Challenger Pro League - Belgija
petak, 26.08.2022
19:00
19:00

Jong Genk

Lommel
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Genk |
| Gosti: | Lommel |
| Udaljenost: | 32.3 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.10 | 12 | 1.33 | 1.66 | |||
| 37% | 30% | 33% | 1.25 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 91% | 9% | 69% | 31% | 69% | 31% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Jong Genk posljednje 2 utakmice
| 2022-08-19 | Deinze | 3 - 2 | Jong Genk |
| 2022-08-14 | Jong Genk | 4 - 1 | Lierse K. |
Lommel posljednje 12 utakmice
| 2022-08-21 | Lommel | 0 - 2 | RSCA Futures |
| 2022-08-12 | Dender | 1 - 4 | Lommel |
| 2022-08-03 | Dessel Sport | 2 - 2 | Lommel |
| 2022-07-30 | Lommel | 1 - 3 | Willem II |
| 2022-07-13 | Reims | 2 - 1 | Lommel |
| 2022-04-16 | Lommel | 2 - 1 | Deinze |
| 2022-04-08 | Virton | 2 - 3 | Lommel |
| 2022-04-02 | Lommel | 2 - 1 | Westerlo |
| 2022-03-19 | Beveren | 1 - 1 | Lommel |
| 2022-03-12 | Lommel | 0 - 0 | RWDM Brussels |
| 2022-03-05 | Lierse K. | 0 - 2 | Lommel |
| 2022-02-27 | Lommel | 0 - 0 | RE Mouscron |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Ljestvića Challenger Pro League
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RSCA Futures | 2 | +2 | 4 |
| 2 | Beerschot | 2 | +1 | 4 |
| 2 | Deinze | 2 | +1 | 4 |
| 4 | RWDM Brussels | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Jong Genk | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Lommel | 2 | +1 | 3 |
| 7 | Lierse K. | 2 | -1 | 3 |
| 8 | St. Liege U23 | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Virton | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Beveren | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Club Brugge NXT | 2 | -2 | 1 |
| 12 | Dender | 2 | -4 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Jong Genk | |
| Lommel | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Jong Genk | Lommel |
|---|---|---|---|
| 1 | RSCA Futures | ||
| 2 | Beerschot | ||
| 2 | Deinze | ||
| 4 | RWDM Brussels | ||
| 5 | Jong Genk | - | |
| 6 | Lommel | - | |
| 7 | Lierse K. | 4 - 1 | |
| 8 | St. Liege U23 | ||
| 9 | Virton | ||
| 10 | Beveren | ||
| 11 | Club Brugge NXT | ||
| 12 | Dender | 1 - 4 |
Pozicija u ligi
| Jong Genk | Lommel | |
| Pozicija | 5 | 6 |
| Bodovi | 3 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 1 | 1 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| Jong Genk | Lommel | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 1 |
1
0 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 0 |
1
0 0 |
Golovi u ligi
| Jong Genk | Lommel | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
4 |
4
3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
1 |
4
1 |
Ukupna statistika za Challenger Pro League
| Utakmice (12) | |
| Pobjede za domaćine | 42% |
| Neriješeno | 42% |
| Pobjede za goste | 17% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (37) | |
| Golovi po utakmici | 3.08 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.67 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.42 |
| Domaći tim postigao golovi u | 83% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 75% |
| Oba Daju Gol | 67% |
| Više od 1.5 | 75% |
| Više od 2.5 | 58% |
| Više od 3.5 | 58% |
Jong Genk sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-02 | St. Liege U23 | - | Jong Genk |
| 2022-09-11 | Jong Genk | - | Virton |
| 2022-09-17 | RWDM Brussels | - | Jong Genk |
| 2022-09-30 | Jong Genk | - | Dender |
| 2022-10-09 | Club Brugge NXT | - | Jong Genk |
| 2022-10-16 | Jong Genk | - | RSCA Futures |
Lommel sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-04 | Lommel | - | Beveren |
| 2022-09-09 | Beerschot | - | Lommel |
| 2022-09-18 | Lommel | - | St. Liege U23 |
| 2022-10-01 | Lommel | - | RWDM Brussels |
| 2022-10-08 | Deinze | - | Lommel |
| 2022-10-15 | Lommel | - | Club Brugge NXT |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.00 | 3.50 | 3.10 |
| Vjerojatnosti | 37% | 30% | 33% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 1.66 |
| Vjerojatnosti | 58% | 42% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.20 | 4.33 | |
| Vjerojatnosti | 91% | 9% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 2.15 | |
| Vjerojatnosti | 69% | 31% | |
| Više 2.5 @ 1.66 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.62 | 1.44 | |
| Vjerojatnosti | 69% | 31% | |
| Više 3.5 @ 2.62 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.57 | 2.25 | |
| Vjerojatnosti | 72% | 28% | |
| Da @ 1.57 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-26 16:01. Moguće su trenutačne promjene!