Superliga - Srbija
subota, 06.06.2020
18:00
18:00

Crvena Zvezda

Radnik
4 - 1
(2 - 1, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Beograd |
| Gosti: | Surdulica |
| Udaljenost: | 273.4 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stadion Crvena Zvezda |
| Kapacitet: | 55 538 |
| Dimenzije: | 110 x 73 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 18:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.07 | 11.00 | 15.00 | 1 | 1.01 | 7.50 | |||
| 64% | 15% | 21% | 1.07 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.07 | 7.50 | 1.25 | 4.00 | 1.66 | 2.10 | ||||||
| 78% | 22% | 51% | 49% | 30% | 70% |
Posljednji 11 izravne utakmice
| 2019-10-26 | Radnik | 0 - 5 | Crvena Zvezda |
| 2019-03-13 | Crvena Zvezda | 2 - 1 | Radnik |
| 2019-02-23 | Radnik | 0 - 1 | Crvena Zvezda |
| 2018-09-15 | Crvena Zvezda | 6 - 0 | Radnik |
| 2017-11-29 | Crvena Zvezda | 5 - 0 | Radnik |
| 2017-08-10 | Radnik | 0 - 5 | Crvena Zvezda |
| 2016-12-14 | Radnik | 1 - 2 | Crvena Zvezda |
| 2016-08-21 | Crvena Zvezda | 5 - 0 | Radnik |
| 2016-05-14 | Radnik | 1 - 4 | Crvena Zvezda |
| 2015-12-12 | Crvena Zvezda | 5 - 0 | Radnik |
| 2015-08-16 | Radnik | 0 - 2 | Crvena Zvezda |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 0 | 0 | 10 | 9 | 7 | |
| 100% | 0% | 0% | 91% | 82% | 64% |
Crvena Zvezda posljednje 12 utakmice
| 2020-06-02 | Indija | 1 - 2 | Crvena Zvezda |
| 2020-05-29 | Rad Belgrade | 0 - 5 | Crvena Zvezda |
| 2020-03-14 | Crvena Zvezda | 3 - 0 | Napredak Kr. |
| 2020-03-07 | Macva Sabac | 0 - 3 | Crvena Zvezda |
| 2020-03-01 | Crvena Zvezda | 0 - 0 | Partizan |
| 2020-02-26 | Indija | 1 - 1 | Crvena Zvezda |
| 2020-02-22 | Crvena Zvezda | 2 - 0 | Vojvodina |
| 2020-02-15 | Čukarički | 0 - 2 | Crvena Zvezda |
| 2020-02-05 | DAC Dun. Streda | 0 - 4 | Crvena Zvezda |
| 2020-02-01 | Crvena Zvezda | 1 - 0 | Ludogorets |
| 2020-01-29 | Crvena Zvezda | 0 - 0 | Vardar Skopje |
| 2019-12-15 | Crvena Zvezda | 3 - 1 | Čukarički |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | |
| 75% | 25% | 0% | 75% | 50% | 25% |
Radnik posljednje 12 utakmice
| 2020-06-03 | Radnik | 1 - 2 | Partizan |
| 2020-05-30 | Radnik | 1 - 1 | Proleter N. Sad |
| 2020-05-22 | Radnički Niš | 0 - 0 | Radnik |
| 2020-03-14 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Radnik |
| 2020-03-07 | Radnik | 2 - 0 | Javor Ivanjica |
| 2020-03-01 | Radnik | 1 - 0 | Rad Belgrade |
| 2020-02-26 | Napredak Kr. | 0 - 1 | Radnik |
| 2020-02-22 | Radnik | 2 - 2 | Macva Sabac |
| 2020-02-16 | Partizan | 3 - 0 | Radnik |
| 2020-02-04 | Odense | 1 - 1 | Radnik |
| 2020-01-29 | Radnik | 1 - 2 | FC Tambov |
| 2019-12-15 | Radnik | 1 - 2 | Partizan |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 8% |
Ljestvića Superliga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 27 | +47 | 72 |
| 2 | Partizan | 27 | +43 | 61 |
| 3 | TSC Backa Topola | 28 | +26 | 56 |
| 4 | Vojvodina | 27 | +19 | 56 |
| 5 | Čukarički | 27 | +8 | 48 |
| 6 | Radnički Niš | 27 | +9 | 43 |
| 7 | Vozdovac | 28 | +2 | 41 |
| 8 | Sp. Subotica | 27 | -4 | 40 |
| 9 | Mladost Lucani | 27 | -11 | 37 |
| 10 | Radnik | 27 | -11 | 30 |
| 11 | Proleter N. Sad | 28 | -11 | 29 |
| 12 | Napredak Kr. | 28 | -11 | 27 |
| 13 | Javor Ivanjica | 27 | -22 | 24 |
| 14 | Indija | 27 | -20 | 19 |
| 15 | Rad Belgrade | 27 | -35 | 15 |
| 16 | Macva Sabac | 27 | -29 | 13 |
Kronologija utakmica u ligi
| Crvena Zvezda | |
