National - Alžir
petak, 09.09.2022
16:45
16:45

MC El Bayadh

USM Khenchela
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | El Bayadh |
| Gosti: | Khenchela |
| Udaljenost: | 593.6 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:45 (16:45 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.20 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.90 | |||
| 92% | 4% | 4% | 1.80 | 94% | 6% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.65 | 2.25 | 1.57 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 48% | 52% | 25% | 75% | 24% | 76% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
MC El Bayadh posljednje 2 utakmice
| 2022-09-03 | MC El Bayadh | 2 - 0 | JS Saoura |
| 2022-08-27 | USM Alger | 1 - 0 | MC El Bayadh |
USM Khenchela posljednje 2 utakmice
| 2022-09-02 | USM Khenchela | 0 - 1 | USM Alger |
| 2022-08-26 | CS Constantine | 3 - 1 | USM Khenchela |
Ljestvića National
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CR Belouizdad | 3 | +6 | 9 |
| 2 | USM Alger | 3 | +3 | 9 |
| 3 | CS Constantine | 2 | +3 | 6 |
| 4 | ES Setif | 2 | +1 | 4 |
| 5 | ASO Chlef | 2 | +1 | 4 |
| 6 | RC Arbaa | 2 | +1 | 3 |
| 7 | MC El Bayadh | 2 | +1 | 3 |
| 8 | JS Saoura | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Paradou AC | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Biskra | 2 | 0 | 2 |
| 11 | NC Magra | 2 | -1 | 1 |
| 12 | MC Alger | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Chelghoum Laid | 2 | -3 | 1 |
| 14 | MC Oran | 3 | -4 | 1 |
| 15 | USM Khenchela | 2 | -3 | 0 |
| 16 | JS Kabylie | 3 | -3 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| MC El Bayadh | |
| USM Khenchela | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | MC El Bayadh | USM Khenchela |
|---|---|---|---|
| 1 | CR Belouizdad | ||
| 2 | USM Alger | ||
| 3 | CS Constantine | 3 - 1 | |
| 4 | ES Setif | ||
| 5 | ASO Chlef | ||
| 6 | RC Arbaa | ||
| 7 | MC El Bayadh | - | |
| 8 | JS Saoura | 2 - 0 | |
| 8 | Paradou AC | ||
| 10 | Biskra | ||
| 11 | NC Magra | ||
| 12 | MC Alger | ||
| 13 | Chelghoum Laid | ||
| 14 | MC Oran | ||
| 15 | USM Khenchela | - | |
| 16 | JS Kabylie |
Pozicija u ligi
| MC El Bayadh | USM Khenchela | |
| Pozicija | 7 | 15 |
| Bodovi | 3 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 11 |
| Bodovi | 3 | 0 |
Forma u ligi
| MC El Bayadh | USM Khenchela | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 1 |
0
0 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
1
0 0 |
0
0 1 |
Golovi u ligi
| MC El Bayadh | USM Khenchela | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
1 |
1
4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
0 |
1
3 |
Ukupna statistika za National
| Utakmice (18) | |
| Pobjede za domaćine | 56% |
| Neriješeno | 22% |
| Pobjede za goste | 22% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (33) | |
| Golovi po utakmici | 1.83 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.28 |
| Golovi za goste po utakmici | 0.56 |
| Domaći tim postigao golovi u | 67% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 44% |
| Oba Daju Gol | 28% |
| Više od 1.5 | 44% |
| Više od 2.5 | 28% |
| Više od 3.5 | 22% |
MC El Bayadh sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-16 | Biskra | - | MC El Bayadh |
| 2022-09-24 | MC El Bayadh | - | JS Kabylie |
| 2022-09-30 | RC Arbaa | - | MC El Bayadh |
| 2022-10-08 | MC El Bayadh | - | Chelghoum Laid |
| 2022-10-15 | NC Magra | - | MC El Bayadh |
| 2022-10-21 | MC El Bayadh | - | Paradou AC |
USM Khenchela sljedeće 6 utakmice
| 2022-09-24 | USM Khenchela | - | Chelghoum Laid |
| 2022-10-02 | Paradou AC | - | USM Khenchela |
| 2022-10-08 | USM Khenchela | - | MC Oran |
| 2022-10-13 | ES Setif | - | USM Khenchela |
| 2022-10-21 | USM Khenchela | - | MC Alger |
| 2022-10-25 | JS Kabylie | - | USM Khenchela |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.80 | 3.20 | 4.00 |
| Vjerojatnosti | 92% | 4% | 4% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.22 | 1.90 |
| Vjerojatnosti | 94% | 6% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.41 | 2.65 | |
| Vjerojatnosti | 48% | 52% | |
| Manje 1.5 @ 2.65 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.25 | 1.57 | |
| Vjerojatnosti | 25% | 75% | |
| Manje 2.5 @ 1.57 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.10 | 1.20 | |
| Vjerojatnosti | 24% | 76% | |
| Manje 3.5 @ 1.20 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.10 | 1.66 | |
| Vjerojatnosti | 25% | 75% | |
| Ne @ 1.66 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-09-09 12:02. Moguće su trenutačne promjene!