Allsvenskan - Švedska
nedjelja, 13.09.2026
13:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Boras |
| Gosti: |
Kalmar |
| Udaljenost: |
237.4 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Borås Arena
|
| Kapacitet: |
16 284 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
13:00 (14:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.86 |
3.60 |
3.80 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.91 |
| 48% |
27% |
25% |
1.86 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 79% |
21% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
23% |
77% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-04-27 |
Kalmar
|
2 - 1 |
Elfsborg
|
|
2024-09-29 |
Kalmar
|
1 - 3 |
Elfsborg
|
|
2024-04-22 |
Elfsborg
|
1 - 2 |
Kalmar
|
|
2023-09-17 |
Elfsborg
|
0 - 3 |
Kalmar
|
|
2023-07-09 |
Kalmar
|
0 - 4 |
Elfsborg
|
|
2022-10-09 |
Elfsborg
|
0 - 2 |
Kalmar
|
|
2022-07-24 |
Kalmar
|
1 - 0 |
Elfsborg
|
|
2021-08-29 |
Kalmar
|
0 - 3 |
Elfsborg
|
|
2021-05-08 |
Elfsborg
|
2 - 2 |
Kalmar
|
|
2020-10-18 |
Elfsborg
|
3 - 1 |
Kalmar
|
|
2020-07-13 |
Kalmar
|
1 - 2 |
Elfsborg
|
|
2019-07-29 |
Elfsborg
|
2 - 1 |
Kalmar
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
11 |
10 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
92% |
83% |
33% |
Elfsborg posljednje 12 utakmice
|
2026-09-06 |
Brommapojkarna
|
2 - 1 |
Elfsborg
|
|
2026-08-29 |
Elfsborg
|
2 - 0 |
Degerfors
|
|
2026-08-23 |
IFK Goteborg
|
1 - 1 |
Elfsborg
|
|
2026-08-18 |
Vastra Frolunda
|
0 - 4 |
Elfsborg
|
|
2026-08-14 |
Elfsborg
|
3 - 0 |
Vasteras
|
|
2026-08-08 |
Mjallby
|
0 - 1 |
Elfsborg
|
|
2026-07-26 |
Malmo
|
1 - 2 |
Elfsborg
|
|
2026-07-19 |
Elfsborg
|
1 - 3 |
Sirius
|
|
2026-07-12 |
GAIS Goteborg
|
1 - 0 |
Elfsborg
|
|
2026-07-05 |
Elfsborg
|
1 - 2 |
Hammarby
|
|
2026-06-28 |
Fredrikstad
|
0 - 0 |
Elfsborg
|
|
2026-05-29 |
Orgryte
|
2 - 2 |
Elfsborg
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
7 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
58% |
25% |
Kalmar posljednje 12 utakmice
|
2026-09-07 |
Kalmar
|
0 - 1 |
Djurgardens
|
|
2026-08-29 |
Halmstads
|
1 - 0 |
Kalmar
|
|
2026-08-23 |
Vasteras
|
0 - 0 |
Kalmar
|
|
2026-08-19 |
Angelholms
|
0 - 7 |
Kalmar
|
|
2026-08-16 |
Kalmar
|
0 - 4 |
Hammarby
|
|
2026-08-09 |
IFK Goteborg
|
3 - 2 |
Kalmar
|
|
2026-08-01 |
Hacken
|
1 - 1 |
Kalmar
|
|
2026-07-25 |
Kalmar
|
2 - 1 |
Mjallby
|
|
2026-07-20 |
Kalmar
|
2 - 2 |
Malmo
|
|
2026-07-12 |
Hammarby
|
2 - 0 |
Kalmar
|
|
2026-07-05 |
Kalmar
|
3 - 0 |
Orgryte
|
|
2026-06-22 |
AIK Stockholm
|
0 - 2 |
Kalmar
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
6 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
50% |
33% |
Ljestvića Allsvenskan
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Sirius |
20 |
14 |
3 |
3 |
48 |
27 |
+21 |
45 |
| 2 |
Djurgardens |
20 |
12 |
2 |
6 |
44 |
19 |
+25 |
38 |
| 3 |
Hammarby |
20 |
11 |
4 |
5 |
45 |
19 |
+26 |
37 |
| 4 |
Hacken |
21 |
8 |
9 |
4 |
34 |
30 |
+4 |
33 |
| 5 |
AIK Stockholm |
20 |
9 |
5 |
6 |
29 |
31 |
-2 |
32 |
| 6 |
Vasteras |
21 |
9 |
5 |
7 |
32 |
35 |
-3 |
32 |
| 7 |
Elfsborg |
20 |
8 |
7 |
5 |
28 |
21 |
+7 |
31 |
| 8 |
Malmo |
20 |
9 |
3 |
8 |
33 |
30 |
+3 |
30 |
| 9 |
IFK Goteborg |
21 |
8 |
5 |
8 |
30 |
41 |
-11 |
29 |
| 10 |
GAIS Goteborg |
20 |
7 |
6 |
7 |
25 |
18 |
+7 |
27 |
| 11 |
Brommapojkarna |
20 |
7 |
6 |
7 |
29 |
32 |
-3 |
27 |
| 12 |
Mjallby |
20 |
5 |
6 |
9 |
26 |
34 |
-8 |
21 |
| 13 |
Kalmar |
20 |
5 |
4 |
11 |
21 |
30 |
-9 |
19 |
| 14 |
Degerfors |
20 |
5 |
4 |
11 |
19 |
31 |
-12 |
19 |
| 15 |
Orgryte |
20 |
3 |
6 |
11 |
