Primera Nacional - Argentina
subota, 17.10.2026
19:00
Chacarita Jrs
Deportivo Maipu
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Villa Crespo / Vila Maipu |
| Gosti: |
Maipu |
| Udaljenost: |
972.3 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Chacarita Juniors
(Vila Maipu)
|
| Kapacitet: |
25 000 |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
19:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.86 |
3.00 |
4.20 |
X2 |
|
|
|
1.20 |
1.73 |
| 30% |
24% |
46% |
1.73 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.53 |
2.38 |
|
|
|
2.70 |
1.44 |
|
|
|
5.50 |
1.14 |
| 56% |
44% |
|
|
|
33% |
67% |
|
|
|
14% |
86% |
Posljednji 8 izravne utakmice
|
2026-05-31 |
Deportivo Maipu
|
3 - 2 |
Chacarita Jrs
|
|
2024-06-23 |
Deportivo Maipu
|
0 - 2 |
Chacarita Jrs
|
|
2024-02-03 |
Chacarita Jrs
|
2 - 0 |
Deportivo Maipu
|
|
2023-07-02 |
Chacarita Jrs
|
2 - 1 |
Deportivo Maipu
|
|
2023-02-26 |
Deportivo Maipu
|
0 - 2 |
Chacarita Jrs
|
|
2022-04-17 |
Deportivo Maipu
|
1 - 1 |
Chacarita Jrs
|
|
2021-10-02 |
Chacarita Jrs
|
1 - 2 |
Deportivo Maipu
|
|
2021-06-10 |
Deportivo Maipu
|
1 - 2 |
Chacarita Jrs
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
2 |
|
8 |
4 |
1 |
| 62% |
12% |
25% |
|
100% |
50% |
12% |
Chacarita Jrs posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
Club Almagro
|
2 - 1 |
Chacarita Jrs
|
|
2026-10-04 |
Chacarita Jrs
|
1 - 0 |
Patronato Parana
|
|
2026-09-27 |
Atl. Colegiales
|
2 - 1 |
Chacarita Jrs
|
|
2026-09-20 |
Chacarita Jrs
|
3 - 0 |
Quilmes
|
|
2026-09-13 |
Ferroc. Midland
|
1 - 0 |
Chacarita Jrs
|
|
2026-09-05 |
Chacarita Jrs
|
0 - 1 |
CA Atlanta
|
|
2026-08-29 |
Gimnasia y Tiro
|
1 - 0 |
Chacarita Jrs
|
|
2026-08-23 |
Chacarita Jrs
|
1 - 2 |
San Martin T.
|
|
2026-08-19 |
Chacarita Jrs
|
0 - 0 |
Atletico Guemes
|
|
2026-08-15 |
Est. Buenos Aires
|
2 - 0 |
Chacarita Jrs
|
|
2026-08-08 |
Atl. Rafaela
|
1 - 0 |
Chacarita Jrs
|
|
2026-08-02 |
Chacarita Jrs
|
2 - 1 |
Agropecuario
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
6 |
5 |
0 |
| 25% |
8% |
67% |
|
50% |
42% |
0% |
Deportivo Maipu posljednje 12 utakmice
|
2026-10-11 |
Deportivo Maipu
|
1 - 1 |
San Martin SJ
|
|
2026-10-05 |
Nueva Chicago
|
0 - 1 |
Deportivo Maipu
|
|
2026-09-27 |
Deportivo Maipu
|
1 - 0 |
Temperley
|
|
2026-09-20 |
Deportivo Maipu
|
1 - 1 |
Gimnasia Jujuy
|
|
2026-09-12 |
Club Almagro
|
2 - 2 |
Deportivo Maipu
|
|
2026-09-06 |
Deportivo Maipu
|
0 - 0 |
Patronato Parana
|
|
2026-08-29 |
Atl. Colegiales
|
1 - 0 |
Deportivo Maipu
|
|
2026-08-23 |
Deportivo Maipu
|
1 - 0 |
Quilmes
|
|
2026-08-15 |
Godoy Cruz
|
1 - 2 |
Deportivo Maipu
|
|
2026-08-08 |
Ferroc. Midland
|
2 - 0 |
Deportivo Maipu
|
|
2026-08-02 |
Deportivo Maipu
|
4 - 2 |
CA Atlanta
|
|
2026-07-26 |
Gimnasia y Tiro
|
1 - 0 |
Deportivo Maipu
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
6 |
3 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
50% |
25% |
17% |
Ljestvića Primera Nacional
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Ferro C. Oeste |
33 |
18 |
8 |
7 |
37 |
28 |
+9 |
62 |
| 2 |
Dep. Moron |
33 |
17 |
7 |
9 |
51 |
34 |
+17 |
