Botola - Maroko
nedjelja, 05.07.2026
18:00
18:00

FUS Rabat

Yacoub El Mansour
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Rabat |
| Gosti: | Rabat |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 18:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 2.80 | 2.15 | 1X | 1.62 | 1.30 | |||
| 42% | 36% | 22% | 1.62 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.62 | 2.70 | 1.44 | 4.41 | 1.17 | ||||||
| 76% | 24% | 42% | 58% | 14% | 86% |
Posljednji 2 izravne utakmice
| 2026-03-06 | Yacoub El Mansour | 1 - 3 | FUS Rabat |
| 2025-08-30 | Yacoub El Mansour | 2 - 1 | FUS Rabat |
FUS Rabat posljednje 12 utakmice
| 2026-07-02 | RCA Zemamra | 1 - 1 | FUS Rabat |
| 2026-06-28 | FUS Rabat | 2 - 1 | RSB Berkane |
| 2026-06-25 | KACM Marrakech | 2 - 0 | FUS Rabat |
| 2026-06-21 | FUS Rabat | 0 - 2 | Ol. Dcheira |
| 2026-06-18 | WAC Casablanca | 1 - 2 | FUS Rabat |
| 2026-06-12 | FUS Rabat | 1 - 1 | Maghreb Fez |
| 2026-06-08 | FUS Rabat | 0 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2026-06-04 | HUSA Agadir | 0 - 0 | FUS Rabat |
| 2026-05-30 | FUS Rabat | 1 - 1 | FAR Rabat |
| 2026-05-11 | OCS Safi | 1 - 1 | FUS Rabat |
| 2026-05-06 | FUS Rabat | 1 - 1 | IR Tanger |
| 2026-05-03 | UTS Touarga | 0 - 2 | FUS Rabat |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 10 | 2 | 0 | |
| 25% | 58% | 17% | 83% | 17% | 0% |
Yacoub El Mansour posljednje 12 utakmice
| 2026-07-02 | Yacoub El Mansour | 2 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2026-06-28 | Maghreb Fez | 2 - 1 | Yacoub El Mansour |
| 2026-06-25 | Yacoub El Mansour | 2 - 1 | RCA Casablanca |
| 2026-06-21 | OCS Safi | 0 - 1 | Yacoub El Mansour |
| 2026-06-18 | Yacoub El Mansour | 2 - 1 | HUSA Agadir |
| 2026-06-14 | IR Tanger | 2 - 1 | Yacoub El Mansour |
| 2026-06-09 | Yacoub El Mansour | 1 - 1 | CODM Meknes |
| 2026-06-03 | RCA Zemamra | 2 - 1 | Yacoub El Mansour |
| 2026-05-23 | Yacoub El Mansour | 1 - 2 | UTS Touarga |
| 2026-05-17 | Yacoub El Mansour | 1 - 0 | Maghreb Fez |
| 2026-05-11 | Yacoub El Mansour | 2 - 1 | KACM Marrakech |
| 2026-05-08 | Ol. Dcheira | 1 - 1 | Yacoub El Mansour |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 8% |
Ljestvića Botola
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fez | 29 | +21 | 56 |
| 2 | FAR Rabat | 29 | +23 | 54 |
| 3 | RSB Berkane | 29 | +15 | 54 |
| 4 | RCA Casablanca | 29 | +18 | 53 |
| 5 | WAC Casablanca | 29 | +7 | 43 |
| 6 | Difaa El Jadida | 29 | -2 | 40 |
| 7 | FUS Rabat | 29 | -4 | 37 |
| 8 | IR Tanger | 29 | -5 | 36 |
| 9 | CODM Meknes | 29 | -8 | 36 |
| 10 | KACM Marrakech | 29 | +1 | 35 |
| 11 | RCA Zemamra | 29 | -9 | 32 |
| 12 | HUSA Agadir | 29 | -12 | 32 |
| 13 | Ol. Dcheira | 29 | -9 | 30 |
| 14 | UTS Touarga | 29 | -9 | 28 |
| 15 | Yacoub El Mansour | 29 | -11 | 27 |
| 16 | OCS Safi | 29 | -16 | 22 |
Kronologija utakmica u ligi
| FUS Rabat | |
| Yacoub El Mansour | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | FUS Rabat | Yacoub El Mansour |
|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fez | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | FAR Rabat | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | RSB Berkane | 2 - 1 | 3 - 3 |
| 4 | RCA Casablanca | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | WAC Casablanca | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Difaa El Jadida | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | FUS Rabat | - | |
| 8 | IR Tanger | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | CODM Meknes | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | KACM Marrakech | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | RCA Zemamra | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 12 | HUSA Agadir | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 13 | Ol. Dcheira | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 14 | UTS Touarga | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Yacoub El Mansour | - | |
| 16 | OCS Safi | 2 - 1 | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
| Pozicija | 7 | 15 |
| Bodovi | 37 | 27 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 14 |
| Bodovi | 21 | 10 |
Forma u ligi
| FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
9
10 10 |
6
9 14 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
5
6 3 |
2
4 8 |
Golovi u ligi
| FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
31
35 |
33
44 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
15 |
13
21 |
Ukupna statistika za Botola
| Utakmice (232) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 35% |
| Pobjede za goste | 27% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (503) | |
| Golovi po utakmici | 2.17 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.16 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.01 |
| Domaći tim postigao golovi u | 75% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 65% |
| Oba Daju Gol | 52% |
| Više od 1.5 | 68% |
| Više od 2.5 | 38% |
| Više od 3.5 | 14% |
FUS Rabat sljedeće 5 utakmice
| 2026-08-29 | FUS Rabat | - | CA Khenifra |
| 2026-09-26 | UTS Touarga | - | FUS Rabat |
| 2026-10-02 | FUS Rabat | - | US Amal Tiznit |
| 2026-10-09 | MAT Tetouan | - | FUS Rabat |
| 2026-10-13 | FUS Rabat | - | RCA Casablanca |
Yacoub El Mansour sljedeće 5 utakmice
| 2026-09-13 | IR Tanger | - | Yacoub El Mansour |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.30 | 2.80 | 2.15 |
| Vjerojatnosti | 42% | 36% | 22% |
| 1X @ 1.62 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.62 | 1.30 |
| Vjerojatnosti | 65% | 35% |
| 1X @ 1.62 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.42 | 2.62 | |
| Vjerojatnosti | 76% | 24% | |
| Više 1.5 @ 1.42 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.70 | 1.44 | |
| Vjerojatnosti | 42% | 58% | |
| Manje 2.5 @ 1.44 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.41 | 1.17 | |
| Vjerojatnosti | 14% | 86% | |
| Manje 3.5 @ 1.17 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.96 | 1.73 | |
| Vjerojatnosti | 60% | 40% | |
| Da @ 1.96 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-07-05 16:04. Moguće su trenutačne promjene!