Prva liga - Ukrajina
četvrtak, 25.06.2020
17:00
17:00

Chornomorets Od

Volyn Lutsk
5 - 2
(1 - 1, 4 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Odesa |
| Gosti: | Lutsk |
| Udaljenost: | 619.1 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 17:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.36 | 3.72 | 1.70 | 2 | 1.75 | 1.23 | |||
| 27% | 27% | 46% | 1.70 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.54 | 1.91 | 1.82 | 3.09 | 1.33 | ||||||
| 76% | 24% | 56% | 44% | 33% | 67% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2019-08-24 | Volyn Lutsk | 3 - 2 | Chornomorets Od |
| 2016-12-03 | Chornomorets Od | 0 - 0 | Volyn Lutsk |
| 2016-08-27 | Volyn Lutsk | 0 - 1 | Chornomorets Od |
| 2016-04-03 | Volyn Lutsk | 1 - 1 | Chornomorets Od |
| 2015-09-13 | Chornomorets Od | 1 - 2 | Volyn Lutsk |
| 2015-03-08 | Volyn Lutsk | 1 - 1 | Chornomorets Od |
| 2014-08-11 | Chornomorets Od | 1 - 0 | Volyn Lutsk |
| 2014-04-28 | Volyn Lutsk | 1 - 2 | Chornomorets Od |
| 2013-10-06 | Chornomorets Od | 0 - 0 | Volyn Lutsk |
| 2012-12-02 | Volyn Lutsk | 0 - 2 | Chornomorets Od |
| 2012-07-28 | Chornomorets Od | 0 - 2 | Volyn Lutsk |
| 2012-03-10 | Volyn Lutsk | 0 - 2 | Chornomorets Od |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Chornomorets Od posljednje 12 utakmice
| 2019-11-23 | Kramatorsk | 3 - 1 | Chornomorets Od |
| 2019-11-16 | Chornomorets Od | 1 - 1 | Minaj |
| 2019-11-09 | Hirnyk-Sport | 3 - 0 | Chornomorets Od |
| 2019-11-03 | Chornomorets Od | 2 - 1 | Cherkashchyna |
| 2019-10-30 | Balkany Zorya | 1 - 1 | Chornomorets Od |
| 2019-10-26 | Chornomorets Od | 1 - 0 | M. Zaporozhye |
| 2019-10-19 | Ahrobiznes | 2 - 0 | Chornomorets Od |
| 2019-10-12 | Chornomorets Od | 0 - 0 | Kharkiv |
| 2019-09-29 | Chornomorets Od | 0 - 3 | Inhulets |
| 2019-09-25 | Mykolaiv | 1 - 0 | Chornomorets Od |
| 2019-09-21 | Kremin | 2 - 4 | Chornomorets Od |
| 2019-09-14 | Chornomorets Od | 0 - 1 | Obolon |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Volyn Lutsk posljednje 12 utakmice
| 2019-11-23 | Volyn Lutsk | 1 - 1 | Mykolaiv |
| 2019-11-16 | Prykarpattia | 1 - 2 | Volyn Lutsk |
| 2019-11-09 | Volyn Lutsk | 3 - 2 | Rukh Vynnyky |
| 2019-11-02 | Volyn Lutsk | 2 - 1 | Kramatorsk |
| 2019-10-26 | Volyn Lutsk | 1 - 0 | Minaj |
| 2019-10-19 | Hirnyk-Sport | 2 - 4 | Volyn Lutsk |
| 2019-10-12 | Volyn Lutsk | 3 - 0 | Cherkashchyna |
| 2019-10-05 | M. Zaporozhye | 1 - 3 | Volyn Lutsk |
| 2019-09-29 | Volyn Lutsk | 2 - 1 | Ahrobiznes |
| 2019-09-25 | Minaj | 1 - 0 | Volyn Lutsk |
| 2019-09-21 | Kharkiv | 2 - 0 | Volyn Lutsk |
| 2019-09-15 | Volyn Lutsk | 2 - 2 | Balkany Zorya |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 8 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 67% | 33% |
Ljestvića Prva liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inhulets | 20 | +18 | 40 |
| 2 | Rukh Vynnyky | 19 | +17 | 39 |
| 3 | Volyn Lutsk | 19 | +13 | 38 |
| 4 | Kharkiv | 20 | +10 | 38 |
| 5 | Obolon | 20 | +7 | 38 |
| 6 | Ahrobiznes | 19 | +14 | 37 |
| 7 | Minaj | 20 | +11 | 37 |
| 8 | Kramatorsk | 20 | +5 | 34 |
| 9 | Hirnyk-Sport | 20 | -5 | 27 |
| 10 | Chornomorets Od | 19 | -7 | 22 |
| 11 | Mykolaiv | 20 | -3 | 21 |
| 12 | Prykarpattia | 20 | -6 | 20 |
| 13 | Kremin | 20 | -11 | 19 |
| 14 | Balkany Zorya | 19 | -16 | 14 |
| 15 | M. Zaporozhye | 20 | -20 | 11 |
