Premier Soccer League - Južna Afrika
subota, 17.09.2022
19:00
19:00

Kaizer Chiefs

Supersport Utd
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Soweto |
| Gosti: | Pretoria |
| Udaljenost: | 66.8 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Soccer City |
| Kapacitet: | 94 736 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 2.87 | 3.80 | X2 | 1.24 | 1.73 | |||
| 36% | 22% | 42% | 1.73 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.51 | 2.37 | 2.50 | 1.46 | 4.80 | 1.16 | ||||||
| 61% | 39% | 35% | 65% | 15% | 85% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2022-04-16 | Kaizer Chiefs | 0 - 1 | Supersport Utd |
| 2021-10-24 | Supersport Utd | 1 - 2 | Kaizer Chiefs |
| 2021-02-20 | Kaizer Chiefs | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2020-12-15 | Supersport Utd | 2 - 1 | Kaizer Chiefs |
| 2020-01-04 | Supersport Utd | 2 - 1 | Kaizer Chiefs |
| 2019-08-24 | Kaizer Chiefs | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2019-03-15 | Supersport Utd | 1 - 1 | Kaizer Chiefs |
| 2018-12-12 | Kaizer Chiefs | 1 - 0 | Supersport Utd |
| 2018-11-04 | Kaizer Chiefs | 1 - 0 | Supersport Utd |
| 2018-09-01 | Kaizer Chiefs | 0 - 1 | Supersport Utd |
| 2018-08-26 | Supersport Utd | 2 - 2 | Kaizer Chiefs |
| 2018-01-06 | Supersport Utd | 0 - 0 | Kaizer Chiefs |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Kaizer Chiefs posljednje 12 utakmice
| 2022-09-11 | Marumo Gallants | 1 - 1 | Kaizer Chiefs |
| 2022-09-03 | Kaizer Chiefs | 0 - 0 | AmaZulu Durban |
| 2022-08-28 | Stellenbosch | 1 - 1 | Kaizer Chiefs |
| 2022-08-23 | Cape Town City | 2 - 0 | Kaizer Chiefs |
| 2022-08-20 | Kaizer Chiefs | 1 - 0 | Richards Bay |
| 2022-08-13 | Mamelodi Sund. | 4 - 0 | Kaizer Chiefs |
| 2022-08-09 | Kaizer Chiefs | 3 - 0 | Durban City |
| 2022-08-06 | Royal AM | 1 - 0 | Kaizer Chiefs |
| 2022-05-21 | Kaizer Chiefs | 2 - 2 | Moroka Swallows |
| 2022-05-14 | Sekhukhune Utd | 0 - 1 | Kaizer Chiefs |
| 2022-05-08 | Kaizer Chiefs | 1 - 1 | Mamelodi Sund. |
| 2022-05-03 | Kaizer Chiefs | 1 - 0 | Marumo Gallants |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Supersport Utd posljednje 12 utakmice
| 2022-09-09 | Durban City | 1 - 2 | Supersport Utd |
| 2022-09-02 | Supersport Utd | 2 - 1 | Mamelodi Sund. |
| 2022-08-28 | Mamelodi Sund. | 2 - 0 | Supersport Utd |
| 2022-08-24 | Richards Bay | 0 - 1 | Supersport Utd |
| 2022-08-21 | Supersport Utd | 0 - 0 | Orlando Pirates |
| 2022-08-14 | TS Galaxy | 2 - 0 | Supersport Utd |
| 2022-08-10 | AmaZulu Durban | 2 - 1 | Supersport Utd |
| 2022-08-07 | Supersport Utd | 1 - 1 | Chippa Utd |
| 2022-05-30 | Supersport Utd | 2 - 0 | Orlando Pirates |
| 2022-05-14 | Baroka | 3 - 1 | Supersport Utd |
| 2022-05-06 | Supersport Utd | 2 - 2 | Moroka Swallows |
| 2022-05-03 | Supersport Utd | 0 - 0 | Stellenbosch |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Ljestvića Premier Soccer League
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sund. | 8 | +9 | 16 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | +3 | 14 |
| 3 | Richards Bay | 7 | +3 | 13 |
| 4 | Royal AM | 8 | +1 | 13 |
| 5 | AmaZulu Durban | 7 | +1 | 11 |
| 6 | Supersport Utd | 7 | 0 | 11 |
| 7 | TS Galaxy | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Stellenbosch | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Cape Town City | 8 | -1 | 9 |
| 10 | Durban City | 8 | -3 | 9 |
| 11 | Moroka Swallows | 7 | -1 | 8 |
| 12 | Golden Arrows | 7 | -2 | 8 |
