Prva liga - Ukrajina
nedjelja, 04.10.2026
10:30
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Kovalivka |
| Gosti: |
Oleksandriya |
| Udaljenost: |
268.2 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
10:30 (12:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.10 |
3.60 |
1.66 |
X2 |
|
|
|
2.05 |
1.20 |
| 30% |
26% |
44% |
1.20 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.40 |
|
|
|
1.88 |
1.80 |
|
|
|
3.25 |
1.29 |
| 64% |
36% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
22% |
78% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Kolos-2 posljednje 9 utakmice
|
2026-09-28 |
Polissya-2
|
0 - 3 |
Kolos-2
|
|
2026-09-19 |
Kolos-2
|
4 - 2 |
Probiy Horodenka
|
|
2026-09-12 |
Kulykiv-Bilka
|
5 - 0 |
Kolos-2
|
|
2026-09-04 |
Kolos-2
|
1 - 0 |
Lokomotyv Kyiv
|
|
2026-08-28 |
Kolos-2
|
0 - 1 |
SC Poltava
|
|
2026-08-16 |
FSC Mariupol
|
3 - 1 |
Kolos-2
|
|
2026-08-08 |
Kolos-2
|
1 - 2 |
Ahrobiznes
|
|
2026-08-02 |
Viktoriya Sumy
|
2 - 0 |
Kolos-2
|
|
2026-07-26 |
Kolos-2
|
1 - 0 |
Prykarpattia
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
5 |
|
6 |
5 |
3 |
| 44% |
0% |
56% |
|
67% |
56% |
33% |
Oleksandria posljednje 12 utakmice
|
2026-09-27 |
Oleksandria
|
1 - 1 |
FSC Mariupol
|
|
2026-09-20 |
Ahrobiznes
|
1 - 0 |
Oleksandria
|
|
2026-09-14 |
Oleksandria
|
1 - 0 |
Viktoriya Sumy
|
|
2026-09-09 |
Probiy Horodenka
|
1 - 1 |
Oleksandria
|
|
2026-09-05 |
Prykarpattia
|
0 - 0 |
Oleksandria
|
|
2026-08-29 |
Oleksandria
|
1 - 0 |
FC Chernihiv
|
|
2026-08-15 |
Metalist Kharkiv
|
0 - 2 |
Oleksandria
|
|
2026-08-08 |
Oleksandria
|
3 - 0 |
Inhulets
|
|
2026-07-31 |
UCSA Tarasivka
|
4 - 4 |
Oleksandria
|
|
2026-07-24 |
Oleksandria
|
1 - 1 |
Nyva Ternopil
|
|
2026-06-09 |
Livyi Bereh Kyiv
|
1 - 0 |
Oleksandria
|
|
2026-06-05 |
Oleksandria
|
1 - 1 |
Livyi Bereh Kyiv
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
7 |
2 |
1 |
| 33% |
50% |
17% |
|
58% |
17% |
8% |
Ljestvića Prva liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Viktoriya Sumy |
10 |
6 |
2 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
20 |
| 2 |
SC Poltava |
10 |
5 |
3 |
2 |
16 |
7 |
+9 |
18 |
| 3 |
Kulykiv-Bilka |
9 |
5 |
2 |
2 |
19 |
9 |
+10 |
17 |
| 4 |
Oleksandria |
9 |
4 |
4 |
1 |
13 |
7 |
+6 |
16 |
| 5 |
Prykarpattia |
10 |
4 |
3 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
15 |
| 6 |
Ahrobiznes |
9 |
4 |
2 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
14 |
| 7 |
FSC Mariupol |
9 |
4 |
2 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
14 |
| 8 |
Metalist Kharkiv |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
11 |
0 |
14 |
| 9 |
Inhulets |
9 |
4 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 10 |
Lokomotyv Kyiv |
10 |
3 |
4 |
3 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 11 |
Kolos-2 |
9 |
4 |
0 |
5 |
11 |
15 |
-4 |
12 |
| 12 |
Nyva Ternopil |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 13 |
UCSA Tarasivka |
9 |
2 |
4 |
3 |
12 |
14 |
-2 |
10 |
| 14 |
FC Chernihiv |
9 |
1 |
4 |
4 |
10 |
14 |
-4 |
7 |
| 15 |
Polissya-2 |
10 |
1 |
4 |
5 |
14 |
20 |
-6 |
7 |
| 16 |
Probiy Horodenka |
9 |
0 |
2 |
7 |
6 |
26 |
-20 |
2 |
Kronologija utakmica u ligi
| Kolos-2 |
|
| Oleksandria |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Kolos-2 |
Oleksandria |
| 1 |
Viktoriya Sumy |
|
|
| 2 |
SC Poltava |
0 - 1 |
|
| 3 |
Kulykiv-Bilka |
