Premiership - Sjeverna Irska

petak, 11.09.2026
19:45
Coleraine

Coleraine

Ballymena Utd

Ballymena Utd

3 - 2
(2 - 0,  1 - 2)
Informacija
Grad
Domaći: Coleraine
Gosti: Ballymena
Udaljenost: 39.0 km
Igralište
Igralište: The Showgrounds
Kapacitet: 13 132 (2 496)
Fotografije: Google maps (mapa)
Vrijeme početka
Sat: 19:45 (19:45 lokalno vrijeme)
Oglašavanje

Tečajevi

1 X 2 P/T 1X X2
1.44 4.50 5.75 1 1.13 2.60
47% 34% 19% 1.44 71% 29%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.18 4.40 1.60 2.20 2.50 1.46
86% 14% 62% 38% 28% 72%

Posljednji 12 izravne utakmice

2026-02-20 Coleraine 1 - 0 Ballymena Utd
2025-12-26 Ballymena Utd 2 - 0 Coleraine
2025-10-11 Ballymena Utd 1 - 3 Coleraine
2024-12-26 Coleraine 2 - 2 Ballymena Utd
2024-10-19 Ballymena Utd 0 - 1 Coleraine
2024-08-16 Coleraine 4 - 2 Ballymena Utd
2023-12-26 Ballymena Utd 3 - 1 Coleraine
2023-11-07 Ballymena Utd 1 - 1 Coleraine
2023-10-21 Ballymena Utd 3 - 1 Coleraine
2023-08-04 Coleraine 2 - 1 Ballymena Utd
2023-03-07 Coleraine 3 - 1 Ballymena Utd
2022-12-26 Coleraine 2 - 0 Ballymena Utd
P N P +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 10 7 6
58% 17% 25% 83% 58% 50%

Coleraine posljednje 12 utakmice

2026-09-05 Coleraine 4 - 1 Crusaders
2026-08-28 Portadown 0 - 3 Coleraine
2026-08-22 Carrick Rangers 0 - 2 Coleraine
2026-08-15 Coleraine 0 - 0 Larne
2026-08-08 Dungannon 1 - 3 Coleraine
2026-07-30 Coleraine 0 - 3 HJK Helsinki
2026-07-23 HJK Helsinki 5 - 0 Coleraine
2026-07-14 Sligo Rovers 1 - 2 Coleraine
2026-07-07 Limavady Utd 0 - 1 Coleraine
2026-07-03 Larne 0 - 0 Coleraine
2026-05-02 Dungannon 2 - 3 Coleraine
2026-04-25 Coleraine 6 - 2 Glentoran
P N P +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 9 8 5
67% 17% 17% 75% 67% 42%

Ballymena Utd posljednje 12 utakmice

2026-09-05 Bangor 2 - 2 Ballymena Utd
2026-08-21 Ballymena Utd 0 - 2 Glentoran
2026-08-15 Crusaders 2 - 1 Ballymena Utd
2026-08-08 Linfield 0 - 3 Ballymena Utd
2026-08-01 Glenavon 1 - 1 Ballymena Utd
2026-07-24 Carrick Rangers 0 - 3 Ballymena Utd
2026-07-11 Ballyclare Comrades 0 - 2 Ballymena Utd
2026-04-25 Crusaders 3 - 2 Ballymena Utd
2026-04-18 Ballymena Utd 1 - 2 Portadown
2026-04-15 Ballymena Utd 0 - 0 Bangor
2026-04-11 Carrick Rangers 2 - 3 Ballymena Utd
2026-04-07 Ballymena Utd 1 - 1 Glenavon
P N P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 11 7 3
33% 33% 33% 92% 58% 25%
Oglašavanje

Ljestvića Premiership

Mj Momčad Uk P N P G+ G- GR Bod
1 Coleraine 5 4 1 0 12 2 +10 13
2 Dungannon 5 4 0 1 8 3 +5 12
3 Linfield 5 4 0 1 6 4 +2 12
4 Cliftonville 5 3 0 2 8 5 +3 9
5 Carrick Rangers 5 3 0 2 7 4 +3 9
6 Crusaders 5 3 0 2 9 10 -1 9
7 Larne 3 2 1 0 3 1 +2 7
8 Glentoran 5 2 0 3 7 6 +1 6
9 Ballymena Utd 4 1 1 2 6 6 0 4
10 Bangor 5 0 1 4 2 12 -10 1
11 Limavady Utd 4 0 0 4 1 8 -7 0
12 Portadown 5 0 0 5 3 11 -8 0

