Serie C - Skupina A - Italija
subota, 10.10.2026
16:30
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Lumezzane |
| Gosti: |
Albino |
| Udaljenost: |
38.6 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
16:30 (17:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.00 |
2.85 |
X2 |
|
|
|
1.37 |
1.57 |
| 23% |
38% |
39% |
1.57 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.95 |
|
|
|
2.10 |
1.63 |
|
|
|
3.80 |
1.23 |
| 70% |
30% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
16% |
84% |
Posljednji 12 izravne utakmice
|
2026-03-28 |
Lumezzane
|
1 - 1 |
Albinoleffe
|
|
2025-11-22 |
Albinoleffe
|
0 - 1 |
Lumezzane
|
|
2025-03-23 |
Albinoleffe
|
2 - 0 |
Lumezzane
|
|
2024-11-10 |
Lumezzane
|
1 - 0 |
Albinoleffe
|
|
2024-04-28 |
Albinoleffe
|
2 - 3 |
Lumezzane
|
|
2023-12-23 |
Lumezzane
|
3 - 1 |
Albinoleffe
|
|
2017-04-15 |
Lumezzane
|
1 - 1 |
Albinoleffe
|
|
2016-12-04 |
Albinoleffe
|
2 - 0 |
Lumezzane
|
|
2016-04-30 |
Albinoleffe
|
1 - 2 |
Lumezzane
|
|
2015-12-20 |
Lumezzane
|
2 - 0 |
Albinoleffe
|
|
2015-04-25 |
Lumezzane
|
1 - 0 |
Albinoleffe
|
|
2014-12-14 |
Albinoleffe
|
0 - 1 |
Lumezzane
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
8 |
3 |
2 |
| 67% |
17% |
17% |
|
67% |
25% |
17% |
Lumezzane posljednje 12 utakmice
|
2026-10-03 |
Inter
|
2 - 0 |
Lumezzane
|
|
2026-09-26 |
Lumezzane
|
1 - 2 |
Folgore Caratese
|
|
2026-09-21 |
Dolomiti Bellunesi
|
1 - 2 |
Lumezzane
|
|
2026-09-17 |
Lumezzane
|
0 - 0 |
Novara
|
|
2026-09-13 |
Lumezzane
|
2 - 2 |
Renate
|
|
2026-09-06 |
Cittadella
|
2 - 1 |
Lumezzane
|
|
2026-08-30 |
Lumezzane
|
1 - 0 |
Giana Erminio
|
|
2026-08-22 |
Ospitaletto
|
2 - 0 |
Lumezzane
|
|
2026-08-15 |
Lumezzane
|
2 - 2 |
Renate
|
|
2026-05-06 |
Cittadella
|
1 - 0 |
Lumezzane
|
|
2026-05-03 |
Lumezzane
|
0 - 0 |
Alcione Milano
|
|
2026-04-25 |
Lumezzane
|
4 - 1 |
Virtus Verona
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
6 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
50% |
25% |
Albinoleffe posljednje 12 utakmice
|
2026-10-03 |
Cittadella
|
1 - 2 |
Albinoleffe
|
|
2026-09-27 |
Albinoleffe
|
1 - 1 |
Alcione Milano
|
|
2026-09-20 |
Juve Next Gen
|
3 - 5 |
Albinoleffe
|
|
2026-09-17 |
Albinoleffe
|
1 - 2 |
ArzignanoChiampo
|
|
2026-09-13 |
Dolomiti Bellunesi
|
0 - 0 |
Albinoleffe
|
|
2026-09-06 |
Albinoleffe
|
0 - 1 |
Carpi
|
|
2026-08-31 |
Albinoleffe
|
1 - 1 |
Ospitaletto
|
|
2026-08-22 |
Giana Erminio
|
1 - 2 |
Albinoleffe
|
|
2026-08-15 |
ArzignanoChiampo
|
2 - 1 |
Albinoleffe
|
|
2026-08-02 |
Albinoleffe
|
1 - 2 |
Inter U23
|
|
2026-04-25 |
Alcione Milano
|
2 - 1 |
Albinoleffe
|
|
2026-04-19 |
Albinoleffe
|
3 - 0 |
Triestina
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
8 |
1 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
67% |
8% |
Ljestvića Serie C - Skupina A
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Cittadella |
8 |
7 |
0 |
1 |
14 |
4 |
+10 |
21 |
| 2 |
Union Brescia |
9 |
5 |
4 |
0 |
16 |
6 |
+10 |
19 |
| 3 |
Ospitaletto |
8 |
4 |
3 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
15 |
| 4 |
Trento 1921 |
8 |
3 |
5 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
14 |
| 5 |
ArzignanoChiampo |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 6 |
Treviso |
8 |
3 |
4 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
13 |
| 7 |
Albinoleffe |
8 |
3 |
3 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
12 |
| 8 |
Alcione Milano |
8 |
2 |
5 |
1 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 9 |
Dolomiti Bellunesi |
8 |
2 |
4 |
2 |
7 |
7 |
0 |
10 |
| 10 |
Desenzano |
8 |
2 |
4 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 11 |
Novara |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
9 |
| 12 |
Lecco |
8 |
2 |
3 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
9 |
| 13 |
Pro Vercelli |
9 |
2 |
3 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
9 |
| 14 |
Lumezzane |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
8 |
| 15 |
Pergolettese |
8 |
1 |