| 16 | Cherkashchyna | 19 | -27 | 6 |
Kronologija utakmica u ligi
| Chornomorets Od | |
| Volyn Lutsk | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Chornomorets Od | Volyn Lutsk |
|---|---|---|---|
| 1 | Inhulets | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 2 | Rukh Vynnyky | 1 - 1 | |
| 3 | Volyn Lutsk | - | |
| 4 | Kharkiv | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Obolon | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Ahrobiznes | ||
| 7 | Minaj | 1 - 1 | |
| 8 | Kramatorsk | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 9 | Hirnyk-Sport | 3 - 1 | 2 - 4 |
| 10 | Chornomorets Od | - | |
| 11 | Mykolaiv | 3 - 2 | |
| 12 | Prykarpattia | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Kremin | ||
| 14 | Balkany Zorya | ||
| 15 | M. Zaporozhye | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 16 | Cherkashchyna | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Chornomorets Od | Volyn Lutsk | |
| Pozicija | 10 | 3 |
| Bodovi | 22 | 38 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 7 |
| Bodovi | 14 | 12 |
Forma u ligi
| Chornomorets Od | Volyn Lutsk | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
6
4 9 |
11
5 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
4
2 3 |
3
3 3 |
Golovi u ligi
| Chornomorets Od | Volyn Lutsk | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
21
28 |
37
24 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
10 |
14
13 |
Ukupna statistika za Prva liga
| Utakmice (157) | |
| Pobjede za domaćine | 50% |
| Neriješeno | 19% |
| Pobjede za goste | 31% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (428) | |
| Golovi po utakmici | 2.73 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.58 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.15 |
| Domaći tim postigao golovi u | 78% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 67% |
| Oba Daju Gol | 50% |
| Više od 1.5 | 76% |
| Više od 2.5 | 52% |
| Više od 3.5 | 25% |
Chornomorets Od sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-30 | Prykarpattia | - | Chornomorets Od |
| 2020-07-05 | Chornomorets Od | - | Mykolaiv |
| 2020-07-11 | Chornomorets Od | - | Rukh Vynnyky |
| 2020-07-15 | Obolon | - | Chornomorets Od |
| 2020-07-19 | Chornomorets Od | - | Kremin |
| 2020-07-23 | Inhulets | - | Chornomorets Od |
Volyn Lutsk sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-30 | Volyn Lutsk | - | Obolon |
| 2020-07-04 | Kremin | - | Volyn Lutsk |
| 2020-07-11 | Volyn Lutsk | - | Inhulets |
| 2020-07-15 | Balkany Zorya | - | Volyn Lutsk |
| 2020-07-19 | Volyn Lutsk | - | Kharkiv |
| 2020-07-24 | Ahrobiznes | - | Volyn Lutsk |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.36 | 3.72 | 1.70 |
| Vjerojatnosti | 27% | 27% | 46% |
| 2 @ 1.70 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.75 | 1.23 |
| Vjerojatnosti | 36% | 64% |
| X2 @ 1.23 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.26 | 3.54 | |
| Vjerojatnosti | 76% | 24% | |
| Više 1.5 @ 1.26 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.91 | 1.82 | |
| Vjerojatnosti | 56% | 44% | |
| Više 2.5 @ 1.91 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.09 | 1.33 | |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.78 | 1.91 | |
| Vjerojatnosti | 55% | 45% | |
| Da @ 1.78 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-25 16:05. Moguće su trenutačne promjene!