Super liga - Indija
četvrtak, 16.04.2026
15:00
15:00

East Bengal

Bengaluru
3 - 3
(1 - 2, 2 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kalkuta |
| Gosti: | Bangalore |
| Udaljenost: | 1 559.9 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 15:00 (19:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.65 | 4.71 | 12 | 1.15 | 2.15 | |||
| 40% | 22% | 38% | 1.22 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.63 | 1.76 | 1.92 | 2.92 | 1.35 | ||||||
| 82% | 18% | 49% | 51% | 25% | 75% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2025-03-02 | East Bengal | 1 - 1 | Bengaluru |
| 2024-09-14 | Bengaluru | 1 - 0 | East Bengal |
| 2024-04-07 | East Bengal | 2 - 1 | Bengaluru |
| 2023-10-04 | Bengaluru | 2 - 1 | East Bengal |
| 2022-12-30 | East Bengal | 2 - 1 | Bengaluru |
| 2022-11-11 | Bengaluru | 0 - 1 | East Bengal |
| 2022-03-05 | East Bengal | 0 - 1 | Bengaluru |
| 2022-01-04 | Bengaluru | 1 - 1 | East Bengal |
| 2021-02-02 | East Bengal | 0 - 2 | Bengaluru |
| 2021-01-09 | Bengaluru | 0 - 1 | East Bengal |
| 2018-04-20 | East Bengal | 1 - 4 | Bengaluru |
| 2017-02-25 | Bengaluru | 1 - 3 | East Bengal |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 17% |
East Bengal posljednje 12 utakmice
| 2026-04-11 | Chennaiyin | 1 - 3 | East Bengal |
| 2026-03-23 | East Bengal | 7 - 0 | Mohammedan |
| 2026-03-14 | East Bengal | 1 - 1 | Kerala Blasters |
| 2026-03-05 | East Bengal | 0 - 0 | Goa |
| 2026-02-27 | East Bengal | 1 - 2 | Jamshedpur |
| 2026-02-21 | East Bengal | 4 - 1 | Sporting Delhi |
| 2026-02-16 | East Bengal | 3 - 0 | NorthEast Utd |
| 2025-12-07 | East Bengal | 0 - 0 | Goa |
| 2025-12-04 | East Bengal | 3 - 1 | Minerva Punjab |
| 2025-10-31 | Mohun Bagan | 0 - 0 | East Bengal |
| 2025-10-28 | Chennaiyin | 0 - 4 | East Bengal |
| 2025-10-25 | East Bengal | 2 - 2 | Dempo Goa |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 8 | 6 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 67% | 50% |
Bengaluru posljednje 12 utakmice
| 2026-04-11 | Bengaluru | 1 - 2 | Kerala Blasters |
| 2026-04-04 | Goa | 0 - 2 | Bengaluru |
| 2026-03-22 | Inter Kashi | 1 - 3 | Bengaluru |
| 2026-03-14 | Bengaluru | 0 - 0 | Mohun Bagan |
| 2026-03-07 | Mohammedan | 1 - 2 | Bengaluru |
| 2026-02-27 | Bengaluru | 0 - 2 | Minerva Punjab |
| 2026-02-22 | Bengaluru | 1 - 1 | NorthEast Utd |
| 2026-02-15 | Bengaluru | 2 - 0 | Sporting Delhi |
| 2025-11-05 | Bengaluru | 0 - 0 | Minerva Punjab |
| 2025-11-02 | Gokulam | 0 - 4 | Bengaluru |
| 2025-10-30 | Bengaluru | 2 - 0 | Mohammedan |
| 2025-04-23 | Bengaluru | 1 - 1 | Inter Kashi |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 4 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 33% | 17% |
Ljestvića Super liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mumbai City | 8 | +5 | 18 |
| 2 | Mohun Bagan | 8 | +12 | 17 |
| 3 | Jamshedpur | 8 | +3 | 15 |
| 4 | East Bengal | 7 | +14 | 14 |
| 5 | Bengaluru | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Goa | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Minerva Punjab | 7 | +3 | 11 |
| 8 | Inter Kashi | 8 | -1 | 11 |
| 9 | Sporting Delhi | 7 | -1 | 8 |
| 10 | NorthEast Utd | 8 | -8 | 7 |
| 11 | Odisha | 6 | -4 | 5 |
| 12 | Chennaiyin | 7 | -5 | 5 |
| 13 | Kerala Blasters | 9 | -8 | 5 |
| 14 | Mohammedan | 7 | -17 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| East Bengal | |
| Bengaluru | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | East Bengal | Bengaluru |
|---|---|---|---|
| 1 | Mumbai City | ||
| 2 | Mohun Bagan | ||
| 3 | Jamshedpur | 1 - 2 | |
| 4 | East Bengal | - | |
| 5 | Bengaluru | - | |
| 6 | Goa | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | Minerva Punjab | ||
| 8 | Inter Kashi | 1 - 3 | |
| 9 | Sporting Delhi | 4 - 1 | |
| 10 | NorthEast Utd | 3 - 0 | |
| 11 | Odisha | ||
| 12 | Chennaiyin | ||
| 13 | Kerala Blasters | 1 - 1 | |
| 14 | Mohammedan | 7 - 0 | 1 - 2 |
Pozicija u ligi
| East Bengal | Bengaluru | |
| Pozicija | 4 | 5 |
| Bodovi | 14 | 14 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 2 |
| Bodovi | 11 | 9 |
Forma u ligi
| East Bengal | Bengaluru | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
4
2 1 |
4
2 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
2 1 |
3
0 0 |
Golovi u ligi
| East Bengal | Bengaluru | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
19
5 |
11
7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
4 |
7
2 |
Ukupna statistika za Super liga
| Utakmice (53) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 30% |
| Pobjede za goste | 32% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (132) | |
| Golovi po utakmici | 2.49 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.38 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.11 |
| Domaći tim postigao golovi u | 81% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 70% |
| Oba Daju Gol | 57% |
| Više od 1.5 | 75% |
| Više od 2.5 | 40% |
| Više od 3.5 | 21% |
East Bengal sljedeće 6 utakmice
| 2026-04-28 | East Bengal | - | Odisha |
| 2026-05-05 | Mumbai City | - | East Bengal |
| 2026-05-11 | East Bengal | - | Minerva Punjab |
| 2026-05-17 | Mohun Bagan | - | East Bengal |
| 2026-05-21 | Inter Kashi | - | East Bengal |
| 2026-07-25 | East Bengal | - | Mohun Bagan |
Bengaluru sljedeće 6 utakmice
| 2026-04-25 | Bengaluru | - | Mumbai City |
| 2026-05-04 | Odisha | - | Bengaluru |
| 2026-05-09 | Jamshedpur | - | Bengaluru |
| 2026-05-16 | Chennaiyin | - | Bengaluru |
| 2026-10-10 | Bengaluru | - | Sporting Delhi |
| 2026-10-17 | Bengaluru | - | Chennaiyin |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.60 | 3.65 | 4.71 |
| Vjerojatnosti | 40% | 22% | 38% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.15 | 2.15 |
| Vjerojatnosti | 51% | 49% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.24 | 3.63 | |
| Vjerojatnosti | 82% | 18% | |
| Više 1.5 @ 1.24 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.76 | 1.92 | |
| Vjerojatnosti | 49% | 51% | |
| Manje 2.5 @ 1.92 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.92 | 1.35 | |
| Vjerojatnosti | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.35 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.76 | 1.92 | |
| Vjerojatnosti | 54% | 46% | |
| Da @ 1.76 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-04-16 12:00. Moguće su trenutačne promjene!