Botola - Maroko
nedjelja, 27.09.2026
19:00
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Fes |
| Gosti: |
Zemamra |
| Udaljenost: |
378.7 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
19:00 (19:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.85 |
3.00 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.20 |
1.80 |
| 39% |
34% |
27% |
1.85 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.60 |
1.48 |
|
|
|
5.00 |
1.17 |
| 33% |
67% |
|
|
|
33% |
67% |
|
|
|
25% |
75% |
Posljednji 8 izravne utakmice
|
2026-04-26 |
RCA Zemamra
|
1 - 2 |
Maghreb Fez
|
|
2025-09-14 |
Maghreb Fez
|
2 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2025-04-23 |
RCA Zemamra
|
1 - 1 |
Maghreb Fez
|
|
2024-12-01 |
Maghreb Fez
|
0 - 1 |
RCA Zemamra
|
|
2024-02-17 |
Maghreb Fez
|
2 - 3 |
RCA Zemamra
|
|
2023-09-25 |
RCA Zemamra
|
1 - 1 |
Maghreb Fez
|
|
2021-07-18 |
Maghreb Fez
|
2 - 2 |
RCA Zemamra
|
|
2021-04-23 |
RCA Zemamra
|
1 - 1 |
Maghreb Fez
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
2 |
|
7 |
3 |
2 |
| 25% |
50% |
25% |
|
88% |
38% |
25% |
Maghreb Fez posljednje 12 utakmice
|
2026-07-05 |
Maghreb Fez
|
2 - 0 |
Ol. Dcheira
|
|
2026-07-02 |
KACM Marrakech
|
0 - 0 |
Maghreb Fez
|
|
2026-06-28 |
Maghreb Fez
|
2 - 1 |
Yacoub El Mansour
|
|
2026-06-25 |
WAC Casablanca
|
0 - 1 |
Maghreb Fez
|
|
2026-06-21 |
Maghreb Fez
|
1 - 2 |
RSB Berkane
|
|
2026-06-17 |
Maghreb Fez
|
2 - 1 |
Difaa El Jadida
|
|
2026-06-12 |
FUS Rabat
|
1 - 1 |
Maghreb Fez
|
|
2026-06-09 |
Maghreb Fez
|
0 - 0 |
FAR Rabat
|
|
2026-06-01 |
OCS Safi
|
1 - 2 |
Maghreb Fez
|
|
2026-05-22 |
Maghreb Fez
|
0 - 1 |
IR Tanger
|
|
2026-05-17 |
Yacoub El Mansour
|
1 - 0 |
Maghreb Fez
|
|
2026-05-10 |
UTS Touarga
|
0 - 1 |
Maghreb Fez
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
6 |
4 |
0 |
| 50% |
25% |
25% |
|
50% |
33% |
0% |
RCA Zemamra posljednje 12 utakmice
|
2026-07-05 |
FAR Rabat
|
0 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2026-07-02 |
RCA Zemamra
|
1 - 1 |
FUS Rabat
|
|
2026-06-28 |
HUSA Agadir
|
1 - 1 |
RCA Zemamra
|
|
2026-06-25 |
RCA Zemamra
|
1 - 1 |
OCS Safi
|
|
2026-06-21 |
IR Tanger
|
1 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2026-06-17 |
RCA Zemamra
|
3 - 4 |
RCA Casablanca
|
|
2026-06-12 |
CODM Meknes
|
1 - 2 |
RCA Zemamra
|
|
2026-06-09 |
RCA Zemamra
|
0 - 1 |
UTS Touarga
|
|
2026-06-03 |
RCA Zemamra
|
2 - 1 |
Yacoub El Mansour
|
|
2026-05-24 |
RSB Berkane
|
1 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2026-05-11 |
RCA Zemamra
|
0 - 0 |
Ol. Dcheira
|
|
2026-05-08 |
KACM Marrakech
|
1 - 2 |
RCA Zemamra
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
7 |
4 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
58% |
33% |
8% |
Ljestvića Botola
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
CODM Meknes |
1 |
1 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
3 |
| 2 |
Widad Temara |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 2 |
IR Tanger |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
UTS Touarga |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
FUS Rabat |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 6 |
US Amal Tiznit |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 6 |
