Klupske Prijateljske
petak, 02.10.2026
15:00
Karvina
(Češka)
Stal Rzeszow
(Poljska)
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Karvina (Cze) |
| Gosti: |
Rzeszow (Pol) |
| Udaljenost: |
248.4 km |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.14 |
4.15 |
2.73 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.63 |
| 38% |
28% |
34% |
1.19 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.09 |
5.70 |
|
|
|
1.45 |
2.66 |
|
|
|
2.04 |
1.71 |
| 83% |
17% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
45% |
55% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Karvina posljednje 12 utakmice
|
2026-09-18 |
Karvina
|
3 - 2 |
HS Kromeriz
|
|
2026-09-11 |
Trinec
|
3 - 2 |
Karvina
|
|
2026-09-04 |
Karvina
|
2 - 0 |
SK Kladno
|
|
2026-08-29 |
Pribram
|
2 - 1 |
Karvina
|
|
2026-08-21 |
Karvina
|
3 - 0 |
Viktoria Zizkov
|
|
2026-08-15 |
Arsenal CL
|
2 - 5 |
Karvina
|
|
2026-08-07 |
Prostejov
|
1 - 2 |
Karvina
|
|
2026-07-31 |
Karvina
|
1 - 0 |
Vlasim
|
|
2026-07-27 |
Opava
|
2 - 0 |
Karvina
|
|
2026-07-07 |
Karvina
|
2 - 1 |
Z. Michalovce
|
|
2026-05-23 |
Sigma Olomouc
|
4 - 0 |
Karvina
|
|
2026-05-20 |
Jablonec
|
1 - 3 |
Karvina
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
11 |
9 |
5 |
| 67% |
0% |
33% |
|
92% |
75% |
42% |
Stal Rzeszow posljednje 12 utakmice
|
2026-09-19 |
Miedz Legnica
|
2 - 3 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-09-13 |
Odra Opole
|
0 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-09-05 |
Stal Rzeszow
|
2 - 1 |
Polonia Warszawa
|
|
2026-09-01 |
Stal Rzeszow
|
3 - 0 |
Podbeskidzie
|
|
2026-08-28 |
Unia Skierniewice
|
0 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-08-24 |
Stal Rzeszow
|
0 - 1 |
Ruch Chorzow
|
|
2026-08-14 |
Pogon Grodzisk M.
|
1 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-08-08 |
Stal Mielec
|
1 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-08-01 |
Arka Gdynia
|
4 - 0 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-07-25 |
Stal Rzeszow
|
1 - 5 |
Chrobry Glogow
|
|
2026-07-18 |
Stal Rzeszow
|
2 - 2 |
Rukh Vynnyky
|
|
2026-07-14 |
Korona Kielce
|
0 - 0 |
Stal Rzeszow
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
6 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
50% |
33% |
Karvina sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-09 |
Taborsko
|
- |
Karvina
|
|
2026-10-16 |
Karvina
|
- |
Dukla Prague
|
|
2026-10-23 |
Usti nad Labem
|
- |
Karvina
|
|
2026-10-30 |
Karvina
|
- |
Slavia Prague B
|
|
2026-11-06 |
Vysocina Jihlava
|
- |
Karvina
|
|
2026-11-20 |
Karvina
|
- |
Banik Ostrava B
|
Stal Rzeszow sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-12 |
Stal Rzeszow
|
- |
Lechia Gdansk
|
|
2026-10-18 |
Pogon Siedlce
|
- |
Stal Rzeszow
|
|
2026-10-25 |
Podbeskidzie
|
- |
Stal Rzeszow
|
|
2026-11-02 |
Stal Rzeszow
|
- |
Puszcza Niepol.
|
|
2026-11-07 |
LKS Lodz
|
- |
Stal Rzeszow
|
|
2026-11-21 |
Stal Rzeszow
|
- |
Polonia Bytom
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.14 |
4.15 |
2.73 |
| Vjerojatnosti |
38% |
28% |
34% |
|
12 @ 1.19 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.40 |
1.63 |
| Vjerojatnosti |
56% |
44% |
|
1X @ 1.40 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.09 |
5.70 |
| Vjerojatnosti |
|
83% |
17% |
|
Više 1.5 @ 1.09 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.45 |
2.66 |
| Vjerojatnosti |
|
64% |
36% |
|
Više 2.5 @ 1.45 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.04 |
1.71 |
| Vjerojatnosti |
|
45% |
55% |
|
Manje 3.5 @ 1.71 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.36 |
2.93 |
| Vjerojatnosti |
|
68% |
32% |
|
Da @ 1.36 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-02 12:00. Moguće su trenutačne promjene!