-09 | LD Alajuelense | - | Dep. Saprissa |
| 2022-10-12 | LD Alajuelense | - | Real Espana |
| 2022-10-15 | Dep. Saprissa | - | LD Alajuelense |
| 2022-10-27 | Ol. Tegucigalpa | - | LD Alajuelense |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.75 | 3.40 | 2.20 |
| Vjerojatnosti | 29% | 29% | 42% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.57 | 1.36 |
| Vjerojatnosti | 41% | 59% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.25 | 3.75 | |
| Vjerojatnosti | 81% | 19% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.85 | 1.95 | |
| Vjerojatnosti | 62% | 38% | |
| Više 2.5 @ 1.85 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.25 | 1.33 | |
| Vjerojatnosti | 28% | 72% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 67% | 33% | |
| Da @ 1.72 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-29 00:01. Moguće su trenutačne promjene!