58 |
| 3 |
Godoy Cruz |
33 |
16 |
9 |
8 |
42 |
29 |
+13 |
57 |
| 4 |
Dep. Madryn |
33 |
14 |
11 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
53 |
| 5 |
Colon Santa Fe |
33 |
14 |
11 |
8 |
39 |
25 |
+14 |
53 |
| 6 |
Est. Buenos Aires |
33 |
13 |
9 |
11 |
31 |
27 |
+4 |
48 |
| 7 |
Ciudad Bolivar |
33 |
12 |
12 |
9 |
28 |
28 |
0 |
48 |
| 8 |
Almirante Brown |
33 |
12 |
11 |
10 |
26 |
22 |
+4 |
47 |
| 9 |
Los Andes |
33 |
9 |
13 |
11 |
25 |
24 |
+1 |
40 |
| 10 |
Chaco For Ever |
33 |
10 |
10 |
13 |
32 |
34 |
-2 |
40 |
| 11 |
Racing Cordoba |
33 |
10 |
10 |
13 |
30 |
39 |
-9 |
40 |
| 12 |
Def. de Belgrano |
33 |
8 |
13 |
12 |
25 |
32 |
-7 |
37 |
| 13 |
San Telmo |
33 |
9 |
10 |
14 |
28 |
37 |
-9 |
37 |
| 14 |
Atletico Mitre |
33 |
7 |
15 |
11 |
29 |
39 |
-10 |
36 |
| 15 |
Central Norte |
33 |
6 |
16 |
11 |
21 |
30 |
-9 |
34 |
| 16 |
CA All Boys |
33 |
6 |
16 |
11 |
18 |
28 |
-10 |
34 |
| 17 |
Atl. Acassuso |
33 |
8 |
8 |
17 |
25 |
35 |
-10 |
32 |
| 18 |
San Miguel |
33 |
6 |
14 |
13 |
26 |
39 |
-13 |
32 |
|
| 1 |
Tristan Suarez |
33 |
15 |
14 |
4 |
32 |
15 |
+17 |
59 |
| 2 |
Temperley |
33 |
16 |
11 |
6 |
40 |
27 |
+13 |
59 |
| 3 |
CA Atlanta |
33 |
18 |
4 |
11 |
39 |
30 |
+9 |
58 |
| 4 |
Gimnasia Jujuy |
33 |
15 |
10 |
8 |
50 |
42 |
+8 |
55 |
| 5 |
Ferroc. Midland |
33 |
14 |
9 |
10 |
38 |
26 |
+12 |
51 |
| 6 |
Gimnasia y Tiro |
33 |
13 |
10 |
10 |
34 |
30 |
+4 |
49 |
| 7 |
Deportivo Maipu |
33 |
13 |
9 |
11 |
40 |
32 |
+8 |
48 |
| 8 |
Atl. Colegiales |
33 |
13 |
8 |
12 |
32 |
31 |
+1 |
47 |
| 9 |
San Martin SJ |
33 |
12 |
10 |
11 |
35 |
33 |
+2 |
46 |
| 10 |
San Martin T. |
33 |
10 |
13 |
10 |
35 |
33 |
+2 |
43 |
| 11 |
Atl. Rafaela |
33 |
11 |
9 |
13 |
27 |
34 |
-7 |
42 |
| 12 |
Club Almagro |
33 |
11 |
8 |
14 |
30 |
39 |
-9 |
41 |
| 13 |
Agropecuario |
33 |
10 |
10 |
13 |
27 |
35 |
-8 |
40 |
| 14 |
Quilmes |
33 |
10 |
9 |
14 |
30 |
28 |
+2 |
39 |
| 15 |
Patronato Parana |
33 |
7 |
16 |
10 |
29 |
32 |
-3 |
37 |
| 16 |
Nueva Chicago |
33 |
9 |
9 |
15 |
24 |
32 |
-8 |
36 |
| 17 |
Chacarita Jrs |
33 |
9 |
6 |
18 |
25 |
35 |
-10 |
33 |
| 18 |
Atletico Guemes |
33 |
5 |
8 |
20 |
23 |
56 |
-33 |
23 |
Kronologija utakmica u ligi
| Chacarita Jrs |
|
| Deportivo Maipu |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Chacarita Jrs |
Deportivo Maipu |
| 1 |
Ferro C. Oeste |
|
|
| 2 |
Dep. Moron |
|
|
| 3 |
Godoy Cruz |
|
1 - 2 |
| 4 |
Dep. Madryn |
|
|
| 5 |
Colon Santa Fe |
|
|
| 6 |
Est. Buenos Aires |
0 - 3 |
|
| 7 |
Ciudad Bolivar |
|
|
| 8 |
Almirante Brown |
|
|
| 9 |
Los Andes |
|
|
| 10 |
Chaco For Ever |
|
|
| 11 |
Racing Cordoba |
|
|
| 12 |
Def. de Belgrano |
|
|
| 13 |
San Telmo |
|
|
| 14 |
Atletico Mitre |
|
|
| 15 |
Central Norte |
|
|
| 16 |
CA All Boys |
|
|
| 17 |
Atl. Acassuso |
|
|
| 18 |
San Miguel |
|
|
|
| 1 |
Tristan Suarez |
0 - 0 |
|
| 2 |
Temperley |
0 - 1 |
0 - 5 |
| 3 |
CA Atlanta |
0 - 1 |
3 - 1 |
| 4 |
Gimnasia Jujuy |
3 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Ferroc. Midland |
1 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Gimnasia y Tiro |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Deportivo Maipu |
