Fotbalová národní liga - Češka
četvrtak, 25.06.2020
16:00
16:00

Hradec Kralove

Vlasim
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Hradec Kralove |
| Gosti: | Vlašim |
| Udaljenost: | 87.1 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Malsovicka arena |
| Kapacitet: | 9 300 |
| Dimenzije: | 118 x 81 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:00 (17:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.50 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.50 | |||
| 50% | 20% | 30% | 1.44 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 5.67 | 1.44 | 2.70 | 2.09 | 1.68 | ||||||
| 82% | 18% | 50% | 50% | 24% | 76% |
Posljednji 11 izravne utakmice
| 2019-10-20 | Vlasim | 0 - 2 | Hradec Kralove |
| 2019-04-07 | Vlasim | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2018-09-02 | Hradec Kralove | 3 - 1 | Vlasim |
| 2018-04-08 | Vlasim | 1 - 4 | Hradec Kralove |
| 2017-09-08 | Hradec Kralove | 2 - 1 | Vlasim |
| 2016-09-20 | Vlasim | 0 - 1 | Hradec Kralove |
| 2016-04-10 | Hradec Kralove | 2 - 0 | Vlasim |
| 2015-09-26 | Vlasim | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2014-05-04 | Hradec Kralove | 4 - 2 | Vlasim |
| 2013-10-12 | Vlasim | 1 - 1 | Hradec Kralove |
| 2009-09-06 | Vlasim | 4 - 2 | Hradec Kralove |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 1 | 8 | 5 | 4 | |
| 64% | 27% | 9% | 73% | 45% | 36% |
Hradec Kralove posljednje 12 utakmice
| 2020-06-22 | Pardubice | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2020-06-18 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Zbrojovka Brno |
| 2020-06-15 | Slavoj Vysehrad | 2 - 0 | Hradec Kralove |
| 2020-06-11 | Hradec Kralove | 5 - 0 | Viktoria Zizkov |
| 2020-06-08 | Vysocina Jihlava | 1 - 1 | Hradec Kralove |
| 2020-06-02 | Chrudim | 2 - 2 | Hradec Kralove |
| 2020-05-30 | Hradec Kralove | 2 - 2 | Trinec |
| 2020-05-26 | Varnsdorf | 1 - 2 | Hradec Kralove |
| 2020-05-16 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Artis Brno |
| 2020-03-08 | Hradec Kralove | 1 - 1 | Artis Brno |
| 2020-02-08 | Hradec Kralove | 1 - 3 | Dukla Prague |
| 2020-01-21 | Sparta Prague B | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 10 | 5 | 4 | |
| 17% | 67% | 17% | 83% | 42% | 33% |
Vlasim posljednje 12 utakmice
| 2020-06-21 | Vlasim | 2 - 1 | Varnsdorf |
| 2020-06-14 | Vlasim | 2 - 1 | Chrudim |
| 2020-06-11 | Vitkovice | 0 - 2 | Vlasim |
| 2020-06-07 | Vlasim | 2 - 0 | Dukla Prague |
| 2020-06-03 | Usti nad Labem | 2 - 0 | Vlasim |
| 2020-05-31 | Vlasim | 1 - 1 | Banik Sokolov |
| 2020-05-26 | Artis Brno | 0 - 2 | Vlasim |
| 2020-05-15 | Vlasim | 3 - 1 | Taborsko |
| 2020-05-12 | Pardubice | 1 - 1 | Vlasim |
| 2020-03-08 | Vlasim | 0 - 1 | Pardubice |
| 2019-11-24 | Vlasim | 2 - 0 | Prostejov |
| 2019-11-08 | Vysocina Jihlava | 4 - 1 | Vlasim |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 4 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 33% | 17% |
Ljestvića Fotbalová národní liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pardubice | 25 | +30 | 58 |
| 2 | Zbrojovka Brno | 26 | +32 | 57 |
| 3 | Dukla Prague | 26 | +16 | 47 |
| 4 | Viktoria Zizkov | 25 | +11 | 45 |
| 5 | Vysocina Jihlava | 26 | +13 | 43 |
| 6 | Hradec Kralove | 25 | +19 | 42 |
| 7 | Usti nad Labem | 26 | -2 | 34 |
| 8 | Chrudim | 26 | -11 | 33 |
| 9 | Artis Brno | 26 | -1 | 31 |
| 10 | Prostejov | 25 | -7 | 30 |
| 11 | Vlasim | 24 | -7 | 30 |
| 12 | Slavoj Vysehrad | 26 | -9 | 29 |
| 13 | Trinec | 23 | -6 | 27 |