|
|
| 4 |
Oleksandria |
|
- |
| 5 |
Prykarpattia |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Ahrobiznes |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 7 |
FSC Mariupol |
|
|
| 8 |
Metalist Kharkiv |
|
0 - 2 |
| 9 |
Inhulets |
|
|
| 10 |
Lokomotyv Kyiv |
1 - 0 |
|
| 11 |
Kolos-2 |
- |
|
| 12 |
Nyva Ternopil |
|
|
| 13 |
UCSA Tarasivka |
|
4 - 4 |
| 14 |
FC Chernihiv |
|
|
| 15 |
Polissya-2 |
|
|
| 16 |
Probiy Horodenka |
4 - 2 |
|
Statistika tima
| |
Kolos-2 |
Oleksandria |
| Pobjeda |
4 |
4 |
| Neriješeno |
0 |
4 |
| Porazi |
5 |
1 |
| Dati golovi |
11 |
13 |
| Primljeni golovi |
15 |
7 |
| Prosjek dati golovi |
1.22 |
1.44 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.67 |
0.78 |
| Utakmice dati golovi |
67% |
78% |
| Utakmice primljeni golovi |
67% |
44% |
| Oba Daju Gol |
33% |
33% |
| Više od 1.5 |
67% |
56% |
| Više od 2.5 |
56% |
22% |
| Više od 3.5 |
33% |
11% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
3 |
1 |
| Neriješeno |
0 |
2 |
| Porazi |
2 |
1 |
| Dati golovi |
7 |
6 |
| Primljeni golovi |
5 |
5 |
| Prosjek dati golovi |
1.40 |
1.50 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.00 |
1.25 |
| Utakmice dati golovi |
80% |
50% |
| Utakmice primljeni golovi |
60% |
50% |
| Oba Daju Gol |
40% |
25% |
| Više od 1.5 |
40% |
50% |
| Više od 2.5 |
40% |
25% |
| Više od 3.5 |
20% |
25% |
Ukupna statistika za Prva liga
| Utakmice (75) |
| Pobjede za domaćine |
47% |
| Neriješeno |
29% |
| Pobjede za goste |
24% |
| Odigrane utakmice |
31% |
| Golovi (193) |
| Golovi po utakmici |
2.57 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.48 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.09 |
| Domaći tim postigao golovi u |
76% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
65% |
| Oba Daju Gol |
51% |
| Više od 1.5 |
71% |
| Više od 2.5 |
51% |
| Više od 3.5 |
24% |
Kolos-2 sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-11 |
Nyva Ternopil
|
- |
Kolos-2
|
|
2026-10-17 |
Kolos-2
|
- |
UCSA Tarasivka
|
|
2026-10-24 |
Inhulets
|
- |
Kolos-2
|
|
2026-10-31 |
Kolos-2
|
- |
Metalist Kharkiv
|
|
2026-11-07 |
FC Chernihiv
|
- |
Kolos-2
|
|
2026-11-14 |
Prykarpattia
|
- |
Kolos-2
|
Oleksandria sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-11 |
Oleksandria
|
- |
Lokomotyv Kyiv
|
|
2026-10-18 |
Kulykiv-Bilka
|
- |
Oleksandria
|
|
2026-10-24 |
Oleksandria
|
- |
Probiy Horodenka
|
|
2026-10-31 |
Polissya-2
|
- |
Oleksandria
|
|
2026-11-07 |
Oleksandria
|
- |
SC Poltava
|
|
2026-11-14 |
Nyva Ternopil
|
- |
Oleksandria
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
4.10 |
3.60 |
1.66 |
| Vjerojatnosti |
30% |
26% |
44% |
|
X2 @ 1.20 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
2.05 |
1.20 |
| Vjerojatnosti |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.20 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.28 |
3.40 |
| Vjerojatnosti |
|
64% |
36% |
|
Više 1.5 @ 1.28 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.88 |
1.80 |
| Vjerojatnosti |
|
42% |
58% |
|
Manje 2.5 @ 1.80 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.25 |
1.29 |
| Vjerojatnosti |
|
22% |
78% |
|
Manje 3.5 @ 1.29 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.85 |
1.82 |
| Vjerojatnosti |
|
39% |
61% |
|
Ne @ 1.82 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-04 08:02. Moguće su trenutačne promjene!