UEFA Liga nacija - Liga A / Skupina 3
ponedjeljak, 26.09.2022
19:45
19:45
Mađarska
Italija
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Igralište | |
| Igralište: | Puskas Arena (Budimpešta / Mad) |
| Kapacitet: | 67 215 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 19:45 (20:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.25 | 1.95 | X2 | 1.80 | 1.22 | |||
| 28% | 34% | 38% | 1.22 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 67% | 33% | 41% | 59% | 22% | 78% |
Posljednji 3 izravne utakmice
| 2022-06-07 | Italija | 2 - 1 | Mađarska |
| 2007-08-23 | Mađarska | 3 - 1 | Italija |
| 2001-10-06 | Italija | 1 - 0 | Mađarska |
Mađarska posljednje 12 utakmice
| 2022-09-23 | Njemačka | 0 - 1 | Mađarska |
| 2022-06-14 | Engleska | 0 - 4 | Mađarska |
| 2022-06-11 | Mađarska | 1 - 1 | Njemačka |
| 2022-06-07 | Italija | 2 - 1 | Mađarska |
| 2022-06-04 | Mađarska | 1 - 0 | Engleska |
| 2022-03-29 | Sjeverna Irska | 0 - 1 | Mađarska |
| 2022-03-24 | Mađarska | 0 - 1 | Srbija |
| 2021-11-15 | Poljska | 1 - 2 | Mađarska |
| 2021-11-12 | Mađarska | 4 - 0 | San Marino |
| 2021-10-12 | Engleska | 1 - 1 | Mađarska |
| 2021-10-09 | Mađarska | 0 - 1 | Albanija |
| 2021-09-08 | Mađarska | 2 - 1 | Andora |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Italija posljednje 12 utakmice
| 2022-09-23 | Italija | 1 - 0 | Engleska |
| 2022-06-14 | Njemačka | 5 - 2 | Italija |
| 2022-06-11 | Engleska | 0 - 0 | Italija |
| 2022-06-07 | Italija | 2 - 1 | Mađarska |
| 2022-06-04 | Italija | 1 - 1 | Njemačka |
| 2022-06-01 | Italija | 0 - 3 | Argentina |
| 2022-03-29 | Turska | 2 - 3 | Italija |
| 2022-03-24 | Italija | 0 - 1 | Sjev. Makedonija |
| 2021-11-15 | Sjeverna Irska | 0 - 0 | Italija |
| 2021-11-12 | Italija | 1 - 1 | Švicarska |
| 2021-10-10 | Italija | 2 - 1 | Belgija |
| 2021-10-06 | Italija | 1 - 2 | Španjolska |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 17% |
Ljestvića UEFA Liga nacija - Liga A / Skupina 3
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mađarska | 5 | +5 | 10 |
| 2 | Italija | 5 | -1 | 8 |
| 3 | Njemačka | 5 | +2 | 6 |
| 4 | Engleska | 5 | -6 | 2 |
Kronologija utakmica u grupi
| Mađarska | |
| Italija | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Mađarska | Italija |
|---|---|---|---|
| 1 | Mađarska | - | |
| 2 | Italija | - | |
| 3 | Njemačka | 1 - 1 | 5 - 2 |
| 4 | Engleska | 1 - 0 | 0 - 0 |
Pozicija u grupi
| Mađarska | Italija | |
| Pozicija | 1 | 2 |
| Bodovi | 10 | 8 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 4 |
| Bodovi | 4 | 1 |
Forma u grupi
| Mađarska | Italija | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
1 1 |
2
2 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
1 0 |
0
1 1 |
Golovi u grupi
| Mađarska | Italija | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
3 |
6
7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
1 |
2
5 |
Mađarska sljedeće 6 utakmice
| 2022-11-17 | Luksemburg | - | Mađarska |
| 2022-11-20 | Mađarska | - | Grčka |
| 2023-03-23 | Mađarska | - | Estonija |
| 2023-03-27 | Mađarska | - | Bugarska |
| 2023-06-17 | Crna Gora | - | Mađarska |
| 2023-06-20 | Mađarska | - | Litva |
Italija sljedeće 6 utakmice
| 2022-11-16 | Albanija | - | Italija |
| 2022-11-20 | Austrija | - | Italija |
| 2023-03-23 | Italija | - | Engleska |
| 2023-03-26 | Malta | - | Italija |
| 2023-06-15 | Španjolska | - | Italija |
| 2023-06-18 | Nizozemska | - | Italija |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.20 | 3.25 | 1.95 |
| Vjerojatnosti | 28% | 34% | 38% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 1.22 |
| Vjerojatnosti | 34% | 66% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 2.50 | |
| Vjerojatnosti | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.50 | 1.50 | |
| Vjerojatnosti | 41% | 59% | |
| Manje 2.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 5.00 | 1.16 | |
| Vjerojatnosti | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.16 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% | |
| Ne @ 1.61 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-26 16:03. Moguće su trenutačne promjene!