Premier liga - Tadžikistan
nedjelja, 12.04.2020
12:00
12:00

Khujand

Vakhsh Bokhtar
2 - 3
(0 - 2, 2 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Khujand |
| Gosti: | Qurghonteppa |
| Udaljenost: | 281.9 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 12:00 (16:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.00 | 6.50 | 1 | 1.08 | 3.00 | |||
| 44% | 33% | 23% | 1.33 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 4.88 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.56 | ||||||
| 91% | 9% | 91% | 9% | 50% | 50% |
Posljednji 3 izravne utakmice
| 2019-10-05 | Vakhsh Bokhtar | 1 - 2 | Khujand |
| 2019-09-15 | Vakhsh Bokhtar | 2 - 0 | Khujand |
| 2019-04-07 | Khujand | 1 - 0 | Vakhsh Bokhtar |
Khujand posljednje 12 utakmice
| 2020-04-08 | CSKA Pamir | 1 - 3 | Khujand |
| 2020-04-04 | Istiklol | 2 - 1 | Khujand |
| 2019-11-04 | Khujand | 0 - 1 | Istaravshan |
| 2019-10-27 | Istiklol | 2 - 1 | Khujand |
| 2019-10-24 | Khujand | 3 - 1 | Istaravshan |
| 2019-10-20 | Khujand | 0 - 0 | CSKA Pamir |
| 2019-10-05 | Vakhsh Bokhtar | 1 - 2 | Khujand |
| 2019-09-27 | Panjsher Balkh | 0 - 5 | Khujand |
| 2019-09-22 | Khujand | 1 - 0 | Regar-TadAZ |
| 2019-09-18 | Kuktosh | 2 - 3 | Khujand |
| 2019-09-15 | Vakhsh Bokhtar | 2 - 0 | Khujand |
| 2019-08-18 | CSKA Pamir | 2 - 1 | Khujand |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Vakhsh Bokhtar posljednje 12 utakmice
| 2020-04-05 | Vakhsh Bokhtar | 2 - 1 | Istaravshan |
| 2019-11-04 | Regar-TadAZ | 0 - 0 | Vakhsh Bokhtar |
| 2019-10-27 | Vakhsh Bokhtar | 1 - 2 | CSKA Pamir |
| 2019-10-20 | Kuktosh | 2 - 1 | Vakhsh Bokhtar |
| 2019-10-05 | Vakhsh Bokhtar | 1 - 2 | Khujand |
| 2019-09-27 | Istaravshan | 1 - 1 | Vakhsh Bokhtar |
| 2019-09-21 | Vakhsh Bokhtar | 4 - 0 | Panjsher Balkh |
| 2019-09-18 | Istiklol | 2 - 2 | Vakhsh Bokhtar |
| 2019-09-15 | Vakhsh Bokhtar | 2 - 0 | Khujand |
| 2019-08-25 | Vakhsh Bokhtar | 0 - 5 | Istiklol |
| 2019-08-18 | Istaravshan | 0 - 3 | Vakhsh Bokhtar |
| 2019-08-10 | Vakhsh Bokhtar | 0 - 1 | CSKA Pamir |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 67% | 25% |
Ljestvića Premier liga
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kuktosh | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Fayzkand | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Lokomotiv-Pamir | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Istiklol | 1 | +7 | 3 |
| 5 | Khujand | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Vakhsh Bokhtar | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Regar-TadAZ | 2 | -1 | 1 |
| 8 | CSKA Pamir | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Istaravshan | 2 | -4 | 0 |
| 10 | Dushanbe-83 | 2 | -8 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Khujand | |
| Vakhsh Bokhtar | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Khujand | Vakhsh Bokhtar | |
| Pozicija | 5 | 6 |
| Bodovi | 3 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 8 | 8 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Khujand | Vakhsh Bokhtar | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Khujand | Vakhsh Bokhtar | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
1 |
2
1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Premier liga
| Utakmice (8) | |
| Pobjede za domaćine | 38% |
| Neriješeno | 25% |
| Pobjede za goste | 38% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (27) | |
| Golovi po utakmici | 3.38 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.12 |
| Golovi za goste po utakmici | 2.25 |
| Domaći tim postigao golovi u | 62% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 75% |
| Oba Daju Gol | 50% |
| Više od 1.5 | 75% |
| Više od 2.5 | 75% |
| Više od 3.5 | 50% |
Khujand sljedeće 6 utakmice
| 2020-04-22 | Kuktosh | - | Khujand |
| 2020-04-26 | Khujand | - | Regar-TadAZ |
| 2020-06-16 | Istaravshan | - | Khujand |
| 2020-06-20 | Fayzkand | - | Khujand |
| 2020-06-28 | Khujand | - | Istiklol |
| 2020-07-04 | Lokomotiv-Pamir | - | Khujand |
Vakhsh Bokhtar sljedeće 6 utakmice
| 2020-04-19 | Vakhsh Bokhtar | - | Istiklol |
| 2020-04-19 | Istiklol | - | Vakhsh Bokhtar |
| 2020-04-26 | Lokomotiv-Pamir | - | Vakhsh Bokhtar |
| 2020-06-17 | Vakhsh Bokhtar | - | Dushanbe-83 |
| 2020-06-21 | CSKA Pamir | - | Vakhsh Bokhtar |
| 2020-06-27 | Vakhsh Bokhtar | - | Fayzkand |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 5.00 | 6.50 |
| Vjerojatnosti | 44% | 33% | 23% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.08 | 3.00 |
| Vjerojatnosti | 83% | 17% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.14 | 4.88 | |
| Vjerojatnosti | 91% | 9% | |
| Više 1.5 @ 1.14 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.53 | 2.40 | |
| Vjerojatnosti | 91% | 9% | |
| Više 2.5 @ 1.53 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.25 | 1.56 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Manje 3.5 @ 1.56 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.79 | 1.95 | |
| Vjerojatnosti | 83% | 17% | |
| Da @ 1.79 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2020-04-12 08:01. Moguće su trenutačne promjene!