1. divizija - Norveška
nedjelja, 14.08.2022
17:00
17:00

KFUM Oslo

Sandnes Ulf
3 - 2
(0 - 0, 3 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Oslo |
| Gosti: | Sandnes |
| Udaljenost: | 307.2 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 17:00 (18:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 4.00 | 3.80 | 12 | 1.25 | 1.83 | |||
| 36% | 23% | 41% | 1.22 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 85% | 15% | 74% | 26% | 42% | 58% |
Posljednji 9 izravne utakmice
| 2022-06-20 | Sandnes Ulf | 2 - 2 | KFUM Oslo |
| 2021-11-20 | Sandnes Ulf | 1 - 1 | KFUM Oslo |
| 2021-08-23 | KFUM Oslo | 1 - 1 | Sandnes Ulf |
| 2020-09-28 | KFUM Oslo | 1 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2020-08-14 | Sandnes Ulf | 3 - 1 | KFUM Oslo |
| 2019-08-10 | KFUM Oslo | 3 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2019-04-28 | Sandnes Ulf | 2 - 3 | KFUM Oslo |
| 2016-08-28 | KFUM Oslo | 1 - 3 | Sandnes Ulf |
| 2016-05-29 | Sandnes Ulf | 6 - 2 | KFUM Oslo |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 89% | 67% | 56% |
KFUM Oslo posljednje 12 utakmice
| 2022-08-07 | Sogndal | 1 - 2 | KFUM Oslo |
| 2022-08-04 | KFUM Oslo | 2 - 2 | Asane |
| 2022-07-31 | Grorud | 1 - 3 | KFUM Oslo |
| 2022-07-25 | KFUM Oslo | 1 - 2 | Ranheim |
| 2022-07-17 | Stabaek | 2 - 2 | KFUM Oslo |
| 2022-07-11 | KFUM Oslo | 0 - 1 | Start |
| 2022-07-07 | Asane | 0 - 3 | KFUM Oslo |
| 2022-07-03 | KFUM Oslo | 3 - 2 | Sogndal |
| 2022-06-30 | KFUM Oslo | 1 - 1 | Sogndal |
| 2022-06-27 | Ranheim | 4 - 1 | KFUM Oslo |
| 2022-06-23 | Ullern IF | 0 - 2 | KFUM Oslo |
| 2022-06-20 | Sandnes Ulf | 2 - 2 | KFUM Oslo |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 9 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 75% | 50% |
Sandnes Ulf posljednje 12 utakmice
| 2022-08-08 | Sandnes Ulf | 0 - 0 | Skeid |
| 2022-08-04 | Sandnes Ulf | 6 - 0 | Sogndal |
| 2022-07-31 | Raufoss IL | 1 - 1 | Sandnes Ulf |
| 2022-07-25 | Sandnes Ulf | 6 - 0 | Asane |
| 2022-07-18 | Start | 1 - 2 | Sandnes Ulf |
| 2022-07-10 | Sandnes Ulf | 3 - 2 | Ranheim |
| 2022-07-07 | Grorud | 1 - 3 | Sandnes Ulf |
| 2022-07-04 | Sandnes Ulf | 1 - 4 | Raufoss IL |
| 2022-06-30 | Sandnes Ulf | 0 - 2 | Rosenborg |
| 2022-06-27 | Asane | 2 - 1 | Sandnes Ulf |
| 2022-06-23 | Egersunds | 1 - 2 | Sandnes Ulf |
| 2022-06-20 | Sandnes Ulf | 2 - 2 | KFUM Oslo |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 9 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 75% | 50% |
Ljestvića 1. divizija
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann Bergen | 19 | +44 | 51 |
| 2 | Ranheim | 19 | +9 | 37 |
| 3 | Sandnes Ulf | 19 | +11 | 36 |
| 4 | Stabaek | 19 | +16 | 34 |
| 5 | KFUM Oslo | 19 | +5 | 32 |
| 6 | Raufoss IL | 19 | 0 | 31 |
| 7 | Start | 19 | +15 | 29 |
| 8 | Sogndal | 19 | -1 | 29 |
| 9 | Mjondalen | 19 | -5 | 27 |
| 10 | Kongsvinger | 19 | +1 | 26 |
| 11 | Asane | 19 | -15 | 22 |
| 12 | Fredrikstad | 19 | -4 | 21 |
| 13 | Bryne | 19 | -15 | 16 |
| 14 | Skeid | 19 | -17 | 11 |
| 15 | Stjordals Blink | 19 | -22 | 10 |
| 16 | Grorud | 19 | -22 | 6 |
Kronologija utakmica u ligi
| KFUM Oslo | |
