Parva liga - Bugarska
četvrtak, 11.06.2020
18:30
18:30

Etar V. Tarnovo

Dunav Ruse
5 - 3
(2 - 1, 3 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Veliko Tarnovo |
| Gosti: | Ruse |
| Udaljenost: | 90.5 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Ivaylo Stadium |
| Kapacitet: | 18 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Gosti: | Georgi Chilikov (Bug) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 18:30 (20:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.30 | 5.25 | 1X | 1.16 | 2.10 | |||
| 37% | 36% | 27% | 1.16 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 80% | 20% | 43% | 57% | 25% | 75% |
Posljednji 9 izravne utakmice
| 2019-10-18 | Dunav Ruse | 0 - 2 | Etar V. Tarnovo |
| 2019-02-17 | Etar V. Tarnovo | 3 - 0 | Dunav Ruse |
| 2018-09-15 | Dunav Ruse | 2 - 4 | Etar V. Tarnovo |
| 2018-05-21 | Dunav Ruse | 1 - 2 | Etar V. Tarnovo |
| 2018-05-17 | Etar V. Tarnovo | 2 - 0 | Dunav Ruse |
| 2018-04-22 | Dunav Ruse | 1 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2018-04-09 | Etar V. Tarnovo | 2 - 1 | Dunav Ruse |
| 2017-11-26 | Etar V. Tarnovo | 0 - 2 | Dunav Ruse |
| 2017-08-07 | Dunav Ruse | 0 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 2 | 7 | 4 | 1 | |
| 67% | 11% | 22% | 78% | 44% | 11% |
Etar V. Tarnovo posljednje 12 utakmice
| 2020-06-05 | Lokomotiv Pd | 2 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2020-05-30 | Cherno more | 2 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2020-05-27 | Beroe | 0 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2020-03-07 | Etar V. Tarnovo | 1 - 1 | Arda Kardzhali |
| 2020-03-02 | Vitosha B. | 2 - 6 | Etar V. Tarnovo |
| 2020-02-23 | Etar V. Tarnovo | 1 - 1 | Ludogorets |
| 2020-02-16 | Beroe | 2 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2019-12-13 | Etar V. Tarnovo | 1 - 1 | Botev Vratsa |
| 2019-12-06 | Tsarsko Selo | 2 - 2 | Etar V. Tarnovo |
| 2019-11-29 | Etar V. Tarnovo | 0 - 2 | Slavia Sofia |
| 2019-11-25 | Botev Plovdiv | 2 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2019-11-09 | Etar V. Tarnovo | 1 - 0 | Cherno more |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 2 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 17% | 17% |
Dunav Ruse posljednje 12 utakmice
| 2020-06-06 | Dunav Ruse | 0 - 0 | Arda Kardzhali |
| 2020-05-29 | Ludogorets | 4 - 0 | Dunav Ruse |
| 2020-05-27 | Cherno more | 0 - 1 | Dunav Ruse |
| 2020-03-08 | Ludogorets | 5 - 1 | Dunav Ruse |
| 2020-02-29 | Dunav Ruse | 0 - 0 | Botev Vratsa |
| 2020-02-24 | Slavia Sofia | 3 - 1 | Dunav Ruse |
| 2020-02-16 | Dunav Ruse | 0 - 2 | Cherno more |
| 2019-12-14 | CSKA Sofia | 4 - 0 | Dunav Ruse |
| 2019-12-09 | Dunav Ruse | 0 - 3 | Lokomotiv Pd |
| 2019-12-01 | Vitosha B. | 1 - 1 | Dunav Ruse |
| 2019-11-24 | Dunav Ruse | 0 - 3 | Beroe |
| 2019-11-11 | Tsarsko Selo | 1 - 2 | Dunav Ruse |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 58% | 33% |
Ljestvića Parva liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ludogorets | 25 | +33 | 59 |
| 2 | Lokomotiv Pd | 25 | +26 | 49 |
| 3 | CSKA Sofia | 25 | +24 | 49 |
| 4 | Levski Sofia | 25 | +22 | 46 |
| 5 | Slavia Sofia | 25 | +10 | 45 |
| 6 | Beroe | 25 | +8 | 40 |
| 7 | Cherno more | 25 | +6 | 37 |
| 8 | Arda Kardzhali | 25 | -4 | 31 |
| 9 | Botev Plovdiv | 25 | -3 | 30 |
| 10 | Etar V. Tarnovo | 25 | -16 | 24 |
| 11 | Tsarsko Selo | 25 | -19 | 22 |
| 12 | Botev Vratsa | 25 | -24 | 22 |
| 13 | Dunav Ruse | 25 | -26 | 19 |
