Challenger Pro League - Belgija
subota, 13.08.2022
19:00
19:00

Club Brugge NXT

St. Liege U23
2 - 2
(2 - 2, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Brugge / Roeselare |
| Gosti: | Liege |
| Udaljenost: | 176.3 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.80 | 4.33 | 1 | 1.18 | 2.10 | |||
| 39% | 31% | 30% | 1.61 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 33% | 67% | 16% | 84% | 16% | 84% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Club Brugge NXT posljednje 12 utakmice
| 2021-04-24 | Westerlo | 1 - 1 | Club Brugge NXT |
| 2021-04-16 | Club Brugge NXT | 0 - 4 | Saint-Gilloise |
| 2021-04-11 | Club Brugge NXT | 2 - 0 | Lierse K. |
| 2021-04-02 | RWDM Brussels | 1 - 1 | Club Brugge NXT |
| 2021-03-21 | Club Brugge NXT | 2 - 4 | Deinze |
| 2021-03-14 | Club Brugge NXT | 0 - 1 | Seraing |
| 2021-03-07 | Lommel | 2 - 1 | Club Brugge NXT |
| 2021-03-03 | Club Brugge NXT | 1 - 1 | Westerlo |
| 2021-02-26 | Club Brugge NXT | 1 - 3 | RWDM Brussels |
| 2021-02-21 | Deinze | 4 - 0 | Club Brugge NXT |
| 2021-02-14 | Saint-Gilloise | 3 - 1 | Club Brugge NXT |
| 2021-01-31 | Seraing | 2 - 1 | Club Brugge NXT |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 11 | 7 | 5 | |
| 8% | 25% | 67% | 92% | 58% | 42% |
St. Liege U23 posljednje utakmice
Nema podataka u sistemu
Ljestvića Challenger Pro League
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lommel | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Virton | 1 | 0 | 1 |
| 2 | RWDM Brussels | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Dender | 1 | -3 | 0 |
| 5 | RSCA Futures | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Beerschot | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Jong Genk | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Deinze | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Club Brugge NXT | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Lierse K. | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Beveren | 0 | 0 | 0 |
| 5 | St. Liege U23 | 0 | 0 | 0 |
Pozicija u ligi
| Club Brugge NXT | St. Liege U23 | |
| Pozicija | 5 | 5 |
| Bodovi | 0 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 3 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Club Brugge NXT | St. Liege U23 | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Club Brugge NXT | St. Liege U23 | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Challenger Pro League
| Utakmice (2) | |
| Pobjede za domaćine | 0% |
| Neriješeno | 50% |
| Pobjede za goste | 50% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (7) | |
| Golovi po utakmici | 3.50 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.00 |
| Golovi za goste po utakmici | 2.50 |
| Domaći tim postigao golovi u | 100% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 100% |
| Oba Daju Gol | 100% |
| Više od 1.5 | 100% |
| Više od 2.5 | 50% |
| Više od 3.5 | 50% |
Club Brugge NXT sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-21 | Lierse K. | - | Club Brugge NXT |
| 2022-08-28 | Club Brugge NXT | - | RWDM Brussels |
| 2022-09-03 | Club Brugge NXT | - | Beerschot |
| 2022-09-10 | RSCA Futures | - | Club Brugge NXT |
| 2022-09-17 | Club Brugge NXT | - | Beveren |
| 2022-09-30 | Virton | - | Club Brugge NXT |
St. Liege U23 sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-19 | St. Liege U23 | - | Beerschot |
| 2022-08-26 | Dender | - | St. Liege U23 |
| 2022-09-02 | St. Liege U23 | - | Jong Genk |
| 2022-09-10 | Beveren | - | St. Liege U23 |
| 2022-09-18 | Lommel | - | St. Liege U23 |
| 2022-10-02 | St. Liege U23 | - | RSCA Futures |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.61 | 3.80 | 4.33 |
| Vjerojatnosti | 39% | 31% | 30% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.18 | 2.10 |
| Vjerojatnosti | 65% | 35% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.18 | 4.50 | |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% | |
| Manje 1.5 @ 4.50 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.61 | 2.25 | |
| Vjerojatnosti | 16% | 84% | |
| Manje 2.5 @ 2.25 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.50 | 1.50 | |
| Vjerojatnosti | 16% | 84% | |
| Manje 3.5 @ 1.50 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 2.10 | |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% | |
| Ne @ 2.10 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-13 16:03. Moguće su trenutačne promjene!