| Sandnes Ulf | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | KFUM Oslo | Sandnes Ulf |
|---|---|---|---|
| 1 | Brann Bergen | 1 - 5 | 3 - 0 |
| 2 | Ranheim | 1 - 2 | |
| 3 | Sandnes Ulf | - | |
| 4 | Stabaek | 0 - 1 | |
| 5 | KFUM Oslo | - | |
| 6 | Raufoss IL | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Start | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Sogndal | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Mjondalen | ||
| 10 | Kongsvinger | 1 - 0 | |
| 11 | Asane | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 12 | Fredrikstad | ||
| 13 | Bryne | ||
| 14 | Skeid | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Stjordals Blink | 1 - 2 | |
| 16 | Grorud | 2 - 2 | 1 - 3 |
Pozicija u ligi
| KFUM Oslo | Sandnes Ulf | |
| Pozicija | 5 | 3 |
| Bodovi | 32 | 36 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 4 |
| Bodovi | 12 | 19 |
Forma u ligi
| KFUM Oslo | Sandnes Ulf | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
9
5 5 |
11
3 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
3 3 |
6
1 2 |
Golovi u ligi
| KFUM Oslo | Sandnes Ulf | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
35
30 |
37
26 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
14
15 |
13
10 |
Ukupna statistika za 1. divizija
| Utakmice (152) | |
| Pobjede za domaćine | 39% |
| Neriješeno | 25% |
| Pobjede za goste | 36% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (475) | |
| Golovi po utakmici | 3.12 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.61 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.51 |
| Domaći tim postigao golovi u | 81% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 76% |
| Oba Daju Gol | 62% |
| Više od 1.5 | 82% |
| Više od 2.5 | 65% |
| Više od 3.5 | 39% |
KFUM Oslo sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-22 | KFUM Oslo | - | Fredrikstad |
| 2022-08-29 | Skeid | - | KFUM Oslo |
| 2022-09-04 | KFUM Oslo | - | Mjondalen |
| 2022-09-12 | Kongsvinger | - | KFUM Oslo |
| 2022-09-18 | KFUM Oslo | - | Bryne |
| 2022-10-03 | Start | - | KFUM Oslo |
Sandnes Ulf sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-21 | Sandnes Ulf | - | Stjordals Blink |
| 2022-08-29 | Mjondalen | - | Sandnes Ulf |
| 2022-09-04 | Sandnes Ulf | - | Start |
| 2022-09-11 | Fredrikstad | - | Sandnes Ulf |
| 2022-09-17 | Sandnes Ulf | - | Brann Bergen |
| 2022-10-03 | Ranheim | - | Sandnes Ulf |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.85 | 4.00 | 3.80 |
| Vjerojatnosti | 36% | 23% | 41% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.25 | 1.83 |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 5.50 | |
| Vjerojatnosti | 85% | 15% | |
| Više 1.5 @ 1.14 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.53 | 2.40 | |
| Vjerojatnosti | 74% | 26% | |
| Više 2.5 @ 1.53 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.25 | 1.57 | |
| Vjerojatnosti | 42% | 58% | |
| Manje 3.5 @ 1.57 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 2.50 | |
| Vjerojatnosti | 66% | 34% | |
| Da @ 1.50 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-14 16:04. Moguće su trenutačne promjene!