Relegation Group - Ekvador
petak, 16.10.2026
21:30
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Cuenca |
| Gosti: |
Ambato |
| Udaljenost: |
188.6 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Alejandro Serrano Aguilar
|
| Kapacitet: |
22 000 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
21:30 (15:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.30 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.20 |
1.91 |
| 40% |
34% |
26% |
1.68 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.35 |
1.57 |
|
|
|
4.33 |
1.20 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
22% |
78% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-08-29 |
Tecnico Un.
|
3 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-05-02 |
Dep. Cuenca
|
2 - 1 |
Tecnico Un.
|
|
2025-09-14 |
Tecnico Un.
|
0 - 2 |
Dep. Cuenca
|
|
2025-05-17 |
Dep. Cuenca
|
2 - 0 |
Tecnico Un.
|
|
2024-10-05 |
Dep. Cuenca
|
1 - 1 |
Tecnico Un.
|
|
2024-04-18 |
Tecnico Un.
|
2 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2023-08-29 |
Dep. Cuenca
|
1 - 1 |
Tecnico Un.
|
|
2023-04-02 |
Tecnico Un.
|
3 - 0 |
Dep. Cuenca
|
|
2022-10-04 |
Tecnico Un.
|
1 - 0 |
Dep. Cuenca
|
|
2022-05-07 |
Dep. Cuenca
|
1 - 0 |
Tecnico Un.
|
|
2021-11-23 |
Tecnico Un.
|
3 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2021-05-30 |
Dep. Cuenca
|
1 - 0 |
Tecnico Un.
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
5 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
42% |
17% |
Dep. Cuenca posljednje 12 utakmice
|
2026-10-11 |
Orense SC
|
0 - 0 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-09-20 |
Dep. Cuenca
|
1 - 1 |
Mushuc Runa
|
|
2026-09-13 |
LDU Quito
|
1 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-09-07 |
Dep. Cuenca
|
0 - 1 |
Libertad Loja
|
|
2026-09-02 |
Dep. Cuenca
|
1 - 0 |
Guayaquil City
|
|
2026-08-29 |
Tecnico Un.
|
3 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-08-22 |
Dep. Cuenca
|
0 - 0 |
Mushuc Runa
|
|
2026-08-16 |
Orense SC
|
2 - 0 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-08-11 |
Dep. Cuenca
|
1 - 2 |
Manta FC
|
|
2026-08-02 |
Ind. del Valle
|
1 - 0 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-07-28 |
Dep. Cuenca
|
2 - 1 |
Emelec
|
|
2026-07-22 |
Macara Ambato
|
3 - 0 |
Dep. Cuenca
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
7 |
4 |
1 |
| 17% |
33% |
50% |
|
58% |
33% |
8% |
Tecnico Un. posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
Manta FC
|
1 - 0 |
Tecnico Un.
|
|
2026-09-20 |
Tecnico Un.
|
1 - 1 |
Delfin Manta
|
|
2026-09-13 |
Leones Atuntaqui
|
0 - 1 |
Tecnico Un.
|
|
2026-09-05 |
Tecnico Un.
|
1 - 3 |
LDU Quito
|
|
2026-09-01 |
Delfin Manta
|
1 - 0 |
Tecnico Un.
|
|
2026-08-29 |
Tecnico Un.
|
3 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-08-22 |
Tecnico Un.
|
2 - 3 |
Guayaquil City
|
|
2026-08-16 |
Emelec
|
2 - 1 |
Tecnico Un.
|
|
2026-08-10 |
Tecnico Un.
|
0 - 3 |
Mushuc Runa
|
|
2026-08-01 |
Un. Catolica Q.
|
5 - 0 |
Tecnico Un.
|
|
2026-07-26 |
Tecnico Un.
|
1 - 0 |
Manta FC
|
|
2026-07-22 |
Ind. del Valle
|
3 - 0 |
Tecnico Un.