| Radnik | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Crvena Zvezda | Radnik |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | - | |
| 2 | Partizan | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | TSC Backa Topola | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Vojvodina | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Čukarički | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Radnički Niš | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | Vozdovac | 2 - 0 | |
| 8 | Sp. Subotica | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Mladost Lucani | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Radnik | - | |
| 11 | Proleter N. Sad | 2 - 1 | |
| 12 | Napredak Kr. | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Javor Ivanjica | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Indija | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Rad Belgrade | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Macva Sabac | 3 - 1 | 1 - 1 |
Pozicija u ligi
| Crvena Zvezda | Radnik | |
| Pozicija | 1 | 10 |
| Bodovi | 72 | 30 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 1 | 11 |
| Bodovi | 37 | 11 |
Forma u ligi
| Crvena Zvezda | Radnik | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
23
3 1 |
8
6 13 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
12
1 0 |
3
2 8 |
Golovi u ligi
| Crvena Zvezda | Radnik | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
61
14 |
30
41 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
30
6 |
10
17 |
Ukupna statistika za Superliga
| Utakmice (218) | |
| Pobjede za domaćine | 50% |
| Neriješeno | 20% |
| Pobjede za goste | 30% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (589) | |
| Golovi po utakmici | 2.70 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.59 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.11 |
| Domaći tim postigao golovi u | 80% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 67% |
| Oba Daju Gol | 51% |
| Više od 1.5 | 77% |
| Više od 2.5 | 53% |
| Više od 3.5 | 28% |
Crvena Zvezda sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-10 | Partizan | - | Crvena Zvezda |
| 2020-06-14 | TSC Backa Topola | - | Crvena Zvezda |
| 2020-06-20 | Crvena Zvezda | - | Proleter N. Sad |
| 2020-07-20 | Metalac | - | Crvena Zvezda |
| 2020-07-25 | Crvena Zvezda | - | Napredak Kr. |
| 2020-07-28 | Crvena Zvezda | - | Borac B. Luka |
Radnik sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-13 | Radnik | - | Radnički Niš |
| 2020-06-18 | Vozdovac | - | Radnik |
| 2020-07-15 | Radnik | - | FK Jagodina |
| 2020-08-01 | Vozdovac | - | Radnik |
| 2020-08-05 | Radnik | - | Mladost Lucani |
| 2020-08-09 | Napredak Kr. | - | Radnik |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.07 | 11.00 | 15.00 |
| Vjerojatnosti | 64% | 15% | 21% |
| 1 @ 1.07 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.01 | 7.50 |
| Vjerojatnosti | 75% | 25% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.07 | 7.50 | |
| Vjerojatnosti | 78% | 22% | |
| Više 1.5 @ 1.07 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.25 | 4.00 | |
| Vjerojatnosti | 51% | 49% | |
| Više 2.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 2.10 | |
| Vjerojatnosti | 30% | 70% | |
| Manje 3.5 @ 2.10 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.37 | 1.53 | |
| Vjerojatnosti | 45% | 55% | |
| Ne @ 1.53 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-06 16:06. Moguće su trenutačne promjene!