| 14 | Varnsdorf | 26 | -28 | 22 |
| 15 | Banik Sokolov | 26 | -18 | 20 |
| 16 | Vitkovice | 25 | -32 | 13 |
Kronologija utakmica u ligi
| Hradec Kralove | |
| Vlasim | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Hradec Kralove | Vlasim |
|---|---|---|---|
| 1 | Pardubice | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Zbrojovka Brno | 1 - 1 | |
| 3 | Dukla Prague | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 4 | Viktoria Zizkov | 5 - 0 | |
| 5 | Vysocina Jihlava | 4 - 2 | 4 - 1 |
| 6 | Hradec Kralove | - | |
| 7 | Usti nad Labem | 2 - 0 | |
| 8 | Chrudim | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Artis Brno | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Prostejov | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Vlasim | - | |
| 12 | Slavoj Vysehrad | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Trinec | 2 - 2 | |
| 14 | Varnsdorf | 8 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Banik Sokolov | 2 - 1 | |
| 16 | Vitkovice | 3 - 0 | 0 - 2 |
Pozicija u ligi
| Hradec Kralove | Vlasim | |
| Pozicija | 6 | 11 |
| Bodovi | 42 | 30 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 11 |
| Bodovi | 24 | 10 |
Forma u ligi
| Hradec Kralove | Vlasim | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
11
9 5 |
9
3 12 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
7
3 2 |
3
1 7 |
Golovi u ligi
| Hradec Kralove | Vlasim | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
45
26 |
26
33 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
29
10 |
10
18 |
Ukupna statistika za Fotbalová národní liga
| Utakmice (203) | |
| Pobjede za domaćine | 50% |
| Neriješeno | 24% |
| Pobjede za goste | 27% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (612) | |
| Golovi po utakmici | 3.01 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.81 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.20 |
| Domaći tim postigao golovi u | 83% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 71% |
| Oba Daju Gol | 59% |
| Više od 1.5 | 80% |
| Više od 2.5 | 58% |
| Više od 3.5 | 37% |
Hradec Kralove sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-28 | Prostejov | - | Hradec Kralove |
| 2020-07-04 | Hradec Kralove | - | Usti nad Labem |
| 2020-07-11 | Vitkovice | - | Hradec Kralove |
| 2020-07-14 | Hradec Kralove | - | Banik Sokolov |
| 2020-08-01 | Teplice | - | Hradec Kralove |
| 2020-08-23 | Hradec Kralove | - | Vlasim |
Vlasim sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-28 | Vlasim | - | Slavoj Vysehrad |
| 2020-07-04 | Viktoria Zizkov | - | Vlasim |
| 2020-07-11 | Vlasim | - | Vysocina Jihlava |
| 2020-07-14 | Zbrojovka Brno | - | Vlasim |
| 2020-07-17 | Trinec | - | Vlasim |
| 2020-08-23 | Hradec Kralove | - | Vlasim |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.44 | 4.50 | 5.00 |
| Vjerojatnosti | 50% | 20% | 30% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 2.50 |
| Vjerojatnosti | 62% | 38% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.11 | 5.67 | |
| Vjerojatnosti | 82% | 18% | |
| Više 1.5 @ 1.11 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.44 | 2.70 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Više 2.5 @ 1.44 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.09 | 1.68 | |
| Vjerojatnosti | 24% | 76% | |
| Manje 3.5 @ 1.68 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.60 | 2.22 | |
| Vjerojatnosti | 53% | 47% | |
| Da @ 1.60 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-25 12:00. Moguće su trenutačne promjene!