Superettan - Švedska
srijeda, 17.06.2020
18:00
18:00

Degerfors

Brage
4 - 1
(3 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Degerfors |
| Gosti: | Borlange |
| Udaljenost: | 149.7 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stora Valla |
| Kapacitet: | 12 500 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 18:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.40 | 3.30 | X | 1.33 | 1.66 | |||
| 36% | 32% | 32% | 3.40 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 6% | 94% | 6% | 94% | 15% | 85% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2020-02-06 | Brage | 5 - 2 | Degerfors |
| 2019-09-26 | Brage | 1 - 2 | Degerfors |
| 2019-05-07 | Degerfors | 1 - 0 | Brage |
| 2018-11-10 | Brage | 1 - 1 | Degerfors |
| 2018-05-19 | Degerfors | 2 - 2 | Brage |
| 2013-07-27 | Degerfors | 4 - 2 | Brage |
| 2013-07-04 | Brage | 0 - 1 | Degerfors |
| 2012-09-26 | Brage | 1 - 1 | Degerfors |
| 2012-05-05 | Degerfors | 3 - 2 | Brage |
| 2011-10-22 | Brage | 1 - 1 | Degerfors |
| 2011-06-25 | Degerfors | 5 - 0 | Brage |
| 2010-09-13 | Degerfors | 1 - 0 | Brage |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 6 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 50% | 42% |
Degerfors posljednje 12 utakmice
| 2020-02-21 | Norrby | 1 - 2 | Degerfors |
| 2020-02-15 | Orebro | 1 - 1 | Degerfors |
| 2020-02-11 | Nykopings | 0 - 6 | Degerfors |
| 2020-02-06 | Brage | 5 - 2 | Degerfors |
| 2019-11-03 | Dalkurd | 1 - 3 | Degerfors |
| 2019-10-26 | Degerfors | 2 - 0 | Osters |
| 2019-10-22 | Orgryte | 1 - 1 | Degerfors |
| 2019-10-05 | Degerfors | 2 - 1 | Brommapojkarna |
| 2019-09-30 | Degerfors | 2 - 0 | Syrianska |
| 2019-09-26 | Brage | 1 - 2 | Degerfors |
| 2019-09-22 | Vasteras | 1 - 0 | Degerfors |
| 2019-09-17 | Degerfors | 2 - 1 | Mjallby |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 7 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 58% | 25% |
Brage posljednje 12 utakmice
| 2020-03-13 | Sirius | 1 - 1 | Brage |
| 2020-03-08 | Brage | 3 - 1 | Oskarshamns |
| 2020-02-29 | Orebro | 3 - 3 | Brage |
| 2020-02-22 | Elfsborg | 3 - 0 | Brage |
| 2020-02-06 | Brage | 5 - 2 | Degerfors |
| 2019-11-10 | Kalmar | 2 - 2 | Brage |
| 2019-11-06 | Brage | 0 - 2 | Kalmar |
| 2019-11-03 | Brage | 2 - 1 | Vasteras |
| 2019-10-27 | Halmstads | 3 - 2 | Brage |
| 2019-10-20 | Brage | 3 - 1 | Jonkopings S. |
| 2019-10-06 | Trelleborgs | 2 - 2 | Brage |
| 2019-09-30 | Frej Taby | 2 - 3 | Brage |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 12 | 10 | 8 | |
| 42% | 33% | 25% | 100% | 83% | 67% |
Ljestvića Superettan
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sundsvall | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Vasteras | 1 | +1 | 3 |
| 2 | GAIS Goteborg | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Trelleborgs | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Akropolis | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Dalkurd | 1 | 0 | 1 |
| 7 | AFC Eskilstuna | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Jonkopings S. | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Halmstads | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Umea | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Brage | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Degerfors | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Orgryte | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Osters | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Ljungskile | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Norrby | 0 | 0 | 0 |
Pozicija u ligi
| Degerfors | Brage | |
| Pozicija | 11 | 11 |
| Bodovi | 0 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 6 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Degerfors | Brage | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Degerfors | Brage | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Superettan
| Utakmice (5) | |
| Pobjede za domaćine | 40% |
| Neriješeno | 20% |
| Pobjede za goste | 40% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (7) | |
| Golovi po utakmici | 1.40 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 0.80 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.60 |
| Domaći tim postigao golovi u | 40% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 60% |
| Oba Daju Gol | 20% |
| Više od 1.5 | 20% |
| Više od 2.5 | 20% |
| Više od 3.5 | 20% |
Degerfors sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-21 | Vasteras | - | Degerfors |
| 2020-06-28 | Degerfors | - | Norrby |
| 2020-07-04 | Dalkurd | - | Degerfors |
| 2020-07-07 | Degerfors | - | Umea |
| 2020-07-11 | Jonkopings S. | - | Degerfors |
| 2020-07-18 | Degerfors | - | Trelleborgs |
Brage sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-22 | Brage | - | Sundsvall |
| 2020-06-28 | GAIS Goteborg | - | Brage |
| 2020-07-04 | Brage | - | Halmstads |
| 2020-07-08 | Ljungskile | - | Brage |
| 2020-07-12 | AFC Eskilstuna | - | Brage |
| 2020-07-19 | Brage | - | Orgryte |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.15 | 3.40 | 3.30 |
| Vjerojatnosti | 36% | 32% | 32% |
| X @ 3.40 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 1.66 |
| Vjerojatnosti | 56% | 44% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.22 | 4.00 | |
| Vjerojatnosti | 6% | 94% | |
| Manje 1.5 @ 4.00 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 6% | 94% | |
| Manje 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.75 | 1.40 | |
| Vjerojatnosti | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.40 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.61 | 2.20 | |
| Vjerojatnosti | 6% | 94% | |
| Ne @ 2.20 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-17 16:00. Moguće su trenutačne promjene!