Prva liga - Hrvatska
subota, 10.10.2026
14:00
Hajduk Split
Dinamo Zagreb
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Podjela |
| Gosti: |
Zagreb |
| Udaljenost: |
258.9 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Poljud
|
| Kapacitet: |
34 198 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
14:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.40 |
2.10 |
1X |
|
|
|
1.62 |
1.36 |
| 41% |
31% |
28% |
1.62 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 85% |
15% |
|
|
|
70% |
30% |
|
|
|
51% |
49% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-05-09 |
Dinamo Zagreb
|
2 - 0 |
Hajduk Split
|
|
2026-03-08 |
Hajduk Split
|
1 - 3 |
Dinamo Zagreb
|
|
2025-12-06 |
Dinamo Zagreb
|
1 - 1 |
Hajduk Split
|
|
2025-09-20 |
Hajduk Split
|
0 - 2 |
Dinamo Zagreb
|
|
2025-05-03 |
Hajduk Split
|
1 - 3 |
Dinamo Zagreb
|
|
2025-03-02 |
Dinamo Zagreb
|
2 - 2 |
Hajduk Split
|
|
2024-12-01 |
Hajduk Split
|
1 - 0 |
Dinamo Zagreb
|
|
2024-09-13 |
Dinamo Zagreb
|
0 - 1 |
Hajduk Split
|
|
2024-04-03 |
Hajduk Split
|
0 - 1 |
Dinamo Zagreb
|
|
2024-03-30 |
Hajduk Split
|
0 - 1 |
Dinamo Zagreb
|
|
2023-12-17 |
Dinamo Zagreb
|
0 - 0 |
Hajduk Split
|
|
2023-10-01 |
Hajduk Split
|
1 - 0 |
Dinamo Zagreb
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
6 |
3 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
25% |
25% |
Hajduk Split posljednje 12 utakmice
|
2026-09-20 |
Rijeka
|
3 - 0 |
Hajduk Split
|
|
2026-09-13 |
Hajduk Split
|
1 - 0 |
Slaven Belupo
|
|
2026-09-06 |
Rudeš Zagreb
|
0 - 4 |
Hajduk Split
|
|
2026-08-31 |
Hajduk Split
|
2 - 0 |
Lok. Zagreb
|
|
2026-08-27 |
Rakow Czest.
|
2 - 2 |
Hajduk Split
|
|
2026-08-23 |
Hajduk Split
|
4 - 0 |
Osijek
|
|
2026-08-20 |
Hajduk Split
|
2 - 2 |
Rakow Czest.
|
|
2026-08-16 |
HNK Gorica
|
1 - 2 |
Hajduk Split
|
|
2026-08-13 |
Hajduk Split
|
4 - 0 |
Zalgiris
|
|
2026-08-09 |
Hajduk Split
|
2 - 2 |
Istra 1961
|
|
2026-08-06 |
Zalgiris
|
2 - 5 |
Hajduk Split
|
|
2026-08-02 |
Varazdin
|
2 - 1 |
Hajduk Split
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
10 |
7 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
83% |
58% |
Dinamo Zagreb posljednje 12 utakmice
|
2026-10-04 |
Vukovar 1991
|
0 - 4 |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-09-20 |
Dinamo Zagreb
|
3 - 2 |
Lok. Zagreb
|
|
2026-09-16 |
H. Beer Sheva
|
0 - 0 |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-09-12 |
Osijek
|
4 - 2 |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-09-05 |
Dinamo Zagreb
|
1 - 0 |
HNK Gorica
|
|
2026-08-29 |
Istra 1961
|
2 - 2 |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-08-26 |
Viking
|
3 - 1 |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-08-22 |
Dinamo Zagreb
|
3 - 1 |
Varazdin
|
|
2026-08-18 |
Dinamo Zagreb
|
2 - 2 |
Viking
|
|
2026-08-14 |
Dinamo Zagreb
|
4 - 0 |
Rudeš Zagreb
|
|
2026-08-11 |
Kauno Zalgiris
|
1 - 2 |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-08-04 |
Dinamo Zagreb
|
5 - 0 |
Kauno Zalgiris
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
10 |
9 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
83% |
75% |
Ljestvića Prva liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Dinamo Zagreb |
7 |
5 |
1 |
1 |
17 |
9 |
+8 |
16 |
| 2 |
Hajduk Split |
8 |
5 |
1 |
2 |
16 |
8 |
+8 |
16 |
| 3 |
Osijek |
8 |
5 |
1 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
16 |
| 4 |
Varazdin |
8 |
4 |
3 |
1 |
13 |
7 |
+6 |
15 |
| 5 |
Rijeka |
7 |
4 |
2 |
1 |
13 |
7 |
+6 |
14 |
| 6 |
Istra 1961 |
8 |
2 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
9 |
| 7 |
Lok. Zagreb |
8 |
2 |
1 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
