National League - Engleska
utorak, 29.09.2026
19:45
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Medlar with Wesham |
| Gosti: |
Carlisle |
| Udaljenost: |
122.9 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
19:45 (19:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.35 |
3.80 |
2.55 |
1X |
|
|
|
1.50 |
1.57 |
| 42% |
43% |
15% |
1.50 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 86% |
14% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
46% |
54% |
Posljednji 1 izravne utakmice
|
2025-07-19 |
Fylde
|
0 - 2 |
Carlisle
|
Fylde posljednje 12 utakmice
|
2026-09-26 |
Boston United
|
0 - 1 |
Fylde
|
|
2026-09-19 |
Fylde
|
1 - 2 |
Altrincham
|
|
2026-09-15 |
Harrogate Town
|
1 - 2 |
Fylde
|
|
2026-09-12 |
Yeovil
|
1 - 4 |
Fylde
|
|
2026-09-05 |
Fylde
|
2 - 2 |
Worthing
|
|
2026-08-31 |
Solihull Moors
|
1 - 3 |
Fylde
|
|
2026-08-28 |
Fylde
|
2 - 0 |
Forest Green
|
|
2026-08-22 |
Woking
|
3 - 2 |
Fylde
|
|
2026-08-15 |
Tamworth
|
1 - 2 |
Fylde
|
|
2026-08-08 |
Fylde
|
2 - 2 |
Wealdstone
|
|
2026-07-28 |
Morecambe
|
1 - 1 |
Fylde
|
|
2026-07-18 |
Fylde
|
1 - 2 |
Huddersfield
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
11 |
9 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
92% |
75% |
42% |
Carlisle posljednje 12 utakmice
|
2026-09-26 |
Carlisle
|
2 - 5 |
Woking
|
|
2026-09-19 |
Eastleigh
|
1 - 0 |
Carlisle
|
|
2026-09-15 |
Carlisle
|
1 - 1 |
Forest Green
|
|
2026-09-12 |
Carlisle
|
2 - 2 |
Southend
|
|
2026-09-05 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Carlisle
|
|
2026-08-31 |
Carlisle
|
4 - 2 |
Scunthorpe
|
|
2026-08-28 |
Wealdstone
|
1 - 1 |
Carlisle
|
|
2026-08-22 |
Carlisle
|
4 - 1 |
Hornchurch
|
|
2026-08-15 |
Yeovil
|
1 - 1 |
Carlisle
|
|
2026-08-08 |
Carlisle
|
2 - 3 |
Worthing
|
|
2026-07-28 |
Carlisle
|
0 - 2 |
Salford City
|
|
2026-07-21 |
Darlington
|
2 - 4 |
Carlisle
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
11 |
7 |
6 |
| 25% |
33% |
42% |
|
92% |
58% |
50% |
Ljestvića National League
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Boreham Wood |
10 |
8 |
2 |
0 |
26 |
11 |
+15 |
26 |
| 2 |
Southend |
10 |
6 |
2 |
2 |
25 |
16 |
+9 |
20 |
| 3 |
Fylde |
10 |
6 |
2 |
2 |
21 |
13 |
+8 |
20 |
| 4 |
Harrogate Town |
10 |
6 |
1 |
3 |
24 |
17 |
+7 |
19 |
| 5 |
Aldershot |
10 |
5 |
3 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
18 |
| 6 |
Yeovil |
10 |
5 |
3 |
2 |
19 |
14 |
+5 |
18 |
| 7 |
Kidderminster |
10 |
5 |
3 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
18 |
| 8 |
Altrincham |
10 |
6 |
0 |
4 |
15 |
15 |
0 |
18 |
| 9 |
Worthing |
10 |
5 |
2 |
3 |
19 |
16 |
+3 |
17 |
| 10 |
Sutton Utd |
10 |
5 |
2 |
3 |
13 |
13 |
0 |
17 |
| 11 |
Hornchurch |
10 |
5 |
0 |
5 |
11 |
15 |
-4 |
15 |
| 12 |
Forest Green |
10 |
4 |
2 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
14 |
| 13 |
Eastleigh |
10 |
4 |
2 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
14 |
| 14 |
Halifax |
10 |
4 |
1 |
5 |
15 |
13 |
+2 |
13 |
| 15 |
Barrow |
10 |
3 |
3 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
12 |
| 15 |
Woking |
10 |
3 |
3 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
12 |
| 17 |
Wealdstone |
10 |
3 |
2 |
5 |
15 |
15 |
0 |
11 |
| 18 |
Boston United |
10 |
3 |
2 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 19 |
Carlisle |
10 |
2 |
4 |
4 |
18 |
19 |
-1 |
10 |
| 20 |
Scunthorpe |
10 |
3 |
1 |
6 |
15 |
16 |
-1 |
10 |
| 21 |
Hartlepool |
10 |
3 |
0 |
7 |
8 |
15 |
-7 |
9 |
| 22 |
Tamworth |
10 |
2 |
2 |
6 |
17 |
28 |
-11 |
8 |
| 23 |
Solihull Moors |
10 |
1 |
1 |
8 |
9 |
26 |
-17 |
4 |
| 24 |
Gateshead |
10 |
1 |
1 |
8 |
6 |
