Premier liga - Ferojski otoci
subota, 23.05.2020
18:00
18:00

EB Streymur

TB/FCS/Royn
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Streymnes |
| Gosti: | Tvoroyri / Trongisvagur |
| Udaljenost: | 72.5 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Vid Margair |
| Kapacitet: | 2 000 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 18:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.13 | 3.54 | 2.08 | 1 | 1.72 | 1.27 | |||
| 56% | 5% | 37% | 3.13 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.93 | 1.69 | 2.08 | 2.74 | 1.39 | ||||||
| 74% | 26% | 71% | 29% | 25% | 75% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2019-09-29 | TB/FCS/Royn | 1 - 2 | EB Streymur |
| 2019-08-04 | EB Streymur | 0 - 2 | TB/FCS/Royn |
| 2019-04-07 | TB/FCS/Royn | 1 - 0 | EB Streymur |
| 2018-09-01 | TB/FCS/Royn | 2 - 1 | EB Streymur |
| 2018-05-27 | EB Streymur | 2 - 2 | TB/FCS/Royn |
| 2018-05-06 | TB/FCS/Royn | 3 - 2 | EB Streymur |
| 2017-08-24 | EB Streymur | 2 - 2 | TB/FCS/Royn |
| 2017-05-28 | TB/FCS/Royn | 1 - 2 | EB Streymur |
| 2017-04-09 | EB Streymur | 1 - 0 | TB/FCS/Royn |
| 2015-09-27 | EB Streymur | 2 - 2 | TB/FCS/Royn |
| 2015-06-27 | TB/FCS/Royn | 3 - 2 | EB Streymur |
| 2015-05-03 | EB Streymur | 0 - 3 | TB/FCS/Royn |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 9 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 75% | 42% |
EB Streymur posljednje 12 utakmice
| 2020-05-17 | EB Streymur | 0 - 3 | NSI Runavik |
| 2020-05-09 | HB Torshavn | 1 - 0 | EB Streymur |
| 2019-10-26 | Skala IF | 5 - 0 | EB Streymur |
| 2019-10-20 | EB Streymur | 1 - 2 | AB Argir |
| 2019-10-05 | EB Streymur | 0 - 4 | B36 Torshavn |
| 2019-09-29 | TB/FCS/Royn | 1 - 2 | EB Streymur |
| 2019-09-25 | EB Streymur | 1 - 0 | HB Torshavn |
| 2019-09-15 | Fuglafjordur | 2 - 3 | EB Streymur |
| 2019-09-01 | NSI Runavik | 3 - 0 | EB Streymur |
| 2019-08-25 | EB Streymur | 0 - 1 | KI Klaksvik |
| 2019-08-18 | Vikingur Gota | 2 - 1 | EB Streymur |
| 2019-08-11 | B36 Torshavn | 3 - 0 | EB Streymur |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 9 | 9 | 3 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 75% | 25% |
TB/FCS/Royn posljednje 12 utakmice
| 2020-05-16 | TB/FCS/Royn | 1 - 2 | KI Klaksvik |
| 2020-05-09 | NSI Runavik | 3 - 1 | TB/FCS/Royn |
| 2019-10-26 | TB/FCS/Royn | 0 - 2 | Vikingur Gota |
| 2019-10-20 | HB Torshavn | 3 - 0 | TB/FCS/Royn |
| 2019-10-05 | Skala IF | 5 - 1 | TB/FCS/Royn |
| 2019-09-29 | TB/FCS/Royn | 1 - 2 | EB Streymur |
| 2019-09-22 | TB/FCS/Royn | 1 - 4 | NSI Runavik |
| 2019-09-15 | KI Klaksvik | 3 - 0 | TB/FCS/Royn |
| 2019-09-01 | TB/FCS/Royn | 0 - 1 | AB Argir |
| 2019-08-25 | Fuglafjordur | 1 - 1 | TB/FCS/Royn |
| 2019-08-17 | B36 Torshavn | 3 - 1 | TB/FCS/Royn |
| 2019-08-11 | TB/FCS/Royn | 0 - 2 | Skala IF |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 11 | 11 | 8 | 4 | |
| 0% | 8% | 92% | 92% | 67% | 33% |
Ljestvića Premier liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vikingur Gota | 3 | +4 | 7 |
| 2 | B36 Torshavn | 2 | +5 | 6 |
| 3 | NSI Runavik | 3 | +4 | 6 |
| 4 | HB Torshavn | 2 | +3 | 6 |
