I. liga - Poljska
nedjelja, 28.08.2022
11:40
11:40

GKS Katowice

Arka Gdynia
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Katowice |
| Gosti: | Gdynia |
| Udaljenost: | 474.9 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Stadion GKS Katowice |
| Kapacitet: | 10 052 (6 710) |
| Dimenzije: | 110 x 70 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 11:40 (12:40 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.20 | 2.30 | 1X | 1.53 | 1.36 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.53 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.02 | 1.83 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 60% | 40% | 43% | 57% | 22% | 78% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2022-03-19 | Arka Gdynia | 2 - 2 | GKS Katowice |
| 2022-01-29 | Arka Gdynia | 1 - 1 | GKS Katowice |
| 2021-09-16 | GKS Katowice | 2 - 4 | Arka Gdynia |
| 2016-03-06 | GKS Katowice | 0 - 2 | Arka Gdynia |
| 2015-08-15 | Arka Gdynia | 1 - 0 | GKS Katowice |
| 2015-06-06 | GKS Katowice | 0 - 0 | Arka Gdynia |
| 2014-11-16 | Arka Gdynia | 2 - 1 | GKS Katowice |
| 2014-04-12 | Arka Gdynia | 3 - 0 | GKS Katowice |
| 2013-09-18 | GKS Katowice | 2 - 0 | Arka Gdynia |
| 2013-05-25 | GKS Katowice | 1 - 2 | Arka Gdynia |
| 2012-10-27 | Arka Gdynia | 1 - 2 | GKS Katowice |
| 2012-05-05 | Arka Gdynia | 1 - 1 | GKS Katowice |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 17% |
GKS Katowice posljednje 12 utakmice
| 2022-08-21 | Resovia Rzeszow | 0 - 1 | GKS Katowice |
| 2022-08-12 | GKS Katowice | 0 - 0 | Sandecja |
| 2022-08-09 | Wisla Krakow | 2 - 1 | GKS Katowice |
| 2022-08-06 | GKS Katowice | 3 - 1 | Zaglebie Sosn. |
| 2022-07-31 | Podbeskidzie | 1 - 0 | GKS Katowice |
| 2022-07-24 | GKS Katowice | 3 - 3 | LKS Nieciecza |
| 2022-07-16 | LKS Lodz | 0 - 2 | GKS Katowice |
| 2022-07-09 | GKS Tychy | 0 - 0 | GKS Katowice |
| 2022-06-30 | GKS Katowice | 2 - 0 | Ruzomberok |
| 2022-06-25 | GKS Katowice | 1 - 0 | Gornik Polkowice |
| 2022-06-22 | GKS Katowice | 2 - 3 | Zaglebie Sosn. |
| 2022-06-18 | GKS Katowice | 0 - 0 | Skra Czestochowa |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 4 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 33% | 25% |
Arka Gdynia posljednje 12 utakmice
| 2022-08-21 | Arka Gdynia | 1 - 2 | Odra Opole |
| 2022-08-14 | Gornik Leczna | 1 - 2 | Arka Gdynia |
| 2022-08-10 | Resovia Rzeszow | 1 - 3 | Arka Gdynia |
| 2022-08-05 | Arka Gdynia | 1 - 1 | Sandecja |
| 2022-07-30 | Wisla Krakow | 1 - 0 | Arka Gdynia |
| 2022-07-23 | Arka Gdynia | 0 - 0 | Zaglebie Sosn. |
| 2022-07-17 | Podbeskidzie | 0 - 1 | Arka Gdynia |
| 2022-07-08 | Arka Gdynia | 0 - 0 | Chojniczanka |
| 2022-07-03 | Radomiak Radom | 3 - 2 | Arka Gdynia |
| 2022-06-28 | Wisla Plock | 2 - 0 | Arka Gdynia |
| 2022-06-25 | Arka Gdynia | 1 - 3 | Olimpia Elblag |
| 2022-05-26 | Arka Gdynia | 0 - 2 | Chrobry Glogow |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Ljestvića I. liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 8 | +5 | 16 |
| 2 | Ruch Chorzow | 8 | +4 | 15 |
| 3 | LKS Lodz | 8 | +3 | 15 |
| 4 | LKS Nieciecza | 8 | +3 | 14 |
| 5 | Puszcza Niepol. | 8 | 0 | 14 |
| 6 | Podbeskidzie | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Stal Rzeszow | 8 | +4 | 11 |
| 8 | GKS Katowice | 7 | +3 | 11 |
| 9 | Arka Gdynia | 7 | +2 | 11 |
| 10 | Zaglebie Sosn. | 8 | +1 | 11 |
| 11 | GKS Tychy | 7 | +4 | 10 |
| 12 | Chrobry Glogow | 8 | -2 | 10 |
| 13 | Skra Czestochowa | 7 | -2 | 10 |