7 |
| 8 |
Slaven Belupo |
8 |
2 |
1 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
7 |
| 9 |
Rudeš Zagreb |
9 |
2 |
1 |
6 |
12 |
25 |
-13 |
7 |
| 10 |
HNK Gorica |
9 |
1 |
2 |
6 |
6 |
14 |
-8 |
5 |
Kronologija utakmica u ligi
| Hajduk Split |
|
| Dinamo Zagreb |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Hajduk Split |
Dinamo Zagreb |
| 1 |
Dinamo Zagreb |
|
- |
| 2 |
Hajduk Split |
- |
|
| 3 |
Osijek |
4 - 0 |
4 - 2 |
| 4 |
Varazdin |
|
|
| 5 |
Rijeka |
|
|
| 6 |
Istra 1961 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Lok. Zagreb |
2 - 0 |
|
| 8 |
Slaven Belupo |
1 - 0 |
|
| 9 |
Rudeš Zagreb |
|
|
| 10 |
HNK Gorica |
|
|
Statistika tima
| |
Hajduk Split |
Dinamo Zagreb |
| Pobjeda |
5 |
5 |
| Neriješeno |
1 |
1 |
| Porazi |
2 |
1 |
| Dati golovi |
16 |
17 |
| Primljeni golovi |
8 |
9 |
| Prosjek dati golovi |
2.00 |
2.43 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.00 |
1.29 |
| Utakmice dati golovi |
88% |
100% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
57% |
| Oba Daju Gol |
38% |
57% |
| Više od 1.5 |
88% |
86% |
| Više od 2.5 |
75% |
71% |
| Više od 3.5 |
38% |
71% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
3 |
0 |
| Neriješeno |
1 |
1 |
| Porazi |
0 |
1 |
| Dati golovi |
9 |
4 |
| Primljeni golovi |
2 |
6 |
| Prosjek dati golovi |
2.25 |
2.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.50 |
3.00 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
100% |
| Utakmice primljeni golovi |
25% |
100% |
| Oba Daju Gol |
25% |
100% |
| Više od 1.5 |
75% |
100% |
| Više od 2.5 |
50% |
100% |
| Više od 3.5 |
50% |
100% |
Ukupna statistika za Prva liga
| Utakmice (40) |
| Pobjede za domaćine |
60% |
| Neriješeno |
20% |
| Pobjede za goste |
20% |
| Odigrane utakmice |
22% |
| Golovi (126) |
| Golovi po utakmici |
3.15 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.95 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.20 |
| Domaći tim postigao golovi u |
85% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
60% |
| Oba Daju Gol |
52% |
| Više od 1.5 |
82% |
| Više od 2.5 |
65% |
| Više od 3.5 |
45% |
Hajduk Split sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-10 |
Hajduk Split
|
- |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-10-15 |
Hajduk Split
|
- |
Ajax
|
|
2026-10-17 |
Hajduk Split
|
- |
Varazdin
|
|
2026-10-22 |
Thun
|
- |
Hajduk Split
|
|
2026-10-24 |
Istra 1961
|
- |
Hajduk Split
|
|
2026-10-31 |
Hajduk Split
|
- |
HNK Gorica
|
Dinamo Zagreb sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-10 |
Hajduk Split
|
- |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-10-15 |
Dinamo Zagreb
|
- |
Anderlecht
|
|
2026-10-17 |
Slaven Belupo
|
- |
Dinamo Zagreb
|
|
2026-10-22 |
Dinamo Zagreb
|
- |
NEC Nijmegen
|
|
2026-10-24 |
Dinamo Zagreb
|
- |
Rijeka
|
|
2026-10-31 |
Rudeš Zagreb
|
- |
Dinamo Zagreb
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.90 |
3.40 |
2.10 |
| Vjerojatnosti |
41% |
31% |
28% |
|
1X @ 1.62 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.62 |
1.36 |
| Vjerojatnosti |
58% |
42% |
|
1X @ 1.62 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.22 |
4.00 |
| Vjerojatnosti |
|
85% |
15% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.70 |
2.10 |
| Vjerojatnosti |
|
70% |
30% |
|
Više 2.5 @ 1.70 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.63 |
1.44 |
| Vjerojatnosti |
|
51% |
49% |
|
Više 3.5 @ 2.63 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.62 |
2.20 |
| Vjerojatnosti |
|
49% |
51% |
|
Ne @ 2.20 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-10 12:06. Moguće su trenutačne promjene!