| 5 | Fuglafjordur | 2 | -1 | 3 |
| 6 | KI Klaksvik | 2 | -1 | 3 |
| 7 | AB Argir | 2 | -3 | 1 |
| 8 | TB/FCS/Royn | 2 | -3 | 0 |
| 9 | Skala IF | 2 | -4 | 0 |
| 10 | EB Streymur | 2 | -4 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| EB Streymur | |
| TB/FCS/Royn | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | EB Streymur | TB/FCS/Royn |
|---|---|---|---|
| 1 | Vikingur Gota | ||
| 2 | B36 Torshavn | ||
| 3 | NSI Runavik | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 4 | HB Torshavn | ||
| 5 | Fuglafjordur | ||
| 6 | KI Klaksvik | ||
| 7 | AB Argir | ||
| 8 | TB/FCS/Royn | - | |
| 9 | Skala IF | ||
| 10 | EB Streymur | - |
Pozicija u ligi
| EB Streymur | TB/FCS/Royn | |
| Pozicija | 10 | 8 |
| Bodovi | 0 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 8 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| EB Streymur | TB/FCS/Royn | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 2 |
0
0 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 1 |
0
0 1 |
Golovi u ligi
| EB Streymur | TB/FCS/Royn | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
4 |
2
5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
3 |
1
3 |
Ukupna statistika za Premier liga
| Utakmice (11) | |
| Pobjede za domaćine | 45% |
| Neriješeno | 9% |
| Pobjede za goste | 45% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (31) | |
| Golovi po utakmici | 2.82 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.45 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.36 |
| Domaći tim postigao golovi u | 73% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 64% |
| Oba Daju Gol | 45% |
| Više od 1.5 | 73% |
| Više od 2.5 | 64% |
| Više od 3.5 | 27% |
EB Streymur sljedeće 6 utakmice
| 2020-05-28 | KI Klaksvik | - | EB Streymur |
| 2020-06-02 | Fuglafjordur | - | EB Streymur |
| 2020-06-07 | EB Streymur | - | Skala IF |
| 2020-06-12 | B36 Torshavn | - | EB Streymur |
| 2020-06-16 | AB Argir | - | EB Streymur |
| 2020-06-21 | EB Streymur | - | Vikingur Gota |
TB/FCS/Royn sljedeće 6 utakmice
| 2020-05-27 | TB/FCS/Royn | - | B36 Torshavn |
| 2020-06-01 | Vikingur Gota | - | TB/FCS/Royn |
| 2020-06-06 | TB/FCS/Royn | - | HB Torshavn |
| 2020-06-13 | TB/FCS/Royn | - | Fuglafjordur |
| 2020-06-17 | Skala IF | - | TB/FCS/Royn |
| 2020-06-21 | TB/FCS/Royn | - | AB Argir |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.13 | 3.54 | 2.08 |
| Vjerojatnosti | 56% | 5% | 37% |
| 1 @ 3.13 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 1.27 |
| Vjerojatnosti | 62% | 38% |
| 1X @ 1.72 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.21 | 3.93 | |
| Vjerojatnosti | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.21 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.69 | 2.08 | |
| Vjerojatnosti | 71% | 29% | |
| Više 2.5 @ 1.69 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.74 | 1.39 | |
| Vjerojatnosti | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.39 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.60 | 2.21 | |
| Vjerojatnosti | 48% | 52% | |
| Ne @ 2.21 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-05-23 16:01. Moguće su trenutačne promjene!