Skupina za Prvaka - Wales

subota, 18.04.2026
17:15
Connah's Quay

Connah's Quay

Colwyn Bay

Colwyn Bay

1 - 1
(1 - 1,  0 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Connah's Quay
Gosti: Old Colwyn
Udaljenost: 43.5 km
Igralište
Igralište: Deeside Stadium
Kapacitet: 1 500 (402)
Fotografije: Google maps (mapa)
Vrijeme početka
Sat: 17:15 (17:15 lokalno vrijeme)
Oglašavanje

Tečajevi

1 X 2 P/T 1X X2
1.78 3.46 3.73 1 1.21 1.86
39% 32% 29% 1.78 67% 33%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.19 3.76 1.64 2.01 2.59 1.39
77% 23% 55% 45% 34% 66%

Posljednji 5 izravne utakmice

2026-01-24 Colwyn Bay 2 - 2 Connah's Quay
2025-12-05 Connah's Quay 2 - 1 Colwyn Bay
2025-08-10 Colwyn Bay 1 - 1 Connah's Quay
2023-11-29 Colwyn Bay 2 - 3 Connah's Quay
2023-09-26 Connah's Quay 2 - 1 Colwyn Bay
P N P +1.5 +2.5 +3.5
3 2 0 5 4 2
60% 40% 0% 100% 80% 40%

Connah's Quay posljednje 12 utakmice

2026-04-03 The New Saints 2 - 1 Connah's Quay
2026-03-29 Connah's Quay 1 - 1 Barry Town Utd
2026-03-21 Connah's Quay 2 - 1 Pen-y-Bont
2026-03-13 Caernarfon Town 2 - 4 Connah's Quay
2026-03-03 Connah's Quay 1 - 2 The New Saints
2026-02-21 Barry Town Utd 1 - 0 Connah's Quay
2026-02-14 Pen-y-Bont 0 - 0 Connah's Quay
2026-02-06 Connah's Quay 1 - 1 Caernarfon Town
2026-01-24 Colwyn Bay 2 - 2 Connah's Quay
2026-01-13 Caernarfon Town 2 - 2 Connah's Quay
2026-01-03 Connah's Quay 3 - 1 Barry Town Utd
2025-12-31 Connah's Quay 3 - 1 The New Saints
P N P +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 8 5
33% 42% 25% 83% 67% 42%

Colwyn Bay posljednje 12 utakmice

2026-04-03 Colwyn Bay 0 - 2 Caernarfon Town
2026-03-28 Pen-y-Bont 0 - 0 Colwyn Bay
2026-03-20 The New Saints 0 - 2 Colwyn Bay
2026-03-14 Colwyn Bay 3 - 1 Barry Town Utd
2026-02-27 Caernarfon Town 3 - 0 Colwyn Bay
2026-02-21 Colwyn Bay 3 - 1 Pen-y-Bont
2026-02-13 Colwyn Bay 0 - 2 The New Saints
2026-02-07 Barry Town Utd 0 - 1 Colwyn Bay
2026-01-31 Caernarfon Town 4 - 1 Colwyn Bay
2026-01-24 Colwyn Bay 2 - 2 Connah's Quay
2026-01-13 The New Saints 1 - 0 Colwyn Bay
2026-01-01 Colwyn Bay 1 - 2 Flint Town Utd
P N P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 6 4
33% 17% 50% 75% 50% 33%
Oglašavanje

Ljestvića Skupina za Prvaka

Mj Momčad Uk P N P G+ G- GR Bod
1 The New Saints 22 20 1 1 65 12 +53 77
2 Connah's Quay 22 12 5 5 42 21 +21 57
3 Barry Town Utd 22 13 2 7 38 30 +8 46
4 Colwyn Bay 22 12 3 7 33 26 +7 44
5 Caernarfon Town 22 10 4 8 47 30 +17 42
6 Pen-y-Bont 22 9 6 7 28 27 +1 41

Kronologija utakmica u ligi

Connah's Quay          
Colwyn Bay          
Domaći          
Gosti          

Utakmice domaći/gosti

Mj Momčad Connah's Quay Colwyn Bay
1 The New Saints 1 - 2 0 - 2
2 Connah's Quay -  
3 Barry Town Utd 1 - 1 0 - 1
4 Colwyn Bay   -
5 Caernarfon Town 1 - 1 3 - 0
6 Pen-y-Bont 2 - 1 0 - 0

Pozicija u ligi

  Connah's Quay Colwyn Bay
Pozicija 2 4
Bodovi 57 44
  Domaći Gosti
Pozicija 4 3
Bodovi 5 7

Forma u ligi

  Connah's Quay Colwyn Bay
Pobjeda
Neriješeno
Porazi
2   
4     
3    
4     
2   
3    
  Domaći Gosti
Pobjeda
Neriješeno
Porazi
1  
2   
1  
2   
1  
1  

Golovi u ligi

  Connah's Quay Colwyn Bay
Dati golovi
Primljeni golovi
12             
12             
11            
11            
  Domaći Gosti
Dati golovi
Primljeni golovi
5      
5      
3    
3    

Ukupna statistika za Skupina za Prvaka

Utakmice   (27)
Pobjede za domaćine 41%
Neriješeno 22%
Pobjede za goste 37%
Odigrane utakmice 100%
Golovi   (67)
Golovi po utakmici 2.48
Golovi za domaćina po utakmici 1.26
Golovi za goste po utakmici 1.22
Domaći tim postigao golovi u 63%
Gostujući tim postigao golovi u 70%
Oba Daju Gol 44%
Više od 1.5 74%
Više od 2.5 48%
Više od 3.5 22%

Connah's Quay sljedeće 6 utakmice

2026-06-23 Larne - Connah's Quay
2026-07-08 Connah's Quay - Ballkani
2026-07-16 Ballkani - Connah's Quay
2026-08-02 Connah's Quay - Caernarfon Town
2026-08-07 Holywell Town - Connah's Quay
2026-08-14 Connah's Quay - Trefelin BGC

Colwyn Bay sljedeće 6 utakmice

2026-04-25 Colwyn Bay - Pen-y-Bont
2026-06-27 Bala Town - Colwyn Bay
2026-07-06 Colwyn Bay - Rhyl FC
2026-07-11 Colwyn Bay - Altrincham
2026-07-31 Colwyn Bay - Trefelin BGC
2026-08-07 Ammanford AFC - Colwyn Bay

Tečajevi i vjerojatnosti

Standardno 1X2 1 X 2
Tečajevi 1.78 3.46 3.73
Vjerojatnosti 39% 32% 29%
1 @ 1.78
Dvostruka šansa 1X X2
Tečajevi 1.21 1.86
Vjerojatnosti 67% 33%
1X @ 1.21
Više/Manje 1.5 Vš Mn
Tečajevi   1.19 3.76
Vjerojatnosti   77% 23%
Više 1.5 @ 1.19
Više/Manje 2.5 Vš Mn
Tečajevi   1.64 2.01
Vjerojatnosti   55% 45%
Više 2.5 @ 1.64
Više/Manje 3.5 Vš Mn
Tečajevi   2.59 1.39
Vjerojatnosti   34% 66%
Manje 3.5 @ 1.39
Oba Daju Gol Da Ne
Tečajevi   1.59 2.10
Vjerojatnosti   57% 43%
Da @ 1.59

*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-04-18 16:04. Moguće su trenutačne promjene!