Liga de Expansion MX - Meksiko
utorak, 23.08.2022
23:05
23:05

Leones Negros

Zacatecas
3 - 2
(2 - 2, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Guadalajara |
| Gosti: | Zacatecas |
| Udaljenost: | 246.8 km |
| Igralište | |
| Igralište: | Jalisco |
| Kapacitet: | 637 131 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 23:05 (17:05 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.10 | 1X | 1.33 | 1.65 | |||
| 34% | 52% | 14% | 1.33 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.00 | 2.00 | 1.71 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Posljednji 12 izravne utakmice
| 2022-02-05 | Leones Negros | 2 - 3 | Zacatecas |
| 2021-08-04 | Zacatecas | 2 - 1 | Leones Negros |
| 2021-03-29 | Zacatecas | 1 - 0 | Leones Negros |
| 2020-08-30 | Leones Negros | 1 - 1 | Zacatecas |
| 2020-03-15 | Leones Negros | 2 - 2 | Zacatecas |
| 2019-10-19 | Zacatecas | 2 - 1 | Leones Negros |
| 2019-03-09 | Zacatecas | 2 - 0 | Leones Negros |
| 2018-10-07 | Leones Negros | 3 - 2 | Zacatecas |
| 2018-01-20 | Zacatecas | 2 - 1 | Leones Negros |
| 2017-08-05 | Leones Negros | 0 - 4 | Zacatecas |
| 2017-03-11 | Zacatecas | 2 - 0 | Leones Negros |
| 2016-10-02 | Leones Negros | 0 - 1 | Zacatecas |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 10 | 7 | 4 | |
| 8% | 17% | 75% | 83% | 58% | 33% |
Leones Negros posljednje 12 utakmice
| 2022-08-17 | Alacranes Durango | 1 - 0 | Leones Negros |
| 2022-08-11 | Cimarrones | 2 - 1 | Leones Negros |
| 2022-08-08 | Leones Negros | 4 - 0 | Venados |
| 2022-07-31 | Tapatio | 0 - 2 | Leones Negros |
| 2022-07-22 | Leones Negros | 0 - 0 | Correcaminos |
| 2022-07-14 | Atletico La Paz | 2 - 2 | Leones Negros |
| 2022-07-11 | Leones Negros | 3 - 0 | Tepatitlan |
| 2022-06-26 | Leones Negros | 0 - 0 | Alebrijes Oaxaca |
| 2022-05-01 | Leones Negros | 1 - 2 | Atlante |
| 2022-04-29 | Atlante | 2 - 0 | Leones Negros |
| 2022-04-13 | Leones Negros | 1 - 0 | Cancun |
| 2022-04-10 | Tapatio | 1 - 1 | Leones Negros |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Zacatecas posljednje 12 utakmice
| 2022-08-16 | Zacatecas | 2 - 1 | Atletico La Paz |
| 2022-08-10 | Alebrijes Oaxaca | 2 - 2 | Zacatecas |
| 2022-08-05 | Zacatecas | 1 - 3 | Atlante |
| 2022-07-28 | Pumas Tabasco | 1 - 1 | Zacatecas |
| 2022-07-19 | Zacatecas | 1 - 1 | Tepatitlan |
| 2022-07-13 | Cimarrones | 3 - 0 | Zacatecas |
| 2022-07-07 | Zacatecas | 3 - 4 | Tapatio |
| 2022-06-25 | Zacatecas | 1 - 0 | Celaya |
| 2022-04-29 | Morelia | 2 - 2 | Zacatecas |
| 2022-04-27 | Zacatecas | 3 - 3 | Morelia |
| 2022-04-20 | Zacatecas | 2 - 0 | Tlaxcala |
| 2022-04-15 | Atlante | 2 - 1 | Zacatecas |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Ljestvića Liga de Expansion MX
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlante | 8 | +12 | 20 |
| 2 | Celaya | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Morelia | 8 | +2 | 13 |
| 3 | Raya2 Expansion | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Leones Negros | 8 | +7 | 12 |
| 6 | Alebrijes Oaxaca | 8 | +6 | 12 |
| 7 | Cimarrones | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Cancun | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Tepatitlan | 8 | +1 | 11 |
| 10 | Tapatio | 7 | -3 | 10 |
| 11 | Alacranes Durango | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Correcaminos | 8 | -1 | 9 |
