Superliga - Kosovo
srijeda, 14.10.2026
13:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Glogovac |
| Gosti: |
Podujevo |
| Udaljenost: |
40.5 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
13:00 (14:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.04 |
3.30 |
3.09 |
1 |
|
|
|
1.29 |
1.65 |
| 61% |
5% |
34% |
2.04 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.53 |
|
|
|
1.84 |
1.87 |
|
|
|
3.15 |
1.31 |
| 76% |
24% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
43% |
57% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2025-04-16 |
Llapi
|
1 - 0 |
Feronikeli
|
|
2025-02-16 |
Feronikeli
|
0 - 3 |
Llapi
|
|
2024-10-30 |
Llapi
|
2 - 2 |
Feronikeli
|
|
2024-08-18 |
Feronikeli
|
0 - 2 |
Llapi
|
|
2024-05-05 |
Llapi
|
3 - 2 |
Feronikeli
|
|
2024-03-02 |
Feronikeli
|
0 - 1 |
Llapi
|
|
2023-11-11 |
Llapi
|
1 - 0 |
Feronikeli
|
|
2023-09-16 |
Feronikeli
|
0 - 3 |
Llapi
|
|
2022-04-23 |
Feronikeli
|
0 - 2 |
Llapi
|
|
2022-02-23 |
Llapi
|
4 - 2 |
Feronikeli
|
|
2021-10-30 |
Feronikeli
|
0 - 2 |
Llapi
|
|
2021-09-12 |
Llapi
|
0 - 2 |
Feronikeli
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
9 |
5 |
3 |
| 8% |
8% |
83% |
|
75% |
42% |
25% |
Feronikeli posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
Drenica
|
2 - 2 |
Feronikeli
|
|
2026-09-19 |
Feronikeli
|
3 - 1 |
Vushtrria
|
|
2026-09-13 |
Prishtina
|
3 - 0 |
Feronikeli
|
|
2026-09-09 |
Feronikeli
|
1 - 0 |
Drita
|
|
2026-09-06 |
Ballkani
|
2 - 0 |
Feronikeli
|
|
2026-08-29 |
Feronikeli
|
0 - 3 |
Malisheva
|
|
2026-08-22 |
Dukagjini
|
1 - 0 |
Feronikeli
|
|
2026-08-14 |
Feronikeli
|
1 - 3 |
Gjilani
|
|
2026-03-04 |
Dukagjini
|
3 - 0 |
Feronikeli
|
|
2025-05-25 |
Drita
|
4 - 1 |
Feronikeli
|
|
2025-05-17 |
Feronikeli
|
0 - 1 |
Prishtina
|
|
2025-05-11 |
Malisheva
|
1 - 0 |
Feronikeli
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
8 |
7 |
4 |
| 17% |
8% |
75% |
|
67% |
58% |
33% |
Llapi posljednje 12 utakmice
|
2026-10-09 |
Llapi
|
0 - 1 |
Ballkani
|
|
2026-09-20 |
Drenica
|
4 - 0 |
Llapi
|
|
2026-09-14 |
Llapi
|
0 - 4 |
Malisheva
|
|
2026-09-08 |
Vushtrria
|
0 - 4 |
Llapi
|
|
2026-09-05 |
Llapi
|
1 - 2 |
Dukagjini
|
|
2026-08-30 |
Prishtina
|
4 - 0 |
Llapi
|
|
2026-08-23 |
Llapi
|
0 - 2 |
Gjilani
|
|
2026-08-16 |
Drita
|
5 - 3 |
Llapi
|
|
2026-05-31 |
Ferizaj
|
2 - 3 |
Llapi
|
|
2026-05-24 |
Llapi
|
3 - 2 |
Malisheva
|
|
2026-05-17 |
Gjilani
|
1 - 2 |
Llapi
|
|
2026-05-10 |
Llapi
|
0 - 0 |
Dukagjini
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
10 |
9 |
7 |
| 33% |
8% |
58% |
|
83% |
75% |
58% |
Ljestvića Superliga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Malisheva |
8 |
6 |
1 |
1 |
20 |
6 |
+14 |
19 |
| 2 |
Prishtina |
7 |
6 |
1 |
0 |
18 |
4 |
+14 |
19 |
| 3 |
Gjilani |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
9 |
+4 |
14 |
| 4 |
Drita |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
14 |
| 5 |
Dukagjini |
8 |
3 |
4 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
13 |
| 6 |