WAC Casablanca |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 8 |
Difaa El Jadida |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
6 |
-4 |
0 |
| 9 |
KACM Marrakech |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Maghreb Fez |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
MAT Tetouan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
RCA Casablanca |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
RCA Zemamra |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
RSB Berkane |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
FAR Rabat |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
HUSA Agadir |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Statistika tima
| |
Maghreb Fez |
RCA Zemamra |
| Pobjeda |
0 |
0 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
0 |
0 |
| Dati golovi |
0 |
0 |
| Primljeni golovi |
0 |
0 |
| Prosjek dati golovi |
0.00 |
0.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.00 |
0.00 |
| Utakmice dati golovi |
0% |
0% |
| Utakmice primljeni golovi |
0% |
0% |
| Oba Daju Gol |
0% |
0% |
| Više od 1.5 |
0% |
0% |
| Više od 2.5 |
0% |
0% |
| Više od 3.5 |
0% |
0% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
0 |
0 |
| Neriješeno |
0 |
0 |
| Porazi |
0 |
0 |
| Dati golovi |
0 |
0 |
| Primljeni golovi |
0 |
0 |
| Prosjek dati golovi |
0.00 |
0.00 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.00 |
0.00 |
| Utakmice dati golovi |
0% |
0% |
| Utakmice primljeni golovi |
0% |
0% |
| Oba Daju Gol |
0% |
0% |
| Više od 1.5 |
0% |
0% |
| Više od 2.5 |
0% |
0% |
| Više od 3.5 |
0% |
0% |
Ukupna statistika za Botola
| Utakmice (4) |
| Pobjede za domaćine |
25% |
| Neriješeno |
0% |
| Pobjede za goste |
75% |
| Odigrane utakmice |
2% |
| Golovi (19) |
| Golovi po utakmici |
4.75 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.50 |
| Golovi za goste po utakmici |
3.25 |
| Domaći tim postigao golovi u |
100% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
100% |
| Oba Daju Gol |
100% |
| Više od 1.5 |
100% |
| Više od 2.5 |
100% |
| Više od 3.5 |
75% |
Maghreb Fez sljedeće 4 utakmice
|
2026-10-03 |
HUSA Agadir
|
- |
Maghreb Fez
|
|
2026-10-08 |
Maghreb Fez
|
- |
RCA Casablanca
|
|
2026-10-14 |
IR Tanger
|
- |
Maghreb Fez
|
|
2026-10-17 |
Maghreb Fez
|
- |
ASEC Mimosas
|
RCA Zemamra sljedeće 4 utakmice
|
2026-10-03 |
RCA Casablanca
|
- |
RCA Zemamra
|
|
2026-10-08 |
RCA Zemamra
|
- |
HUSA Agadir
|
|
2026-10-13 |
RSB Berkane
|
- |
RCA Zemamra
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.85 |
3.00 |
4.00 |
| Vjerojatnosti |
39% |
34% |
27% |
|
1 @ 1.85 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.20 |
1.80 |
| Vjerojatnosti |
67% |
33% |
|
1X @ 1.20 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.50 |
2.50 |
| Vjerojatnosti |
|
33% |
67% |
|
Manje 1.5 @ 2.50 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.60 |
1.48 |
| Vjerojatnosti |
|
33% |
67% |
|
Manje 2.5 @ 1.48 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
5.00 |
1.17 |
| Vjerojatnosti |
|
25% |
75% |
|
Manje 3.5 @ 1.17 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
2.20 |
1.62 |
| Vjerojatnosti |
|
33% |
67% |
|
Ne @ 1.62 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-09-27 16:03. Moguće su trenutačne promjene!