| 14 | Chojniczanka | 8 | -3 | 9 |
| 15 | Odra Opole | 8 | -6 | 7 |
| 16 | Gornik Leczna | 8 | -1 | 6 |
| 17 | Sandecja | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Resovia Rzeszow | 7 | -6 | 3 |
Kronologija utakmica u ligi
| GKS Katowice | |
| Arka Gdynia | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | GKS Katowice | Arka Gdynia |
|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 1 - 0 | |
| 2 | Ruch Chorzow | ||
| 3 | LKS Lodz | ||
| 4 | LKS Nieciecza | 3 - 3 | |
| 5 | Puszcza Niepol. | ||
| 6 | Podbeskidzie | 0 - 1 | |
| 7 | Stal Rzeszow | ||
| 8 | GKS Katowice | - | |
| 9 | Arka Gdynia | - | |
| 10 | Zaglebie Sosn. | 3 - 1 | |
| 11 | GKS Tychy | ||
| 12 | Chrobry Glogow | ||
| 13 | Skra Czestochowa | ||
| 14 | Chojniczanka | ||
| 15 | Odra Opole | ||
| 16 | Gornik Leczna | 1 - 2 | |
| 17 | Sandecja | 0 - 0 | |
| 18 | Resovia Rzeszow | 1 - 3 |
Pozicija u ligi
| GKS Katowice | Arka Gdynia | |
| Pozicija | 8 | 9 |
| Bodovi | 11 | 11 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 1 |
| Bodovi | 5 | 9 |
Forma u ligi
| GKS Katowice | Arka Gdynia | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
2 2 |
3
2 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
2 0 |
3
0 1 |
Golovi u ligi
| GKS Katowice | Arka Gdynia | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
7 |
8
6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
4 |
6
3 |
Ukupna statistika za I. liga
| Utakmice (69) | |
| Pobjede za domaćine | 42% |
| Neriješeno | 25% |
| Pobjede za goste | 33% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (169) | |
| Golovi po utakmici | 2.45 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.28 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.17 |
| Domaći tim postigao golovi u | 70% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 70% |
| Oba Daju Gol | 49% |
| Više od 1.5 | 68% |
| Više od 2.5 | 43% |
| Više od 3.5 | 23% |
GKS Katowice sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-05 | Odra Opole | - | GKS Katowice |
| 2022-09-10 | Gornik Leczna | - | GKS Katowice |
| 2022-09-17 | GKS Katowice | - | GKS Tychy |
| 2022-10-01 | Skra Czestochowa | - | GKS Katowice |
| 2022-10-08 | GKS Katowice | - | Chrobry Glogow |
| 2022-10-15 | Puszcza Niepol. | - | GKS Katowice |
Arka Gdynia sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-01 | Arka Gdynia | - | Gornik Leczna |
| 2022-09-04 | Arka Gdynia | - | GKS Tychy |
| 2022-09-10 | Skra Czestochowa | - | Arka Gdynia |
| 2022-09-16 | Arka Gdynia | - | Chrobry Glogow |
| 2022-10-02 | Puszcza Niepol. | - | Arka Gdynia |
| 2022-10-09 | Arka Gdynia | - | Stal Rzeszow |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.80 | 3.20 | 2.30 |
| Vjerojatnosti | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.53 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.53 | 1.36 |
| Vjerojatnosti | 54% | 46% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.30 | 3.40 | |
| Vjerojatnosti | 60% | 40% | |
| Više 1.5 @ 1.30 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.02 | 1.83 | |
| Vjerojatnosti | 43% | 57% | |
| Manje 2.5 @ 1.83 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.50 | 1.28 | |
| Vjerojatnosti | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.28 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.72 | 2.00 | |
| Vjerojatnosti | 49% | 51% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-28 08:03. Moguće su trenutačne promjene!