24 |
-18 |
4 |
Kronologija utakmica u ligi
| Fylde |
|
| Carlisle |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Fylde |
Carlisle |
| 1 |
Boreham Wood |
|
2 - 1 |
| 2 |
Southend |
|
|
| 3 |
Fylde |
- |
|
| 4 |
Harrogate Town |
|
|
| 5 |
Aldershot |
|
|
| 6 |
Yeovil |
|
1 - 1 |
| 7 |
Kidderminster |
|
|
| 8 |
Altrincham |
1 - 2 |
|
| 9 |
Worthing |
2 - 2 |
|
| 10 |
Sutton Utd |
|
|
| 11 |
Hornchurch |
|
|
| 12 |
Forest Green |
2 - 0 |
|
| 13 |
Eastleigh |
|
1 - 0 |
| 14 |
Halifax |
|
|
| 15 |
Barrow |
|
|
| 15 |
Woking |
|
|
| 17 |
Wealdstone |
2 - 2 |
1 - 1 |
| 18 |
Boston United |
|
|
| 19 |
Carlisle |
|
- |
| 20 |
Scunthorpe |
|
|
| 21 |
Hartlepool |
|
|
| 22 |
Tamworth |
|
|
| 23 |
Solihull Moors |
|
|
| 24 |
Gateshead |
|
|
Statistika tima
| |
Fylde |
Carlisle |
| Pobjeda |
6 |
2 |
| Neriješeno |
2 |
4 |
| Porazi |
2 |
4 |
| Dati golovi |
21 |
18 |
| Primljeni golovi |
13 |
19 |
| Prosjek dati golovi |
2.10 |
1.80 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.30 |
1.90 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
90% |
| Utakmice primljeni golovi |
80% |
100% |
| Oba Daju Gol |
80% |
90% |
| Više od 1.5 |
90% |
90% |
| Više od 2.5 |
80% |
60% |
| Više od 3.5 |
50% |
50% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
1 |
0 |
| Neriješeno |
2 |
2 |
| Porazi |
1 |
2 |
| Dati golovi |
7 |
3 |
| Primljeni golovi |
6 |
5 |
| Prosjek dati golovi |
1.75 |
0.75 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.50 |
1.25 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
75% |
| Utakmice primljeni golovi |
75% |
100% |
| Oba Daju Gol |
75% |
75% |
| Više od 1.5 |
100% |
75% |
| Više od 2.5 |
75% |
25% |
| Više od 3.5 |
50% |
0% |
Ukupna statistika za National League
| Utakmice (120) |
| Pobjede za domaćine |
48% |
| Neriješeno |
18% |
| Pobjede za goste |
34% |
| Odigrane utakmice |
22% |
| Golovi (375) |
| Golovi po utakmici |
3.12 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.69 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.43 |
| Domaći tim postigao golovi u |
87% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
78% |
| Oba Daju Gol |
65% |
| Više od 1.5 |
80% |
| Više od 2.5 |
62% |
| Više od 3.5 |
39% |
Fylde sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-03 |
Southend
|
- |
Fylde
|
|
2026-10-10 |
Fylde
|
- |
Scunthorpe
|
|
2026-10-24 |
Boreham Wood
|
- |
Fylde
|
|
2026-10-27 |
Fylde
|
- |
Hartlepool
|
|
2026-10-30 |
Fylde
|
- |
Hornchurch
|
|
2026-11-14 |
Eastleigh
|
- |
Fylde
|
Carlisle sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-03 |
Aldershot
|
- |
Carlisle
|
|
2026-10-10 |
Carlisle
|
- |
Kidderminster
|
|
2026-10-17 |
Carlisle
|
- |
Tamworth
|
|
2026-10-24 |
Solihull Moors
|
- |
Carlisle
|
|
2026-10-28 |
Carlisle
|
- |
Harrogate Town
|
|
2026-10-31 |
Altrincham
|
- |
Carlisle
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.35 |
3.80 |
2.55 |
| Vjerojatnosti |
42% |
43% |
15% |
|
1X @ 1.50 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.50 |
1.57 |
| Vjerojatnosti |
72% |
28% |
|
1X @ 1.50 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.13 |
6.00 |
| Vjerojatnosti |
|
86% |
14% |
|
Više 1.5 @ 1.13 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.44 |
2.70 |
| Vjerojatnosti |
|
67% |
33% |
|
Više 2.5 @ 1.44 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.10 |
1.67 |
| Vjerojatnosti |
|
46% |
54% |
|
Manje 3.5 @ 1.67 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.40 |
2.75 |
| Vjerojatnosti |
|
78% |
22% |
|
Da @ 1.40 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-09-29 16:01. Moguće su trenutačne promjene!