Divizija 1 - Jug - Švedska
petak, 16.10.2026
18:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Lund |
| Gosti: |
Trelleborg |
| Udaljenost: |
36.9 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
18:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.42 |
3.49 |
2.42 |
X2 |
|
|
|
1.47 |
1.46 |
| 39% |
15% |
46% |
1.46 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.32 |
|
|
|
1.57 |
2.21 |
|
|
|
2.46 |
1.47 |
| 80% |
20% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
39% |
61% |
Posljednji 8 izravne utakmice
|
2026-08-02 |
Trelleborgs
|
2 - 2 |
Lunds
|
|
2025-08-20 |
Lunds
|
2 - 3 |
Trelleborgs
|
|
2023-03-18 |
Lunds
|
1 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2020-02-26 |
Lunds
|
2 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2015-09-07 |
Lunds
|
1 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2015-07-06 |
Trelleborgs
|
4 - 0 |
Lunds
|
|
2014-10-12 |
Lunds
|
2 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2014-06-15 |
Trelleborgs
|
0 - 0 |
Lunds
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
4 |
|
7 |
7 |
4 |
| 12% |
38% |
50% |
|
88% |
88% |
50% |
Lunds posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
Lunds
|
4 - 3 |
Trollhattan
|
|
2026-10-02 |
Lunds
|
0 - 1 |
Laholms
|
|
2026-09-25 |
Lunds
|
0 - 1 |
Kristianstad FC
|
|
2026-09-19 |
Atvidabergs
|
1 - 0 |
Lunds
|
|
2026-09-16 |
Lunds
|
2 - 0 |
Angelholms
|
|
2026-09-11 |
Lunds
|
2 - 0 |
Rosengard 1917
|
|
2026-09-05 |
Utsiktens
|
1 - 1 |
Lunds
|
|
2026-08-28 |
Lunds
|
7 - 1 |
Olympic Malmo
|
|
2026-08-22 |
AFC Malmo
|
2 - 5 |
Lunds
|
|
2026-08-14 |
Lunds
|
0 - 3 |
Hassleholms IF
|
|
2026-08-08 |
Skovde
|
1 - 1 |
Lunds
|
|
2026-08-02 |
Trelleborgs
|
2 - 2 |
Lunds
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
5 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
42% |
33% |
Trelleborgs posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
Trelleborgs
|
2 - 0 |
Kristianstad FC
|
|
2026-10-04 |
Olympic Malmo
|
0 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2026-09-27 |
Trelleborgs
|
4 - 1 |
Angelholms
|
|
2026-09-20 |
Tvaakers IF
|
0 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2026-09-17 |
Rosengard 1917
|
3 - 4 |
Trelleborgs
|
|
2026-09-12 |
Trelleborgs
|
2 - 1 |
Hassleholms IF
|
|
2026-09-06 |
Skovde
|
2 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2026-08-30 |
Trelleborgs
|
2 - 1 |
Utsiktens
|
|
2026-08-22 |
Trollhattan
|
2 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2026-08-16 |
Trelleborgs
|
1 - 3 |
Eskilsminne IF
|
|
2026-08-08 |
AFC Malmo
|
1 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2026-08-02 |
Trelleborgs
|
2 - 2 |
Lunds
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
11 |
9 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
92% |
75% |
33% |
Ljestvića Divizija 1 - Jug
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
Trelleborgs |
26 |
17 |
6 |
3 |
57 |
28 |
+29 |
57 |
| 2 |
Hassleholms IF |
26 |
15 |
3 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
48 |
| 3 |
Atvidabergs |
26 |
13 |
8 |
5 |
50 |
36 |
+14 |
47 |
| 4 |
Lunds |
26 |
12 |
8 |
6 |
50 |
32 |
+18 |
44 |
| 5 |
AFC Malmo |
26 |
12 |
8 |
6 |
49 |
37 |
+12 |
44 |
| 6 |
Rosengard 1917 |
26 |
10 |
9 |
7 |
42 |
38 |
+4 |
39 |
| 7 |
Trollhattan |
26 |
10 |
8 |
8 |
45 |
41 |
+4 |
38 |
| 8 |
Tvaakers IF |
26 |
9 |
7 |
10 |
34 |
40 |
-6 |
34 |
| 9 |
Jonkopings S. |
26 |
9 |
6 |
11 |
29 |
27 |
+2 |
33 |
| 10 |
Olympic Malmo |
26 |
10 |
3 |
13 |
48 |
50 |
-2 |
33 |
| 11 |
Skovde |
26 |
8 |
9 |
9 |
33 |
42 |
-9 |
33 |
| 12 |
Eskilsminne IF |
26 |
9 |
5 |
