Serie A - Italija
subota, 10.10.2026
17:00
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Milano |
| Gosti: |
Parma |
| Udaljenost: |
115.9 km |
| Igralište |
| Igralište: |
Giuseppe Meazza
|
| Kapacitet: |
80 018 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Trener |
| Domaći: |
Cristian Chivu (Rum) |
| Gosti: |
Alberto Gilardino (Ita) |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
17:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.13 |
8.50 |
21.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
6.00 |
| 78% |
8% |
14% |
1.13 |
|
|
|
84% |
16% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.36 |
3.20 |
|
|
|
1.91 |
1.91 |
| 80% |
20% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
36% |
64% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-05-03 |
Inter
|
2 - 0 |
Parma
|
|
2026-01-07 |
Parma
|
0 - 2 |
Inter
|
|
2025-04-05 |
Parma
|
2 - 2 |
Inter
|
|
2024-12-06 |
Inter
|
3 - 1 |
Parma
|
|
2023-01-10 |
Inter
|
1 - 1 |
Parma
|
|
2021-08-08 |
Parma
|
0 - 2 |
Inter
|
|
2021-03-04 |
Parma
|
1 - 2 |
Inter
|
|
2020-10-31 |
Inter
|
2 - 2 |
Parma
|
|
2020-06-28 |
Parma
|
1 - 2 |
Inter
|
|
2019-10-26 |
Inter
|
2 - 2 |
Parma
|
|
2019-02-09 |
Parma
|
0 - 1 |
Inter
|
|
2018-09-15 |
Inter
|
0 - 1 |
Parma
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
10 |
6 |
4 |
| 58% |
33% |
8% |
|
83% |
50% |
33% |
Inter posljednje 12 utakmice
|
2026-10-03 |
Inter
|
2 - 0 |
Lumezzane
|
|
2026-09-19 |
Roma
|
2 - 2 |
Inter
|
|
2026-09-14 |
Inter
|
5 - 3 |
Udinese
|
|
2026-09-08 |
Real Madrid
|
2 - 1 |
Inter
|
|
2026-09-05 |
Inter
|
3 - 2 |
Napoli
|
|
2026-08-30 |
Cagliari
|
0 - 1 |
Inter
|
|
2026-08-22 |
Inter
|
4 - 1 |
Monza 1912
|
|
2026-08-15 |
Inter
|
1 - 0 |
Real Betis
|
|
2026-08-08 |
Juventus
|
1 - 2 |
Inter
|
|
2026-08-05 |
Milan
|
1 - 1 |
Inter
|
|
2026-08-01 |
Manchester City
|
1 - 1 |
Inter
|
|
2026-07-26 |
Karlsruher
|
1 - 2 |
Inter
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
10 |
7 |
4 |
| 67% |
25% |
8% |
|
83% |
58% |
33% |
Parma posljednje 12 utakmice
|
2026-09-20 |
Parma
|
2 - 1 |
Genoa
|
|
2026-09-14 |
Como
|
2 - 1 |
Parma
|
|
2026-09-06 |
Parma
|
1 - 1 |
Monza 1912
|
|
2026-09-01 |
Parma
|
0 - 2 |
Cremonese
|
|
2026-08-29 |
Juventus
|
2 - 0 |
Parma
|
|
2026-08-22 |
Parma
|
0 - 1 |
Cagliari
|
|
2026-08-14 |
Parma
|
2 - 0 |
Catania
|
|
2026-08-09 |
Parma
|
0 - 2 |
Sampdoria
|
|
2026-08-02 |
Parma
|
1 - 1 |
Iraklis
|
|
2026-07-30 |
Parma
|
1 - 1 |
Arezzo
|
|
2026-05-24 |
Parma
|
1 - 0 |
Sassuolo
|
|
2026-05-17 |
Como
|
1 - 0 |
Parma
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
2 |
0 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
17% |
0% |
Ljestvića Serie A
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Roma |
5 |
4 |
1 |
0 |
14 |
3 |
+11 |
13 |
| 2 |
Inter |
5 |
4 |
1 |
0 |
15 |
8 |
+7 |
13 |
| 3 |
Lazio |
5 |
4 |
1 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
13 |
| 4 |
Cagliari |
5 |
4 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
12 |
| 5 |
Milan |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
4 |
+6 |
11 |
| 6 |
Frosinone |
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
10 |
| 7 |
Juventus |
5 |
3 |
1 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
10 |
| 8 |
Como |
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
10 |
| 9 |
Napoli |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 10 |
Sassuolo |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
7 |
| 11 |
Atalanta |
5 |
2 |
0 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 12 |
Lecce |
5 |
2 |
0 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
6 |
| 13 |
Udinese |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
4 |
| 14 |
Torino |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 15 |
