TOPLYGA - Litva
subota, 13.06.2020
11:00
11:00

Kauno Zalgiris

Panevezys
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kaunas |
| Gosti: | Panevezys |
| Udaljenost: | 96.9 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Darius and Girenas Stadium |
| Kapacitet: | 15 315 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 11:00 (13:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.20 | 4.75 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 42% | 31% | 27% | 1.50 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.75 | 2.05 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 80% | 20% | 59% | 41% | 38% | 62% |
Posljednji 5 izravne utakmice
| 2019-11-23 | Kauno Zalgiris | 1 - 0 | Panevezys |
| 2019-09-28 | Panevezys | 3 - 3 | Kauno Zalgiris |
| 2019-08-03 | Kauno Zalgiris | 2 - 2 | Panevezys |
| 2019-05-18 | Panevezys | 1 - 1 | Kauno Zalgiris |
| 2019-03-30 | Kauno Zalgiris | 2 - 0 | Panevezys |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | |
| 40% | 60% | 0% | 80% | 40% | 40% |
Kauno Zalgiris posljednje 12 utakmice
| 2020-06-06 | Kauno Zalgiris | 0 - 1 | Zalgiris |
| 2020-06-01 | Suduva | 1 - 0 | Kauno Zalgiris |
| 2020-03-08 | Riteriai | 0 - 3 | Kauno Zalgiris |
| 2020-02-07 | Kauno Zalgiris | 3 - 0 | Metta |
| 2020-01-30 | Rakow Czest. | 2 - 0 | Kauno Zalgiris |
| 2020-01-19 | Kauno Zalgiris | 0 - 0 | Suduva |
| 2019-11-27 | Atlantas | 0 - 2 | Kauno Zalgiris |
| 2019-11-23 | Kauno Zalgiris | 1 - 0 | Panevezys |
| 2019-11-09 | Suduva | 4 - 1 | Kauno Zalgiris |
| 2019-11-04 | Kauno Zalgiris | 1 - 2 | Zalgiris |
| 2019-10-31 | Riteriai | 0 - 1 | Kauno Zalgiris |
| 2019-10-26 | Kauno Zalgiris | 3 - 0 | Stumbras Kaunas |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 5 | 1 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 42% | 8% |
Panevezys posljednje 12 utakmice
| 2020-06-06 | Panevezys | 1 - 3 | Suduva |
| 2020-05-30 | Banga Gargzdai | 2 - 0 | Panevezys |
| 2020-03-06 | Zalgiris | 4 - 0 | Panevezys |
| 2020-02-19 | Neman Grodno | 1 - 1 | Panevezys |
| 2019-11-27 | Panevezys | 2 - 0 | Riteriai |
| 2019-11-23 | Kauno Zalgiris | 1 - 0 | Panevezys |
| 2019-11-08 | Atlantas | 1 - 4 | Panevezys |
| 2019-11-03 | Panevezys | 1 - 5 | Suduva |
| 2019-10-30 | Zalgiris | 3 - 1 | Panevezys |
| 2019-10-26 | Riteriai | 4 - 0 | Panevezys |
| 2019-10-19 | Panevezys | 1 - 1 | Atlantas |
| 2019-10-05 | Suduva | 3 - 1 | Panevezys |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 7 | 7 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 58% | 58% |
Ljestvića TOPLYGA
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suduva | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Zalgiris | 3 | +4 | 6 |
| 3 | Banga Gargzdai | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Kauno Zalgiris | 3 | +1 | 3 |
| 5 | Riteriai | 3 | -3 | 3 |
| 6 | Panevezys | 3 | -8 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Kauno Zalgiris | |
| Panevezys | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Kauno Zalgiris | Panevezys |
|---|---|---|---|
| 1 | Suduva | ||
| 2 | Zalgiris | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | Banga Gargzdai | 2 - 0 | |
| 4 | Kauno Zalgiris | - | |
| 5 | Riteriai | ||
| 6 | Panevezys | - |
Pozicija u ligi
| Kauno Zalgiris | Panevezys | |
| Pozicija | 4 | 6 |
| Bodovi | 3 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 4 | 6 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Kauno Zalgiris | Panevezys | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 2 |
0
0 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 1 |
0
0 2 |
Golovi u ligi
| Kauno Zalgiris | Panevezys | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
2 |
1
9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
1 |
0
6 |
Ukupna statistika za TOPLYGA
| Utakmice (9) | |
| Pobjede za domaćine | 44% |
| Neriješeno | 0% |
| Pobjede za goste | 56% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (18) | |
| Golovi po utakmici | 2.00 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.00 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.00 |
| Domaći tim postigao golovi u | 56% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 56% |
| Oba Daju Gol | 11% |
| Više od 1.5 | 44% |
| Više od 2.5 | 33% |
| Više od 3.5 | 22% |
Kauno Zalgiris sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-20 | Banga Gargzdai | - | Kauno Zalgiris |
| 2020-06-24 | Zalgiris | - | Kauno Zalgiris |
| 2020-06-28 | Kauno Zalgiris | - | Suduva |
| 2020-07-03 | Panevezys | - | Kauno Zalgiris |
| 2020-07-11 | Kauno Zalgiris | - | Banga Gargzdai |
| 2020-07-18 | Kauno Zalgiris | - | Riteriai |
Panevezys sljedeće 6 utakmice
| 2020-06-19 | Riteriai | - | Panevezys |
| 2020-06-24 | Suduva | - | Panevezys |
| 2020-06-28 | Panevezys | - | Banga Gargzdai |
| 2020-07-03 | Panevezys | - | Kauno Zalgiris |
| 2020-07-11 | Panevezys | - | Riteriai |
| 2020-07-14 | Lietava Jonava | - | Panevezys |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 4.20 | 4.75 |
| Vjerojatnosti | 42% | 31% | 27% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 2.37 |
| Vjerojatnosti | 76% | 24% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.16 | 4.50 | |
| Vjerojatnosti | 80% | 20% | |
| Više 1.5 @ 1.16 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.75 | 2.05 | |
| Vjerojatnosti | 59% | 41% | |
| Više 2.5 @ 1.75 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.37 | 1.53 | |
| Vjerojatnosti | 38% | 62% | |
| Manje 3.5 @ 1.53 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 2.10 | |
| Vjerojatnosti | 55% | 45% | |
| Da @ 1.66 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-06-13 08:02. Moguće su trenutačne promjene!