5 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
8 |
| 16 |
Folgore Caratese |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
6 |
| 17 |
Juve Next Gen |
7 |
1 |
3 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
6 |
| 18 |
Carpi |
8 |
1 |
3 |
4 |
10 |
17 |
-7 |
6 |
| 19 |
Giana Erminio |
8 |
0 |
4 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
| 20 |
Renate |
8 |
0 |
3 |
5 |
6 |
12 |
-6 |
3 |
Kronologija utakmica u ligi
| Lumezzane |
|
| Albinoleffe |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Lumezzane |
Albinoleffe |
| 1 |
Cittadella |
|
1 - 2 |
| 2 |
Union Brescia |
|
|
| 3 |
Ospitaletto |
|
|
| 4 |
Trento 1921 |
|
|
| 5 |
ArzignanoChiampo |
|
|
| 6 |
Treviso |
|
|
| 7 |
Albinoleffe |
|
- |
| 8 |
Alcione Milano |
|
|
| 9 |
Dolomiti Bellunesi |
|
0 - 0 |
| 10 |
Desenzano |
|
|
| 11 |
Novara |
0 - 0 |
|
| 12 |
Lecco |
|
|
| 13 |
Pro Vercelli |
|
|
| 14 |
Lumezzane |
- |
|
| 15 |
Pergolettese |
|
|
| 16 |
Folgore Caratese |
1 - 2 |
|
| 17 |
Juve Next Gen |
|
3 - 5 |
| 18 |
Carpi |
|
|
| 19 |
Giana Erminio |
1 - 0 |
1 - 2 |
| 20 |
Renate |
2 - 2 |
|
Statistika tima
| |
Lumezzane |
Albinoleffe |
| Pobjeda |
2 |
3 |
| Neriješeno |
2 |
3 |
| Porazi |
3 |
2 |
| Dati golovi |
7 |
12 |
| Primljeni golovi |
9 |
10 |
| Prosjek dati golovi |
1.00 |
1.50 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.29 |
1.25 |
| Utakmice dati golovi |
71% |
75% |
| Utakmice primljeni golovi |
71% |
88% |
| Oba Daju Gol |
57% |
75% |
| Više od 1.5 |
71% |
75% |
| Više od 2.5 |
57% |
50% |
| Više od 3.5 |
14% |
12% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
1 |
3 |
| Neriješeno |
2 |
1 |
| Porazi |
1 |
0 |
| Dati golovi |
4 |
9 |
| Primljeni golovi |
4 |
5 |
| Prosjek dati golovi |
1.00 |
2.25 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.00 |
1.25 |
| Utakmice dati golovi |
75% |
75% |
| Utakmice primljeni golovi |
50% |
75% |
| Oba Daju Gol |
50% |
75% |
| Više od 1.5 |
50% |
75% |
| Više od 2.5 |
50% |
75% |
| Više od 3.5 |
25% |
25% |
Ukupna statistika za Serie C - Skupina A
| Utakmice (80) |
| Pobjede za domaćine |
29% |
| Neriješeno |
41% |
| Pobjede za goste |
30% |
| Odigrane utakmice |
21% |
| Golovi (182) |
| Golovi po utakmici |
2.28 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.17 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.10 |
| Domaći tim postigao golovi u |
71% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
62% |
| Oba Daju Gol |
51% |
| Više od 1.5 |
65% |
| Više od 2.5 |
48% |
| Više od 3.5 |
24% |
Lumezzane sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-13 |
Juve Next Gen
|
- |
Lumezzane
|
|
2026-10-17 |
Carpi
|
- |
Lumezzane
|
|
2026-10-25 |
Pergolettese
|
- |
Lumezzane
|
|
2026-11-01 |
Lumezzane
|
- |
ArzignanoChiampo
|
|
2026-11-06 |
Alcione Milano
|
- |
Lumezzane
|
|
2026-11-14 |
Lumezzane
|
- |
Trento 1921
|
Albinoleffe sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-18 |
Albinoleffe
|
- |
Novara
|
|
2026-10-25 |
Renate
|
- |
Albinoleffe
|
|
2026-10-30 |
Albinoleffe
|
- |
Pergolettese
|
|
2026-11-07 |
Trento 1921
|
- |
Albinoleffe
|
|
2026-11-14 |
Albinoleffe
|
- |
Union Brescia
|
|
2026-11-22 |
Desenzano
|
- |
Albinoleffe
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.25 |
3.00 |
2.85 |
| Vjerojatnosti |
23% |
38% |
39% |
|
X2 @ 1.57 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.37 |
1.57 |
| Vjerojatnosti |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.57 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.35 |
2.95 |
| Vjerojatnosti |
|
70% |
30% |
|
Više 1.5 @ 1.35 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.10 |
1.63 |
| Vjerojatnosti |
|
51% |
49% |
|
Više 2.5 @ 2.10 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
3.80 |
1.23 |
| Vjerojatnosti |
|
16% |
84% |
|
Manje 3.5 @ 1.23 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.82 |
1.85 |
| Vjerojatnosti |
|
61% |
39% |
|
Da @ 1.82 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-10 12:06. Moguće su trenutačne promjene!