12 |
42 |
51 |
-9 |
32 |
| 13 |
Kristianstad FC |
26 |
7 |
6 |
13 |
29 |
39 |
-10 |
27 |
| 14 |
Laholms |
26 |
7 |
5 |
14 |
33 |
44 |
-11 |
26 |
| 15 |
Angelholms |
26 |
5 |
9 |
12 |
33 |
47 |
-14 |
24 |
| 16 |
Utsiktens |
26 |
2 |
6 |
18 |
23 |
62 |
-39 |
12 |
Kronologija utakmica u ligi
| Lunds |
|
| Trelleborgs |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
Lunds |
Trelleborgs |
| 1 |
Trelleborgs |
|
- |
| 2 |
Hassleholms IF |
0 - 3 |
0 - 2 |
| 3 |
Atvidabergs |
2 - 0 |
1 - 2 |
| 4 |
Lunds |
- |
|
| 5 |
AFC Malmo |
1 - 4 |
1 - 2 |
| 6 |
Rosengard 1917 |
2 - 0 |
3 - 4 |
| 7 |
Trollhattan |
4 - 3 |
2 - 1 |
| 8 |
Tvaakers IF |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 9 |
Jonkopings S. |
|
|
| 10 |
Olympic Malmo |
7 - 1 |
0 - 2 |
| 11 |
Skovde |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Eskilsminne IF |
4 - 2 |
2 - 3 |
| 13 |
Kristianstad FC |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 14 |
Laholms |
0 - 1 |
0 - 4 |
| 15 |
Angelholms |
2 - 0 |
1 - 5 |
| 16 |
Utsiktens |
5 - 0 |
0 - 0 |
Statistika tima
| |
Lunds |
Trelleborgs |
| Pobjeda |
12 |
17 |
| Neriješeno |
8 |
6 |
| Porazi |
6 |
3 |
| Dati golovi |
50 |
57 |
| Primljeni golovi |
32 |
28 |
| Prosjek dati golovi |
1.92 |
2.19 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.23 |
1.08 |
| Utakmice dati golovi |
77% |
92% |
| Utakmice primljeni golovi |
69% |
69% |
| Oba Daju Gol |
54% |
69% |
| Više od 1.5 |
73% |
88% |
| Više od 2.5 |
46% |
69% |
| Više od 3.5 |
38% |
42% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
9 |
9 |
| Neriješeno |
0 |
2 |
| Porazi |
4 |
2 |
| Dati golovi |
30 |
27 |
| Primljeni golovi |
16 |
12 |
| Prosjek dati golovi |
2.31 |
2.08 |
| Prosjek primljeni golovi |
1.23 |
0.92 |
| Utakmice dati golovi |
77% |
85% |
| Utakmice primljeni golovi |
62% |
54% |
| Oba Daju Gol |
38% |
54% |
| Više od 1.5 |
77% |
77% |
| Više od 2.5 |
54% |
62% |
| Više od 3.5 |
38% |
31% |
Ukupna statistika za Divizija 1 - Jug
| Utakmice (208) |
| Pobjede za domaćine |
42% |
| Neriješeno |
25% |
| Pobjede za goste |
32% |
| Odigrane utakmice |
87% |
| Golovi (644) |
| Golovi po utakmici |
3.10 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.68 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.42 |
| Domaći tim postigao golovi u |
78% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
76% |
| Oba Daju Gol |
60% |
| Više od 1.5 |
79% |
| Više od 2.5 |
60% |
| Više od 3.5 |
38% |
Lunds sljedeće 3 utakmice
|
2026-10-24 |
Eskilsminne IF
|
- |
Lunds
|
|
2026-10-31 |
Lunds
|
- |
Jonkopings S.
|
|
2026-11-07 |
Tvaakers IF
|
- |
Lunds
|
Trelleborgs sljedeće 3 utakmice
|
2026-10-25 |
Trelleborgs
|
- |
Atvidabergs
|
|
2026-11-01 |
Trelleborgs
|
- |
Laholms
|
|
2026-11-07 |
Jonkopings S.
|
- |
Trelleborgs
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
2.42 |
3.49 |
2.42 |
| Vjerojatnosti |
39% |
15% |
46% |
|
X2 @ 1.46 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.47 |
1.46 |
| Vjerojatnosti |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.46 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.17 |
4.32 |
| Vjerojatnosti |
|
80% |
20% |
|
Više 1.5 @ 1.17 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.57 |
2.21 |
| Vjerojatnosti |
|
58% |
42% |
|
Više 2.5 @ 1.57 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.46 |
1.47 |
| Vjerojatnosti |
|
39% |
61% |
|
Manje 3.5 @ 1.47 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.51 |
2.38 |
| Vjerojatnosti |
|
61% |
39% |
|
Da @ 1.51 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 12:05. Moguće su trenutačne promjene!