1. divizija - Norveška
nedjelja, 18.09.2022
14:00
14:00

KFUM Oslo

Bryne
3 - 3
(2 - 1, 1 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Oslo |
| Gosti: | Bryne |
| Udaljenost: | 317.4 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 14:00 (15:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 4.00 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.10 | |||
| 54% | 26% | 20% | 1.66 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.50 | 2.50 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 89% | 11% | 73% | 27% | 38% | 62% |
Posljednji 7 izravne utakmice
| 2022-04-11 | Bryne | 1 - 2 | KFUM Oslo |
| 2021-10-20 | KFUM Oslo | 0 - 1 | Bryne |
| 2021-06-22 | Bryne | 1 - 1 | KFUM Oslo |
| 2018-10-13 | KFUM Oslo | 1 - 1 | Bryne |
| 2018-06-23 | Bryne | 0 - 2 | KFUM Oslo |
| 2016-08-07 | KFUM Oslo | 3 - 0 | Bryne |
| 2016-05-16 | Bryne | 0 - 1 | KFUM Oslo |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 1 | 5 | 2 | 0 | |
| 57% | 29% | 14% | 71% | 29% | 0% |
KFUM Oslo posljednje 12 utakmice
| 2022-09-12 | Kongsvinger | 3 - 1 | KFUM Oslo |
| 2022-09-04 | KFUM Oslo | 3 - 0 | Mjondalen |
| 2022-08-29 | Skeid | 1 - 5 | KFUM Oslo |
| 2022-08-22 | KFUM Oslo | 2 - 1 | Fredrikstad |
| 2022-08-14 | KFUM Oslo | 3 - 2 | Sandnes Ulf |
| 2022-08-07 | Sogndal | 1 - 2 | KFUM Oslo |
| 2022-08-04 | KFUM Oslo | 2 - 2 | Asane |
| 2022-07-31 | Grorud | 1 - 3 | KFUM Oslo |
| 2022-07-25 | KFUM Oslo | 1 - 2 | Ranheim |
| 2022-07-17 | Stabaek | 2 - 2 | KFUM Oslo |
| 2022-07-11 | KFUM Oslo | 0 - 1 | Start |
| 2022-07-07 | Asane | 0 - 3 | KFUM Oslo |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 11 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 92% | 50% |
Bryne posljednje 12 utakmice
| 2022-09-11 | Bryne | 3 - 3 | Sogndal |
| 2022-09-05 | Stabaek | 2 - 2 | Bryne |
| 2022-08-29 | Bryne | 5 - 0 | Raufoss IL |
| 2022-08-22 | Ranheim | 1 - 1 | Bryne |
| 2022-08-14 | Bryne | 2 - 1 | Grorud |
| 2022-08-08 | Start | 6 - 0 | Bryne |
| 2022-08-04 | Kongsvinger | 2 - 1 | Bryne |
| 2022-07-31 | Bryne | 1 - 5 | Brann Bergen |
| 2022-07-25 | Stjordals Blink | 0 - 2 | Bryne |
| 2022-07-18 | Bryne | 0 - 2 | Fredrikstad |
| 2022-07-11 | Skeid | 1 - 2 | Bryne |
| 2022-07-07 | Bryne | 1 - 1 | Kongsvinger |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 67% | 42% |
Ljestvića 1. divizija
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann Bergen | 25 | +68 | 69 |
| 2 | Stabaek | 24 | +23 | 44 |
| 3 | KFUM Oslo | 24 | +12 | 44 |
| 4 | Start | 25 | +20 | 42 |
| 5 | Sandnes Ulf | 25 | +3 | 40 |
| 6 | Ranheim | 25 | +1 | 40 |
| 7 | Kongsvinger | 25 | +7 | 39 |
| 8 | Sogndal | 25 | -3 | 36 |
| 9 | Mjondalen | 25 | -9 | 36 |
| 10 | Raufoss IL | 25 | -11 | 34 |
| 11 | Asane | 25 | -16 | 29 |
| 12 | Fredrikstad | 25 | -4 | 26 |
| 13 | Bryne | 24 | -9 | 25 |
| 14 | Skeid | 25 | -19 | 19 |
| 15 | Stjordals Blink | 25 | -29 | 14 |
| 16 | Grorud | 24 | -34 | 10 |
Kronologija utakmica u ligi
| KFUM Oslo | |
| Bryne | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | KFUM Oslo | Bryne |
|---|---|---|---|
| 1 | Brann Bergen | 1 - 5 | 2 - 1 |
| 2 | Stabaek | 2 - 2 | |
| 3 | KFUM Oslo | - | |
| 4 | Start | 0 - 1 | 6 - 0 |
| 5 | Sandnes Ulf | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Ranheim | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Kongsvinger | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Sogndal | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Mjondalen | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Raufoss IL | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | Asane | 2 - 2 | |
| 12 | Fredrikstad | 2 - 1 | |
| 13 | Bryne | - | |
| 14 | Skeid | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Stjordals Blink | 0 - 2 | |
| 16 | Grorud | 2 - 2 | 2 - 2 |
Pozicija u ligi
| KFUM Oslo | Bryne | |
| Pozicija | 3 | 13 |
| Bodovi | 44 | 25 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 13 |
| Bodovi | 21 | 9 |
Forma u ligi
| KFUM Oslo | Bryne | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
13
5 6 |
6
7 11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
6
3 3 |
2
3 7 |
Golovi u ligi
| KFUM Oslo | Bryne | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
49
37 |
32
41 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
22
18 |
14
24 |
Ukupna statistika za 1. divizija
| Utakmice (198) | |
| Pobjede za domaćine | 41% |
| Neriješeno | 24% |
| Pobjede za goste | 35% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (646) | |
| Golovi po utakmici | 3.26 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.74 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.53 |
| Domaći tim postigao golovi u | 81% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 75% |
| Oba Daju Gol | 61% |
| Više od 1.5 | 84% |
| Više od 2.5 | 67% |
| Više od 3.5 | 41% |
KFUM Oslo sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-03 | Start | - | KFUM Oslo |
| 2022-10-10 | KFUM Oslo | - | Stabaek |
| 2022-10-17 | Raufoss IL | - | KFUM Oslo |
| 2022-10-22 | KFUM Oslo | - | Stjordals Blink |
| 2022-10-29 | Brann Bergen | - | KFUM Oslo |
| 2022-11-08 | KFUM Oslo | - | Kongsvinger |
Bryne sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-28 | Tromsdalen | - | Bryne |
| 2022-10-02 | Bryne | - | Skeid |
| 2022-10-10 | Fredrikstad | - | Bryne |
| 2022-10-16 | Bryne | - | Mjondalen |
| 2022-10-22 | Asane | - | Bryne |
| 2022-10-29 | Bryne | - | Sandnes Ulf |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.66 | 4.00 | 4.75 |
| Vjerojatnosti | 54% | 26% | 20% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.18 | 2.10 |
| Vjerojatnosti | 73% | 27% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 5.50 | |
| Vjerojatnosti | 89% | 11% | |
| Više 1.5 @ 1.14 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 2.50 | |
| Vjerojatnosti | 73% | 27% | |
| Više 2.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 38% | 62% | |
| Manje 3.5 @ 1.61 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 2.50 | |
| Vjerojatnosti | 68% | 32% | |
| Da @ 1.50 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-18 12:05. Moguće su trenutačne promjene!