|
- |
| 8 |
Atl. Colegiales |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
San Martin SJ |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
San Martin T. |
1 - 2 |
2 - 2 |
| 11 |
Atl. Rafaela |
0 - 1 |
1 - 3 |
| 12 |
Club Almagro |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 13 |
Agropecuario |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Quilmes |
3 - 0 |
2 - 1 |
| 15 |
Patronato Parana |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Nueva Chicago |
|
0 - 1 |
| 17 |
Chacarita Jrs |
- |
|
| 18 |
Atletico Guemes |
0 - 0 |
1 - 0 |
Statistika tima
| |
Chacarita Jrs |
Deportivo Maipu |
| Pobjeda |
9 |
13 |
| Neriješeno |
6 |
9 |
| Porazi |
18 |
11 |
| Dati golovi |
25 |
40 |
| Primljeni golovi |
35 |
32 |
| Prosjek dati golovi |
0.76 |
1.21 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.06 |
0.97 |
| Utakmice dati golovi |
52% |
67% |
| Utakmice primljeni golovi |
70% |
67% |
| Oba Daju Gol |
30% |
45% |
| Više od 1.5 |
55% |
55% |
| Više od 2.5 |
27% |
39% |
| Više od 3.5 |
6% |
24% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
8 |
4 |
| Neriješeno |
3 |
4 |
| Porazi |
5 |
8 |
| Dati golovi |
17 |
20 |
| Primljeni golovi |
11 |
21 |
| Prosjek dati golovi |
1.06 |
1.25 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.69 |
1.31 |
| Utakmice dati golovi |
62% |
69% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
81% |
| Oba Daju Gol |
25% |
56% |
| Više od 1.5 |
50% |
69% |
| Više od 2.5 |
31% |
56% |
| Više od 3.5 |
6% |
31% |
Ukupna statistika za Primera Nacional
| Utakmice (594) |
| Pobjede za domaćine |
47% |
| Neriješeno |
32% |
| Pobjede za goste |
21% |
| Odigrane utakmice |
47% |
| Golovi (1150) |
| Golovi po utakmici |
1.94 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.19 |
| Golovi za goste po utakmici |
0.75 |
| Domaći tim postigao golovi u |
71% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
53% |
| Oba Daju Gol |
39% |
| Više od 1.5 |
59% |
| Više od 2.5 |
33% |
| Više od 3.5 |
12% |
Chacarita Jrs sljedeće 2 utakmice
|
2026-10-25 |
Temperley
|
- |
Chacarita Jrs
|
|
2026-10-31 |
Chacarita Jrs
|
- |
Nueva Chicago
|
Deportivo Maipu sljedeće 2 utakmice
|
2026-10-25 |
Deportivo Maipu
|
- |
Atletico Guemes
|
|
2026-10-31 |
Tristan Suarez
|
- |
Deportivo Maipu
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.86 |
3.00 |
4.20 |
| Vjerojatnosti |
30% |
24% |
46% |
|
X2 @ 1.73 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.20 |
1.73 |
| Vjerojatnosti |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.73 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.53 |
2.38 |
| Vjerojatnosti |
|
56% |
44% |
|
Više 1.5 @ 1.53 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.70 |
1.44 |
| Vjerojatnosti |
|
33% |
67% |
|
Manje 2.5 @ 1.44 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
5.50 |
1.14 |
| Vjerojatnosti |
|
14% |
86% |
|
Manje 3.5 @ 1.14 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
2.38 |
1.53 |
| Vjerojatnosti |
|
38% |
62% |
|
Ne @ 1.53 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 04:02. Moguće su trenutačne promjene!