Ballkani |
9 |
4 |
1 |
4 |
10 |
9 |
+1 |
13 |
| 7 |
Drenica |
9 |
2 |
4 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 8 |
Feronikeli |
8 |
2 |
1 |
5 |
7 |
15 |
-8 |
7 |
| 9 |
Llapi |
8 |
1 |
0 |
7 |
8 |
22 |
-14 |
3 |
| 10 |
Vushtrria |
8 |
1 |
0 |
7 |
4 |
20 |
-16 |
3 |
Kronologija utakmica u ligi
| Feronikeli |
|
| Llapi |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Feronikeli |
Llapi |
| 1 |
Malisheva |
0 - 3 |
|
| 2 |
Prishtina |
|
4 - 0 |
| 3 |
Gjilani |
1 - 3 |
|
| 4 |
Drita |
1 - 0 |
5 - 3 |
| 5 |
Dukagjini |
|
|
| 6 |
Ballkani |
|
|
| 7 |
Drenica |
|
4 - 0 |
| 8 |
Feronikeli |
- |
|
| 9 |
Llapi |
|
- |
| 10 |
Vushtrria |
3 - 1 |
0 - 4 |
Statistika tima
| |
Feronikeli |
Llapi |
| Pobjeda |
2 |
1 |
| Neriješeno |
1 |
0 |
| Porazi |
5 |
7 |
| Dati golovi |
7 |
8 |
| Primljeni golovi |
15 |
22 |
| Prosjek dati golovi |
0.88 |
1.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.88 |
2.75 |
| Utakmice dati golovi |
50% |
38% |
| Utakmice primljeni golovi |
88% |
88% |
| Oba Daju Gol |
38% |
25% |
| Više od 1.5 |
75% |
88% |
| Više od 2.5 |
62% |
75% |
| Više od 3.5 |
38% |
62% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
2 |
1 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
2 |
3 |
| Dati golovi |
5 |
7 |
| Primljeni golovi |
7 |
13 |
| Prosjek dati golovi |
1.25 |
1.75 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.75 |
3.25 |
| Utakmice dati golovi |
75% |
50% |
| Utakmice primljeni golovi |
75% |
75% |
| Oba Daju Gol |
50% |
25% |
| Više od 1.5 |
75% |
100% |
| Više od 2.5 |
75% |
100% |
| Više od 3.5 |
50% |
100% |
Ukupna statistika za Superliga
| Utakmice (41) |
| Pobjede za domaćine |
41% |
| Neriješeno |
20% |
| Pobjede za goste |
39% |
| Odigrane utakmice |
23% |
| Golovi (108) |
| Golovi po utakmici |
2.63 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.29 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.34 |
| Domaći tim postigao golovi u |
63% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
61% |
| Oba Daju Gol |
37% |
| Više od 1.5 |
66% |
| Više od 2.5 |
54% |
| Više od 3.5 |
32% |
Feronikeli sljedeće 1 utakmice
|
2026-10-18 |
Gjilani
|
- |
Feronikeli
|
Llapi sljedeće 1 utakmice
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.04 |
3.30 |
3.09 |
| Vjerojatnosti |
61% |
5% |
34% |
|
1 @ 2.04 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.29 |
1.65 |
| Vjerojatnosti |
64% |
36% |
|
1X @ 1.29 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.27 |
3.53 |
| Vjerojatnosti |
|
76% |
24% |
|
Više 1.5 @ 1.27 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.84 |
1.87 |
| Vjerojatnosti |
|
63% |
37% |
|
Više 2.5 @ 1.84 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.15 |
1.31 |
| Vjerojatnosti |
|
43% |
57% |
|
Manje 3.5 @ 1.31 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.67 |
2.04 |
| Vjerojatnosti |
|
33% |
67% |
|
Ne @ 2.04 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 04:02. Moguće su trenutačne promjene!