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
8 |
7 |
4 |
| 25% |
8% |
67% |
|
67% |
58% |
33% |
Ljestvića Relegation Group
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Mushuc Runa |
32 |
9 |
12 |
11 |
38 |
42 |
-4 |
39 |
| 2 |
Dep. Cuenca |
32 |
10 |
8 |
14 |
26 |
38 |
-12 |
38 |
| 3 |
Orense SC |
32 |
9 |
7 |
16 |
37 |
49 |
-12 |
34 |
| 4 |
Tecnico Un. |
32 |
10 |
3 |
19 |
29 |
44 |
-15 |
33 |
| 5 |
Delfin Manta |
32 |
8 |
8 |
16 |
23 |
34 |
-11 |
32 |
| 6 |
Manta FC |
32 |
7 |
6 |
19 |
20 |
43 |
-23 |
27 |
Kronologija utakmica u ligi
| Dep. Cuenca |
|
| Tecnico Un. |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Dep. Cuenca |
Tecnico Un. |
| 1 |
Mushuc Runa |
1 - 1 |
|
| 2 |
Dep. Cuenca |
- |
|
| 3 |
Orense SC |
|
|
| 4 |
Tecnico Un. |
|
- |
| 5 |
Delfin Manta |
|
|
| 6 |
Manta FC |
|
1 - 0 |
Statistika tima
| |
Dep. Cuenca |
Tecnico Un. |
| Pobjeda |
10 |
10 |
| Neriješeno |
8 |
3 |
| Porazi |
14 |
19 |
| Dati golovi |
26 |
29 |
| Primljeni golovi |
38 |
44 |
| Prosjek dati golovi |
0.81 |
0.91 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.19 |
1.38 |
| Utakmice dati golovi |
66% |
59% |
| Utakmice primljeni golovi |
72% |
81% |
| Oba Daju Gol |
44% |
41% |
| Više od 1.5 |
59% |
62% |
| Više od 2.5 |
28% |
44% |
| Više od 3.5 |
12% |
16% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
5 |
4 |
| Neriješeno |
5 |
1 |
| Porazi |
6 |
11 |
| Dati golovi |
16 |
10 |
| Primljeni golovi |
19 |
22 |
| Prosjek dati golovi |
1.00 |
0.62 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.19 |
1.38 |
| Utakmice dati golovi |
75% |
50% |
| Utakmice primljeni golovi |
81% |
81% |
| Oba Daju Gol |
62% |
31% |
| Više od 1.5 |
69% |
50% |
| Više od 2.5 |
38% |
38% |
| Više od 3.5 |
12% |
6% |
Ukupna statistika za Relegation Group
| Utakmice (6) |
| Pobjede za domaćine |
50% |
| Neriješeno |
50% |
| Pobjede za goste |
0% |
| Odigrane utakmice |
20% |
| Golovi (13) |
| Golovi po utakmici |
2.17 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.33 |
| Golovi za goste po utakmici |
0.83 |
| Domaći tim postigao golovi u |
83% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
67% |
| Oba Daju Gol |
67% |
| Više od 1.5 |
67% |
| Više od 2.5 |
33% |
| Više od 3.5 |
17% |
Dep. Cuenca sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-25 |
Manta FC
|
- |
Dep. Cuenca
|
|
2026-11-01 |
Delfin Manta
|
- |
Dep. Cuenca
|
|
2026-11-08 |
Dep. Cuenca
|
- |
Orense SC
|
|
2026-11-22 |
Tecnico Un.
|
- |
Dep. Cuenca
|
|
2026-11-29 |
Dep. Cuenca
|
- |
Manta FC
|
|
2026-12-06 |
Dep. Cuenca
|
- |
Delfin Manta
|
Tecnico Un. sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-25 |
Tecnico Un.
|
- |
Mushuc Runa
|
|
2026-11-01 |
Orense SC
|
- |
Tecnico Un.
|
|
2026-11-08 |
Tecnico Un.
|
- |
Manta FC
|
|
2026-11-22 |
Tecnico Un.
|
- |
Dep. Cuenca
|
|
2026-11-29 |
Mushuc Runa
|
- |
Tecnico Un.
|
|
2026-12-06 |
Tecnico Un.
|
- |
Orense SC
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.68 |
3.30 |
4.75 |
| Vjerojatnosti |
40% |
34% |
26% |
|
1 @ 1.68 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.20 |
1.91 |
| Vjerojatnosti |
70% |
30% |
|
1X @ 1.20 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.40 |
2.75 |
| Vjerojatnosti |
|
66% |
34% |
|
Više 1.5 @ 1.40 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.35 |
1.57 |
| Vjerojatnosti |
|
41% |
59% |
|
Manje 2.5 @ 1.57 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
4.33 |
1.20 |
| Vjerojatnosti |
|
22% |
78% |
|
Manje 3.5 @ 1.20 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
2.10 |
1.67 |
| Vjerojatnosti |
|
44% |
56% |
|
Ne @ 1.67 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 00:03. Moguće su trenutačne promjene!