Skupina za Promocija - Finska
srijeda, 27.09.2023
16:30
16:30

Ekenas

SJK Akatemia
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Ekenas |
| Gosti: | Seinajoki |
| Udaljenost: | 314.8 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:30 (18:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 5.00 | 8.50 | 1 | 1.07 | 3.40 | |||
| 45% | 34% | 21% | 1.29 | 87% | 13% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.40 | 2.88 | 2.00 | 1.73 | ||||||
| 83% | 17% | 65% | 35% | 45% | 55% |
Posljednji 7 izravne utakmice
| 2023-07-23 | SJK Akatemia | 0 - 4 | Ekenas |
| 2023-05-13 | Ekenas | 2 - 1 | SJK Akatemia |
| 2023-03-31 | Ekenas | 1 - 1 | SJK Akatemia |
| 2022-08-27 | SJK Akatemia | 0 - 3 | Ekenas |
| 2022-06-18 | Ekenas | 5 - 0 | SJK Akatemia |
| 2020-10-17 | Ekenas | 4 - 2 | SJK Akatemia |
| 2020-06-27 | SJK Akatemia | 0 - 3 | Ekenas |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 0 | 7 | 6 | 3 | |
| 86% | 14% | 0% | 100% | 86% | 43% |
Ekenas posljednje 12 utakmice
| 2023-09-23 | MP Mikkeli | 0 - 2 | Ekenas |
| 2023-09-17 | Ekenas | 2 - 0 | HIFK Helsinki |
| 2023-09-02 | KPV Kokkola | 2 - 3 | Ekenas |
| 2023-08-27 | Ekenas | 2 - 1 | MP Mikkeli |
| 2023-08-22 | JJK Jyvaskyla | 0 - 2 | Ekenas |
| 2023-08-18 | HIFK Helsinki | 0 - 2 | Ekenas |
| 2023-08-12 | Ekenas | 2 - 1 | KaPa Helsinki |
| 2023-07-29 | Ekenas | 1 - 0 | SalPa Salo |
| 2023-07-23 | SJK Akatemia | 0 - 4 | Ekenas |
| 2023-07-15 | Ekenas | 1 - 0 | Gnistan |
| 2023-07-09 | Ekenas | 2 - 2 | JaPS Jarvenpaa |
| 2023-07-02 | FF Jaro | 1 - 1 | Ekenas |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 10 | 5 | 3 | |
| 83% | 17% | 0% | 83% | 42% | 25% |
SJK Akatemia posljednje 12 utakmice
| 2023-09-22 | SJK Akatemia | 2 - 2 | TPS Turku |
| 2023-09-16 | MP Mikkeli | 2 - 2 | SJK Akatemia |
| 2023-09-02 | HIFK Helsinki | 1 - 2 | SJK Akatemia |
| 2023-08-27 | SJK Akatemia | 0 - 1 | Gnistan |
| 2023-08-19 | SJK Akatemia | 2 - 0 | JaPS Jarvenpaa |
| 2023-08-12 | KPV Kokkola | 1 - 1 | SJK Akatemia |
| 2023-08-05 | SJK Akatemia | 2 - 0 | MP Mikkeli |
| 2023-07-31 | TPS Turku | 4 - 1 | SJK Akatemia |
| 2023-07-23 | SJK Akatemia | 0 - 4 | Ekenas |
| 2023-07-15 | KaPa Helsinki | 4 - 4 | SJK Akatemia |
| 2023-07-08 | SalPa Salo | 1 - 2 | SJK Akatemia |
| 2023-07-04 | SJK Akatemia | 3 - 1 | JJK Jyvaskyla |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 8 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 67% | 50% |
Ljestvića Skupina za Promocija
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ekenas | 2 | +4 | 54 |
| 2 | Gnistan | 2 | +2 | 52 |
| 3 | MP Mikkeli | 2 | -2 | 42 |
| 4 | SJK Akatemia | 2 | 0 | 41 |
| 5 | TPS Turku | 2 | -2 | 41 |
| 6 | HIFK Helsinki | 2 | -2 | 31 |
Kronologija utakmica u ligi
| Ekenas | |
| SJK Akatemia | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Ekenas | SJK Akatemia |
|---|---|---|---|
| 1 | Ekenas | - | |
| 2 | Gnistan | ||
| 3 | MP Mikkeli | 2 - 2 | |
| 4 | SJK Akatemia | - | |
| 5 | TPS Turku | ||
| 6 | HIFK Helsinki | 2 - 0 |
Pozicija u ligi
| Ekenas | SJK Akatemia | |
| Pozicija | 1 | 4 |
| Bodovi | 54 | 41 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 1 | 2 |
| Bodovi | 3 | 1 |
Forma u ligi
| Ekenas | SJK Akatemia | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
0 0 |
0
2 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 0 |
0
1 0 |
Golovi u ligi
| Ekenas | SJK Akatemia | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
0 |
4
4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
0 |
2
2 |
Ukupna statistika za Skupina za Promocija
| Utakmice (6) | |
| Pobjede za domaćine | 33% |
| Neriješeno | 50% |
| Pobjede za goste | 17% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (18) | |
| Golovi po utakmici | 3.00 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.67 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.33 |
| Domaći tim postigao golovi u | 83% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 67% |
| Oba Daju Gol | 50% |
| Više od 1.5 | 100% |
| Više od 2.5 | 50% |
| Više od 3.5 | 50% |
Ekenas sljedeće 6 utakmice
| 2023-10-02 | TPS Turku | - | Ekenas |
| 2023-10-07 | Ekenas | - | Gnistan |
| 2024-01-20 | Gnistan | - | Ekenas |
| 2024-01-26 | TPS Turku | - | Ekenas |
| 2024-02-03 | Lahti | - | Ekenas |
| 2024-02-11 | Ekenas | - | Inter Turku |
SJK Akatemia sljedeće 6 utakmice
| 2023-10-01 | Gnistan | - | SJK Akatemia |
| 2023-10-07 | SJK Akatemia | - | HIFK Helsinki |
| 2023-10-14 | MP Mikkeli | - | SJK Akatemia |
| 2023-10-21 | Gnistan | - | SJK Akatemia |
| 2024-02-04 | KaPa Helsinki | - | SJK Akatemia |
| 2024-02-18 | SJK Akatemia | - | TPS Turku |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.29 | 5.00 | 8.50 |
| Vjerojatnosti | 45% | 34% | 21% |
| 1 @ 1.29 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.07 | 3.40 |
| Vjerojatnosti | 87% | 13% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.11 | 6.50 | |
| Vjerojatnosti | 83% | 17% | |
| Više 1.5 @ 1.11 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.40 | 2.88 | |
| Vjerojatnosti | 65% | 35% | |
| Više 2.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.00 | 1.73 | |
| Vjerojatnosti | 45% | 55% | |
| Manje 3.5 @ 1.73 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.73 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 53% | 47% | |
| Da @ 1.73 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2023-09-27 12:01. Moguće su trenutačne promjene!