Super liga - Indija
četvrtak, 21.05.2026
15:00
15:00

Inter Kashi

East Bengal
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Varanasi |
| Gosti: | Kalkuta |
| Udaljenost: | 624.1 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 15:00 (19:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8.50 | 4.50 | 1.33 | 2 | 3.25 | 1.08 | |||
| 25% | 24% | 51% | 1.33 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 71% | 29% | 52% | 48% | 23% | 77% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Inter Kashi posljednje 12 utakmice
| 2026-05-17 | Sporting Delhi | 0 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-05-12 | Mohun Bagan | 0 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-05-02 | NorthEast Utd | 3 - 2 | Inter Kashi |
| 2026-04-20 | Minerva Punjab | 3 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-04-12 | Inter Kashi | 1 - 0 | Mohammedan |
| 2026-04-07 | Chennaiyin | 1 - 2 | Inter Kashi |
| 2026-03-22 | Inter Kashi | 1 - 3 | Bengaluru |
| 2026-03-15 | Inter Kashi | 1 - 2 | Mumbai City |
| 2026-03-06 | Jamshedpur | 1 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-02-28 | Kerala Blasters | 1 - 2 | Inter Kashi |
| 2026-02-24 | Odisha | 0 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-02-14 | Goa | 1 - 1 | Inter Kashi |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 6 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 50% | 17% |
East Bengal posljednje 12 utakmice
| 2026-05-17 | Mohun Bagan | 1 - 1 | East Bengal |
| 2026-05-11 | East Bengal | 0 - 0 | Minerva Punjab |
| 2026-05-05 | Mumbai City | 1 - 2 | East Bengal |
| 2026-04-28 | East Bengal | 3 - 0 | Odisha |
| 2026-04-16 | East Bengal | 3 - 3 | Bengaluru |
| 2026-04-11 | Chennaiyin | 1 - 3 | East Bengal |
| 2026-03-23 | East Bengal | 7 - 0 | Mohammedan |
| 2026-03-14 | East Bengal | 1 - 1 | Kerala Blasters |
| 2026-03-05 | East Bengal | 0 - 0 | Goa |
| 2026-02-27 | East Bengal | 1 - 2 | Jamshedpur |
| 2026-02-21 | East Bengal | 4 - 1 | Sporting Delhi |
| 2026-02-16 | East Bengal | 3 - 0 | NorthEast Utd |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 8 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 67% | 33% |
Ljestvića Super liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal | 12 | +18 | 23 |
| 2 | Mohun Bagan | 12 | +13 | 23 |
| 3 | Bengaluru | 13 | +6 | 23 |
| 4 | Minerva Punjab | 12 | +8 | 22 |
| 5 | Mumbai City | 12 | +6 | 22 |
| 6 | Jamshedpur | 12 | +5 | 21 |
| 7 | Goa | 13 | +4 | 20 |
| 8 | Kerala Blasters | 13 | -2 | 17 |
| 9 | NorthEast Utd | 13 | -5 | 16 |
| 10 | Inter Kashi | 12 | -5 | 13 |
| 11 | Sporting Delhi | 12 | -3 | 11 |
| 12 | Odisha | 12 | -8 | 10 |
| 13 | Chennaiyin | 13 | -12 | 9 |
| 14 | Mohammedan | 13 | -25 | 3 |
Kronologija utakmica u ligi
| Inter Kashi | |
| East Bengal | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Inter Kashi | East Bengal |
|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal | - | |
| 2 | Mohun Bagan | 1 - 1 | |
| 3 | Bengaluru | 1 - 3 | |
| 4 | Minerva Punjab | ||
| 5 | Mumbai City | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | Jamshedpur | ||
| 7 | Goa | ||
| 8 | Kerala Blasters | ||
| 9 | NorthEast Utd | ||
| 10 | Inter Kashi | - | |
| 11 | Sporting Delhi | ||
| 12 | Odisha | ||
| 13 | Chennaiyin | 1 - 3 | |
| 14 | Mohammedan | 1 - 0 |
Pozicija u ligi
| Inter Kashi | East Bengal | |
| Pozicija | 10 | 1 |
| Bodovi | 13 | 23 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 13 | 6 |
| Bodovi | 3 | 7 |
Forma u ligi
| Inter Kashi | East Bengal | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
4 5 |
6
5 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 2 |
2
1 0 |
Golovi u ligi
| Inter Kashi | East Bengal | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
15 |
28
10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
5 |
6
3 |
Ukupna statistika za Super liga
| Utakmice (87) | |
| Pobjede za domaćine | 39% |
| Neriješeno | 32% |
| Pobjede za goste | 29% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (213) | |
| Golovi po utakmici | 2.45 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.39 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.06 |
| Domaći tim postigao golovi u | 77% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 66% |
| Oba Daju Gol | 53% |
| Više od 1.5 | 74% |
| Više od 2.5 | 41% |
| Više od 3.5 | 22% |
Inter Kashi sljedeće 6 utakmice
| 2026-10-11 | Inter Kashi | - | Kerala Blasters |
| 2026-10-17 | Inter Kashi | - | Odisha |
| 2026-10-23 | Inter Kashi | - | East Bengal |
| 2026-11-01 | Inter Kashi | - | Goa |
| 2026-11-07 | Inter Kashi | - | Sporting Delhi |
| 2026-11-27 | Inter Kashi | - | Churchill Broth |
East Bengal sljedeće 6 utakmice
| 2026-07-25 | East Bengal | - | Mohun Bagan |
| 2026-08-12 | East Bengal | - | Al Arabi Kuwait |
| 2026-08-19 | Sporting Delhi | - | East Bengal |
| 2026-08-23 | East Bengal | - | Mohun Bagan |
| 2026-10-05 | East Bengal | - | NorthEast Utd |
| 2026-10-08 | Mohun Bagan | - | East Bengal |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 8.50 | 4.50 | 1.33 |
| Vjerojatnosti | 25% | 24% | 51% |
| 2 @ 1.33 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 3.25 | 1.08 |
| Vjerojatnosti | 33% | 67% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.20 | 4.33 | |
| Vjerojatnosti | 71% | 29% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.65 | 2.20 | |
| Vjerojatnosti | 52% | 48% | |
| Više 2.5 @ 1.65 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.63 | 1.44 | |
| Vjerojatnosti | 23% | 77% | |
| Manje 3.5 @ 1.44 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.91 | 1.80 | |
| Vjerojatnosti | 53% | 47% | |
| Da @ 1.91 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-05-21 12:03. Moguće su trenutačne promjene!