| 14 | Vitosha B. | 25 | -37 | 6 |
Kronologija utakmica u ligi
| Etar V. Tarnovo | |
| Dunav Ruse | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Etar V. Tarnovo | Dunav Ruse |
|---|---|---|---|
| 1 | Ludogorets | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 2 | Lokomotiv Pd | 0 - 5 | 3 - 1 |
| 3 | CSKA Sofia | 0 - 4 | 4 - 0 |
| 4 | Levski Sofia | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Slavia Sofia | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | Beroe | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Cherno more | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Arda Kardzhali | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Botev Plovdiv | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Etar V. Tarnovo | - | |
| 11 | Tsarsko Selo | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Botev Vratsa | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Dunav Ruse | - | |
| 14 | Vitosha B. | 1 - 0 | 1 - 1 |
Pozicija u ligi
| Etar V. Tarnovo | Dunav Ruse | |
| Pozicija | 10 | 13 |
| Bodovi | 24 | 19 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 11 |
| Bodovi | 15 | 9 |
Forma u ligi
| Etar V. Tarnovo | Dunav Ruse | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
5
9 11 |
4
7 14 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
6 3 |
2
3 7 |
Golovi u ligi
| Etar V. Tarnovo | Dunav Ruse | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
26
42 |
18
44 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
18 |
10
25 |
Ukupna statistika za Parva liga
| Utakmice (175) | |
| Pobjede za domaćine | 43% |
| Neriješeno | 26% |
| Pobjede za goste | 31% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (430) | |
| Golovi po utakmici | 2.46 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.35 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.11 |
| Domaći tim postigao golovi u | 70% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 63% |
| Oba Daju Gol | 44% |
| Više od 1.5 | 75% |
| Više od 2.5 | 42% |
| Više od 3.5 | 25% |
Etar V. Tarnovo sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-22 | Etar V. Tarnovo | - | Tsarsko Selo |
| 2020-06-26 | Cherno more | - | Etar V. Tarnovo |
| 2020-07-02 | Etar V. Tarnovo | - | Vitosha B. |
| 2020-07-07 | Botev Plovdiv | - | Etar V. Tarnovo |
| 2020-07-19 | CSKA 1948 | - | Etar V. Tarnovo |
| 2020-07-22 | Beroe | - | Etar V. Tarnovo |
Dunav Ruse sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-21 | Arda Kardzhali | - | Dunav Ruse |
| 2020-06-29 | Dunav Ruse | - | Botev Vratsa |
| 2020-07-03 | Botev Plovdiv | - | Dunav Ruse |
| 2020-07-06 | Botev Vratsa | - | Dunav Ruse |
| 2020-07-13 | Dunav Ruse | - | Tsarsko Selo |
| 2020-07-17 | Dunav Ruse | - | Montana |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 3.30 | 5.25 |
| Vjerojatnosti | 37% | 36% | 27% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.16 | 2.10 |
| Vjerojatnosti | 57% | 43% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 3.25 | |
| Vjerojatnosti | 80% | 20% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.07 | 1.72 | |
| Vjerojatnosti | 43% | 57% | |
| Manje 2.5 @ 1.72 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.50 | 1.28 | |
| Vjerojatnosti | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.28 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.90 | 1.80 | |
| Vjerojatnosti | 46% | 54% | |
| Ne @ 1.80 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-11 16:01. Moguće su trenutačne promjene!