| 13 | Zacatecas | 8 | -4 | 9 |
| 14 | Venados | 8 | -6 | 9 |
| 15 | Dorados Sinaloa | 7 | -4 | 7 |
| 16 | Pumas Tabasco | 8 | -4 | 6 |
| 17 | Tlaxcala | 8 | -7 | 5 |
| 18 | Atletico La Paz | 8 | -7 | 4 |
Kronologija utakmica u ligi
| Leones Negros | |
| Zacatecas | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Leones Negros | Zacatecas |
|---|---|---|---|
| 1 | Atlante | ||
| 2 | Celaya | ||
| 3 | Morelia | ||
| 3 | Raya2 Expansion | ||
| 5 | Leones Negros | - | |
| 6 | Alebrijes Oaxaca | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Cimarrones | 3 - 0 | |
| 8 | Cancun | ||
| 9 | Tepatitlan | 3 - 0 | |
| 10 | Tapatio | ||
| 11 | Alacranes Durango | ||
| 12 | Correcaminos | 0 - 0 | |
| 13 | Zacatecas | - | |
| 14 | Venados | 4 - 0 | |
| 15 | Dorados Sinaloa | ||
| 16 | Pumas Tabasco | 1 - 1 | |
| 17 | Tlaxcala | ||
| 18 | Atletico La Paz |
Pozicija u ligi
| Leones Negros | Zacatecas | |
| Pozicija | 5 | 13 |
| Bodovi | 12 | 9 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 13 |
| Bodovi | 8 | 2 |
Forma u ligi
| Leones Negros | Zacatecas | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
3
3 2 |
2
3 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
2
2 0 |
0
2 1 |
Golovi u ligi
| Leones Negros | Zacatecas | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
5 |
11
15 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
7
0 |
3
6 |
Ukupna statistika za Liga de Expansion MX
| Utakmice (71) | |
| Pobjede za domaćine | 45% |
| Neriješeno | 34% |
| Pobjede za goste | 21% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (160) | |
| Golovi po utakmici | 2.25 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.39 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.86 |
| Domaći tim postigao golovi u | 75% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 52% |
| Oba Daju Gol | 42% |
| Više od 1.5 | 69% |
| Više od 2.5 | 39% |
| Više od 3.5 | 17% |
Leones Negros sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-01 | Tlaxcala | - | Leones Negros |
| 2022-09-06 | Leones Negros | - | Cancun |
| 2022-09-14 | Pumas Tabasco | - | Leones Negros |
| 2022-09-21 | Raya2 Expansion | - | Leones Negros |
| 2022-09-26 | Leones Negros | - | Atlante |
| 2022-09-29 | Dorados Sinaloa | - | Leones Negros |
Zacatecas sljedeće 6 utakmice
| 2022-08-30 | Zacatecas | - | Correcaminos |
| 2022-09-08 | Venados | - | Zacatecas |
| 2022-09-13 | Zacatecas | - | Tlaxcala |
| 2022-09-22 | Dorados Sinaloa | - | Zacatecas |
| 2022-09-25 | Zacatecas | - | Morelia |
| 2022-09-27 | Raya2 Expansion | - | Zacatecas |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Vjerojatnosti | 34% | 52% | 14% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.33 | 1.65 |
| Vjerojatnosti | 70% | 30% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.34 | 3.00 | |
| Vjerojatnosti | 73% | 27% | |
| Više 1.5 @ 1.34 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.00 | 1.71 | |
| Vjerojatnosti | 50% | 50% | |
| Manje 2.5 @ 1.71 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 3.50 | 1.26 | |
| Vjerojatnosti | 26% | 74% | |
| Manje 3.5 @ 1.26 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.83 | 1.87 | |
| Vjerojatnosti | 47% | 53% | |
| Ne @ 1.87 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-08-23 20:02. Moguće su trenutačne promjene!