23 |
43 |
-20 |
15 |
| 16 |
Halmstads |
21 |
2 |
5 |
14 |
14 |
39 |
-25 |
11 |
Kronologija utakmica u ligi
| Elfsborg |
|
| Kalmar |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Elfsborg |
Kalmar |
| 1 |
Sirius |
1 - 3 |
3 - 2 |
| 2 |
Djurgardens |
2 - 1 |
3 - 2 |
| 3 |
Hammarby |
1 - 2 |
2 - 0 |
| 4 |
Hacken |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
AIK Stockholm |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 6 |
Vasteras |
3 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Elfsborg |
- |
|
| 8 |
Malmo |
|
|
| 9 |
IFK Goteborg |
2 - 0 |
3 - 2 |
| 10 |
GAIS Goteborg |
|
3 - 0 |
| 11 |
Brommapojkarna |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Mjallby |
1 - 1 |
|
| 13 |
Kalmar |
|
- |
| 14 |
Degerfors |
2 - 0 |
|
| 15 |
Orgryte |
|
|
| 16 |
Halmstads |
|
1 - 0 |
Statistika tima
| |
Elfsborg |
Kalmar |
| Pobjeda |
8 |
5 |
| Neriješeno |
7 |
4 |
| Porazi |
5 |
11 |
| Dati golovi |
28 |
21 |
| Primljeni golovi |
21 |
30 |
| Prosjek dati golovi |
1.40 |
1.05 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.05 |
1.50 |
| Utakmice dati golovi |
95% |
55% |
| Utakmice primljeni golovi |
70% |
85% |
| Oba Daju Gol |
65% |
45% |
| Više od 1.5 |
85% |
70% |
| Više od 2.5 |
45% |
50% |
| Više od 3.5 |
15% |
25% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
5 |
0 |
| Neriješeno |
3 |
2 |
| Porazi |
2 |
8 |
| Dati golovi |
16 |
7 |
| Primljeni golovi |
9 |
18 |
| Prosjek dati golovi |
1.60 |
0.70 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.90 |
1.80 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
40% |
| Utakmice primljeni golovi |
60% |
90% |
| Oba Daju Gol |
60% |
40% |
| Više od 1.5 |
100% |
60% |
| Više od 2.5 |
40% |
40% |
| Više od 3.5 |
10% |
30% |
Ukupna statistika za Allsvenskan
| Utakmice (162) |
| Pobjede za domaćine |
41% |
| Neriješeno |
25% |
| Pobjede za goste |
35% |
| Odigrane utakmice |
68% |
| Golovi (480) |
| Golovi po utakmici |
2.96 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.64 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.32 |
| Domaći tim postigao golovi u |
78% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
71% |
| Oba Daju Gol |
54% |
| Više od 1.5 |
82% |
| Više od 2.5 |
54% |
| Više od 3.5 |
31% |
Elfsborg sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-20 |
Djurgardens
|
- |
Elfsborg
|
|
2026-10-02 |
Elfsborg
|
- |
Hacken
|
|
2026-10-12 |
Elfsborg
|
- |
Halmstads
|
|
2026-10-18 |
Sirius
|
- |
Elfsborg
|
|
2026-10-25 |
Elfsborg
|
- |
Malmo
|
|
2026-10-28 |
AIK Stockholm
|
- |
Elfsborg
|
Kalmar sljedeće 6 utakmice
|
2026-09-20 |
Kalmar
|
- |
Hacken
|
|
2026-10-06 |
Norrkoping
|
- |
Kalmar
|
|
2026-10-12 |
Malmo
|
- |
Kalmar
|
|
2026-10-18 |
Degerfors
|
- |
Kalmar
|
|
2026-10-25 |
Kalmar
|
- |
Brommapojkarna
|
|
2026-10-28 |
Kalmar
|
- |
GAIS Goteborg
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.86 |
3.60 |
3.80 |
| Vjerojatnosti |
48% |
27% |
25% |
|
1 @ 1.86 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.25 |
1.91 |
| Vjerojatnosti |
65% |
35% |
|
1X @ 1.25 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.25 |
3.75 |
| Vjerojatnosti |
|
79% |
21% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.85 |
1.95 |
| Vjerojatnosti |
|
49% |
51% |
|
Manje 2.5 @ 1.95 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.00 |
1.36 |
| Vjerojatnosti |
|
23% |
77% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.70 |
2.05 |
| Vjerojatnosti |
|
54% |
46% |
|
Da @ 1.70 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-09-13 12:06. Moguće su trenutačne promjene!