Kronologija utakmica u ligi

Coleraine      
Ballymena Utd     
Domaći      
Gosti     

Utakmice domaći/gosti

Mj Momčad Coleraine Ballymena Utd
1 Coleraine -  
2 Dungannon    
3 Linfield   0 - 3
4 Cliftonville    
5 Carrick Rangers    
6 Crusaders 4 - 1 2 - 1
7 Larne 0 - 0  
8 Glentoran    
9 Ballymena Utd   -
10 Bangor   2 - 2
11 Limavady Utd    
12 Portadown    

Statistika tima

  Coleraine Ballymena Utd
Pobjeda 4 1
Neriješeno 1 1
Porazi 0 2
Dati golovi 12 6
Primljeni golovi 2 6
Prosjek dati golovi 2.40 1.50
Prosjek primljeni golovi 0.40 1.50
Utakmice dati golovi 80% 75%
Utakmice primljeni golovi 40% 75%
Oba Daju Gol 40% 50%
Više od 1.5 80% 100%
Više od 2.5 60% 75%
Više od 3.5 40% 25%
  Domaći Gosti
Pobjeda 1 1
Neriješeno 1 1
Porazi 0 1
Dati golovi 4 6
Primljeni golovi 1 4
Prosjek dati golovi 2.00 2.00
Prosjek primljeni golovi 0.50 1.33
Utakmice dati golovi 50% 100%
Utakmice primljeni golovi 50% 67%
Oba Daju Gol 50% 67%
Više od 1.5 50% 100%
Više od 2.5 50% 100%
Više od 3.5 50% 33%

Ukupna statistika za Premiership

Utakmice   (28)
Pobjede za domaćine 46%
Neriješeno 7%
Pobjede za goste 46%
Odigrane utakmice 14%
Golovi   (72)
Golovi po utakmici 2.57
Golovi za domaćina po utakmici 1.11
Golovi za goste po utakmici 1.46
Domaći tim postigao golovi u 61%
Gostujući tim postigao golovi u 75%
Oba Daju Gol 39%
Više od 1.5 79%
Više od 2.5 54%
Više od 3.5 21%

Coleraine sljedeće 6 utakmice

2026-09-15 Glentoran - Coleraine
2026-09-19 Coleraine - Limavady Utd
2026-09-25 Coleraine - Linfield
2026-10-04 Bangor - Coleraine
2026-10-10 Coleraine - Cliftonville
2026-10-16 Larne - Coleraine

Ballymena Utd sljedeće 6 utakmice

2026-09-15 Ballymena Utd - Carrick Rangers
2026-09-19 Dungannon - Ballymena Utd
2026-09-26 Ballymena Utd - Portadown
2026-10-03 Cliftonville - Ballymena Utd
2026-10-10 Limavady Utd - Ballymena Utd
2026-09-12 Coleraine - Ballymena Utd

Tečajevi i vjerojatnosti

Standardno 1X2 1 X 2
Tečajevi 1.44 4.50 5.75
Vjerojatnosti 47% 34% 19%
1 @ 1.44
Dvostruka šansa 1X X2
Tečajevi 1.13 2.60
Vjerojatnosti 71% 29%
1X @ 1.13
Više/Manje 1.5 Vš Mn
Tečajevi   1.18 4.40
Vjerojatnosti   86% 14%
Više 1.5 @ 1.18
Više/Manje 2.5 Vš Mn
Tečajevi   1.60 2.20
Vjerojatnosti   62% 38%
Više 2.5 @ 1.60
Više/Manje 3.5 Vš Mn
Tečajevi   2.50 1.46
Vjerojatnosti   28% 72%
Manje 3.5 @ 1.46
Oba Daju Gol Da Ne
Tečajevi   1.78 1.90
Vjerojatnosti   43% 57%
Ne @ 1.90

*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-09-11 16:04. Moguće su trenutačne promjene!