Skupina za Relegacija - Finska
srijeda, 27.10.2021
16:30
16:30

KTP Kotka

Haka
2 - 4
(0 - 3, 2 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kotka |
| Gosti: | Valkeakoski |
| Udaljenost: | 179.6 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Arto Tolsa Arena |
| Kapacitet: | 4 280 (2 000) |
| Dimenzije: | 105 x 65 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:30 (18:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.33 | 1.45 | 2 | 2.62 | 1.11 | |||
| 23% | 33% | 44% | 1.45 | 18% | 82% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 77% | 23% | 55% | 45% | 34% | 66% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2021-07-19 | KTP Kotka | 0 - 0 | Haka |
| 2021-05-14 | Haka | 0 - 3 | KTP Kotka |
| 2019-08-23 | Haka | 5 - 0 | KTP Kotka |
| 2019-06-24 | KTP Kotka | 0 - 1 | Haka |
| 2019-05-02 | Haka | 6 - 3 | KTP Kotka |
| 2018-10-01 | KTP Kotka | 0 - 0 | Haka |
| 2018-07-28 | Haka | 3 - 0 | KTP Kotka |
| 2018-06-02 | KTP Kotka | 2 - 2 | Haka |
| 2016-10-22 | KTP Kotka | 3 - 3 | Haka |
| 2016-08-18 | Haka | 2 - 2 | KTP Kotka |
| 2016-06-12 | KTP Kotka | 3 - 3 | Haka |
| 2014-09-01 | KTP Kotka | 3 - 0 | Haka |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 75% | 50% |
KTP Kotka posljednje 12 utakmice
| 2021-10-23 | IFK Mariehamn | 5 - 1 | KTP Kotka |
| 2021-10-16 | KTP Kotka | 2 - 0 | Honka Espoo |
| 2021-10-03 | Lahti | 2 - 1 | KTP Kotka |
| 2021-09-26 | IFK Mariehamn | 4 - 2 | KTP Kotka |
| 2021-09-22 | KTP Kotka | 1 - 2 | Lahti |
| 2021-09-18 | KTP Kotka | 1 - 2 | KuPS Kuopio |
| 2021-09-14 | KTP Kotka | 0 - 1 | SJK Seinajoki |
| 2021-09-11 | Honka Espoo | 3 - 1 | KTP Kotka |
| 2021-08-31 | KTP Kotka | 1 - 3 | Inter Turku |
| 2021-08-15 | KuPS Kuopio | 4 - 0 | KTP Kotka |
| 2021-08-07 | KTP Kotka | 0 - 1 | HJK Helsinki |
| 2021-07-30 | Lahti | 3 - 0 | KTP Kotka |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 11 | 10 | 9 | 5 | |
| 8% | 0% | 92% | 83% | 75% | 42% |
Haka posljednje 12 utakmice
| 2021-10-23 | Honka Espoo | 0 - 2 | Haka |
| 2021-10-16 | Haka | 1 - 1 | Lahti |
| 2021-10-03 | Haka | 0 - 0 | AC Oulu |
| 2021-09-30 | Haka | 2 - 0 | HIFK Helsinki |
| 2021-09-26 | AC Oulu | 0 - 1 | Haka |
| 2021-09-22 | Haka | 4 - 0 | SJK Seinajoki |
| 2021-09-18 | Haka | 0 - 1 | Ilves |
| 2021-09-11 | Haka | 1 - 2 | IFK Mariehamn |
| 2021-08-27 | SJK Seinajoki | 4 - 0 | Haka |
| 2021-08-20 | Haka | 0 - 1 | AC Oulu |
| 2021-08-13 | Lahti | 0 - 2 | Haka |
| 2021-08-08 | Haka | 1 - 0 | Inter Turku |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Ljestvića Skupina za Relegacija
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lahti | 25 | +8 | 37 |
| 2 | IFK Mariehamn | 25 | -21 | 30 |
| 3 | Haka | 3 | +2 | 29 |
| 4 | Honka Espoo | 3 | -4 | 27 |
| 5 | AC Oulu | 25 | -1 | 20 |
| 6 | KTP Kotka | 3 | -3 | 11 |
Kronologija utakmica u ligi
| KTP Kotka | |
| Haka | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | KTP Kotka | Haka |
|---|---|---|---|
| 1 | Lahti | ||
| 2 | IFK Mariehamn | ||
| 3 | Haka | - | |
| 4 | Honka Espoo | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 5 | AC Oulu | ||
| 6 | KTP Kotka | - |
Pozicija u ligi
| KTP Kotka | Haka | |
| Pozicija | 6 | 3 |
| Bodovi | 11 | 29 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 2 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| KTP Kotka | Haka | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 2 |
1
2 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 0 |
1
0 0 |
Golovi u ligi
| KTP Kotka | Haka | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
7 |
3
1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
0 |
2
0 |
Ukupna statistika za Skupina za Relegacija
| Utakmice (9) | |
| Pobjede za domaćine | 33% |
| Neriješeno | 44% |
| Pobjede za goste | 22% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (20) | |
| Golovi po utakmici | 2.22 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.33 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.89 |
| Domaći tim postigao golovi u | 67% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 67% |
| Oba Daju Gol | 56% |
| Više od 1.5 | 78% |
| Više od 2.5 | 33% |
| Više od 3.5 | 11% |
KTP Kotka sljedeće 6 utakmice
| 2021-10-31 | AC Oulu | - | KTP Kotka |
| 2022-03-12 | KTP Kotka | - | KuPS Kuopio |
| 2022-03-19 | PEPO | - | KTP Kotka |
| 2022-04-18 | KTP Kotka | - | PEPO |
| 2022-04-28 | KTP Kotka | - | TPS Turku |
| 2022-05-03 | PeKa Kotka | - | KTP Kotka |
Haka sljedeće 6 utakmice
| 2021-10-31 | Haka | - | IFK Mariehamn |
| 2021-12-17 | Haka | - | KuPS Kuopio |
| 2022-01-29 | Lahti | - | Haka |
| 2022-02-08 | Honka Espoo | - | Haka |
| 2022-02-12 | Haka | - | Ilves |
| 2022-02-18 | AC Oulu | - | Haka |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 6.50 | 4.33 | 1.45 |
| Vjerojatnosti | 23% | 33% | 44% |
| 2 @ 1.45 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 2.62 | 1.11 |
| Vjerojatnosti | 18% | 82% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.22 | 4.00 | |
| Vjerojatnosti | 77% | 23% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.70 | 2.10 | |
| Vjerojatnosti | 55% | 45% | |
| Više 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.75 | 1.40 | |
| Vjerojatnosti | 34% | 66% | |
| Manje 3.5 @ 1.40 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 1.95 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2021-10-27 12:02. Moguće su trenutačne promjene!