Parma |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 16 |
Monza 1912 |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
4 |
| 17 |
Fiorentina |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
12 |
-6 |
4 |
| 18 |
Bologna |
5 |
0 |
2 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 19 |
Genoa |
5 |
0 |
1 |
4 |
3 |
10 |
-7 |
1 |
| 20 |
Venezia |
5 |
0 |
0 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Kronologija utakmica u ligi
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Inter |
Parma |
| 1 |
Roma |
|
|
| 2 |
Inter |
- |
|
| 3 |
Lazio |
|
|
| 4 |
Cagliari |
|
|
| 5 |
Milan |
|
|
| 6 |
Frosinone |
|
|
| 7 |
Juventus |
|
2 - 0 |
| 8 |
Como |
|
2 - 1 |
| 9 |
Napoli |
3 - 2 |
|
| 10 |
Sassuolo |
|
|
| 11 |
Atalanta |
|
|
| 12 |
Lecce |
|
|
| 13 |
Udinese |
5 - 3 |
|
| 14 |
Torino |
|
|
| 15 |
Parma |
|
- |
| 16 |
Monza 1912 |
4 - 1 |
|
| 17 |
Fiorentina |
|
|
| 18 |
Bologna |
|
|
| 19 |
Genoa |
|
|
| 20 |
Venezia |
|
|
Statistika tima
| |
Inter |
Parma |
| Pobjeda |
4 |
1 |
| Neriješeno |
1 |
1 |
| Porazi |
0 |
3 |
| Dati golovi |
15 |
4 |
| Primljeni golovi |
8 |
7 |
| Prosjek dati golovi |
3.00 |
0.80 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.60 |
1.40 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
60% |
| Utakmice primljeni golovi |
80% |
100% |
| Oba Daju Gol |
80% |
60% |
| Više od 1.5 |
80% |
80% |
| Više od 2.5 |
80% |
40% |
| Više od 3.5 |
80% |
0% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
3 |
0 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
0 |
2 |
| Dati golovi |
12 |
1 |
| Primljeni golovi |
6 |
4 |
| Prosjek dati golovi |
4.00 |
0.50 |
| Prosjek primljeni golovi |
2.00 |
2.00 |
| Utakmice dati golovi |
100% |
50% |
| Utakmice primljeni golovi |
100% |
100% |
| Oba Daju Gol |
100% |
50% |
| Više od 1.5 |
100% |
100% |
| Više od 2.5 |
100% |
50% |
| Više od 3.5 |
100% |
0% |
Ukupna statistika za Serie A
| Utakmice (50) |
| Pobjede za domaćine |
44% |
| Neriješeno |
18% |
| Pobjede za goste |
38% |
| Odigrane utakmice |
13% |
| Golovi (145) |
| Golovi po utakmici |
2.90 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.48 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.42 |
| Domaći tim postigao golovi u |
78% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
80% |
| Oba Daju Gol |
58% |
| Više od 1.5 |
82% |
| Više od 2.5 |
54% |
| Više od 3.5 |
28% |
Inter sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-13 |
Inter
|
- |
Club Brugge
|
|
2026-10-17 |
Bologna
|
- |
Inter
|
|
2026-10-21 |
Inter
|
- |
Shakhtar Donetsk
|
|
2026-10-25 |
Inter
|
- |
Fiorentina
|
|
2026-10-28 |
Venezia
|
- |
Inter
|
|
2026-10-31 |
Milan
|
- |
Inter
|
Parma sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-19 |
Parma
|
- |
Torino
|
|
2026-10-24 |
Lazio
|
- |
Parma
|
|
2026-10-28 |
Parma
|
- |
Udinese
|
|
2026-11-02 |
Atalanta
|
- |
Parma
|
|
2026-11-07 |
Parma
|
- |
Bologna
|
|
2026-11-21 |
Parma
|
- |
Roma
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.13 |
8.50 |
21.00 |
| Vjerojatnosti |
78% |
8% |
14% |
|
1 @ 1.13 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.01 |
6.00 |
| Vjerojatnosti |
84% |
16% |
|
1X @ 1.01 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.10 |
7.00 |
| Vjerojatnosti |
|
80% |
20% |
|
Više 1.5 @ 1.10 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.36 |
3.20 |
| Vjerojatnosti |
|
58% |
42% |
|
Više 2.5 @ 1.36 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.91 |
1.91 |
| Vjerojatnosti |
|
36% |
64% |
|
Manje 3.5 @ 1.91 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
2.10 |
1.67 |
| Vjerojatnosti |
|
66% |
34% |
|
Da @ 2.10 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-10 16:04. Moguće su trenutačne promjene!