| 13 | Chippa Utd | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Kaizer Chiefs | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Marumo Gallants | 7 | -1 | 6 |
| 16 | Sekhukhune Utd | 7 | -2 | 6 |
Kronologija utakmica u ligi
| Kaizer Chiefs | |
| Supersport Utd | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Kaizer Chiefs | Supersport Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sund. | ||
| 2 | Orlando Pirates | ||
| 3 | Richards Bay | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Royal AM | ||
| 5 | AmaZulu Durban | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Supersport Utd | - | |
| 7 | TS Galaxy | 2 - 0 | |
| 8 | Stellenbosch | ||
| 9 | Cape Town City | ||
| 10 | Durban City | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Moroka Swallows | ||
| 12 | Golden Arrows | ||
| 13 | Chippa Utd | ||
| 14 | Kaizer Chiefs | - | |
| 15 | Marumo Gallants | ||
| 16 | Sekhukhune Utd |
Pozicija u ligi
| Kaizer Chiefs | Supersport Utd | |
| Pozicija | 14 | 6 |
| Bodovi | 8 | 11 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 4 | 5 |
| Bodovi | 7 | 6 |
Forma u ligi
| Kaizer Chiefs | Supersport Utd | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
2 3 |
3
2 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
1 0 |
2
0 2 |
Golovi u ligi
| Kaizer Chiefs | Supersport Utd | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
5
8 |
7
7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
0 |
4
5 |
Ukupna statistika za Premier Soccer League
| Utakmice (59) | |
| Pobjede za domaćine | 39% |
| Neriješeno | 32% |
| Pobjede za goste | 29% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (112) | |
| Golovi po utakmici | 1.90 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.07 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.83 |
| Domaći tim postigao golovi u | 66% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 59% |
| Oba Daju Gol | 42% |
| Više od 1.5 | 56% |
| Više od 2.5 | 34% |
| Više od 3.5 | 12% |
Kaizer Chiefs sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-02 | Kaizer Chiefs | - | AmaZulu Durban |
| 2022-10-05 | Moroka Swallows | - | Kaizer Chiefs |
| 2022-10-09 | Stellenbosch | - | Kaizer Chiefs |
| 2022-10-15 | Kaizer Chiefs | - | Chippa Utd |
| 2022-10-19 | Kaizer Chiefs | - | TS Galaxy |
| 2022-10-23 | AmaZulu Durban | - | Kaizer Chiefs |
Supersport Utd sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-04 | Supersport Utd | - | Royal AM |
| 2022-10-07 | Supersport Utd | - | Sekhukhune Utd |
| 2022-10-18 | Stellenbosch | - | Supersport Utd |
| 2022-10-30 | Supersport Utd | - | Moroka Swallows |
| 2022-12-30 | Supersport Utd | - | Marumo Gallants |
| 2023-01-03 | Cape Town City | - | Supersport Utd |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.00 | 2.87 | 3.80 |
| Vjerojatnosti | 36% | 22% | 42% |
| X2 @ 1.73 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.24 | 1.73 |
| Vjerojatnosti | 46% | 54% |
| X2 @ 1.73 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.51 | 2.37 | |
| Vjerojatnosti | 61% | 39% | |
| Više 1.5 @ 1.51 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.50 | 1.46 | |
| Vjerojatnosti | 35% | 65% | |
| Manje 2.5 @ 1.46 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.80 | 1.16 | |
| Vjerojatnosti | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.16 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 37% | 63% | |
| Ne @ 1.61 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-17 16:03. Moguće su trenutačne promjene!