Primera RFEF - Skupina 1 - Španjolska
subota, 01.10.2022
16:00
16:00

Merida AD

Pontevedra
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Merida |
| Gosti: | Pontevedra |
| Udaljenost: | 436.3 km |
| Vrijeme početka | |
| Sat: | 16:00 (17:00 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 | X | 2 | P/T | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 2.87 | 2.50 | X | 1.44 | 1.33 | |||
| 32% | 34% | 34% | 2.87 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 69% | 31% | 22% | 78% | 15% | 85% |
Izravne utakmice
Nema podataka u sistemu
Merida AD posljednje 12 utakmice
| 2022-09-24 | Merida AD | 1 - 1 | Unionistas |
| 2022-09-18 | Linense | 0 - 0 | Merida AD |
| 2022-09-11 | Merida AD | 0 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2022-08-28 | Linares Dep. | 2 - 0 | Merida AD |
| 2022-08-10 | Cordoba | 3 - 2 | Merida AD |
| 2021-10-06 | Numancia | 0 - 0 | Merida AD |
| 2021-08-25 | Villarrobledo | 2 - 1 | Merida AD |
| 2021-05-09 | Merida AD | 1 - 0 | Atl. Baleares |
| 2021-05-02 | Navalcarnero | 2 - 0 | Merida AD |
| 2021-04-25 | Merida AD | 1 - 1 | Majadahonda |
| 2021-04-18 | Atl. Baleares | 2 - 1 | Merida AD |
| 2021-04-11 | Merida AD | 3 - 0 | Navalcarnero |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 8% |
Pontevedra posljednje 12 utakmice
| 2022-09-25 | Pontevedra | 0 - 0 | Linense |
| 2022-09-18 | Dep. La Coruna | 1 - 1 | Pontevedra |
| 2022-09-11 | Pontevedra | 3 - 0 | Talavera |
| 2022-09-03 | SS Reyes | 2 - 0 | Pontevedra |
| 2022-08-28 | Pontevedra | 1 - 1 | Alcorcon |
| 2022-07-27 | Pontevedra | 1 - 0 | Lugo |
| 2021-08-21 | Dep. La Coruna | 3 - 2 | Pontevedra |
| 2021-08-08 | Pontevedra | 1 - 3 | Racing Ferrol |
| 2021-05-23 | Pontevedra | 3 - 0 | Real Oviedo B |
| 2021-05-16 | Lealtad | 2 - 2 | Pontevedra |
| 2021-05-09 | Pontevedra | 1 - 2 | Sp. Gijon B |
| 2021-05-02 | Covadonga | 0 - 3 | Pontevedra |
| P | N | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Ljestvića Primera RFEF - Skupina 1
| Mj | Momčad | Uk | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cordoba | 5 | +12 | 15 |
| 2 | Linares Dep. | 5 | +5 | 13 |
| 3 | Racing Ferrol | 5 | +4 | 13 |
| 4 | Dep. La Coruna | 5 | +3 | 11 |
| 5 | Real Madrid B | 5 | +6 | 10 |
| 6 | Fuenlabrada | 5 | +1 | 10 |
| 7 | Alcorcon | 5 | +1 | 8 |
| 8 | Algeciras | 5 | -1 | 7 |
| 9 | SS Reyes | 5 | -2 | 7 |
| 10 | Pontevedra | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Leonesa | 5 | -2 | 6 |
| 12 | Celta Vigo B | 5 | 0 | 5 |
| 13 | San Fernando | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Badajoz | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Linense | 5 | -2 | 3 |
| 16 | Unionistas | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Ceuta | 5 | -5 | 3 |
| 18 | Merida AD | 4 | -3 | 2 |
| 19 | Majadahonda | 5 | -5 | 1 |
| 20 | Talavera | 4 | -6 | 0 |
Kronologija utakmica u ligi
| Merida AD | |
| Pontevedra | |
| Domaći | |
| Gosti |
Utakmice domaći/gosti
| Mj | Momčad | Merida AD | Pontevedra |
|---|---|---|---|
| 1 | Cordoba | ||
| 2 | Linares Dep. | ||
| 3 | Racing Ferrol | ||
| 4 | Dep. La Coruna | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Real Madrid B | ||
| 6 | Fuenlabrada | ||
| 7 | Alcorcon | ||
| 8 | Algeciras | ||
| 9 | SS Reyes | 2 - 0 | |
| 10 | Pontevedra | - | |
| 11 | Leonesa | ||
| 12 | Celta Vigo B | ||
| 13 | San Fernando | ||
| 14 | Badajoz | ||
| 15 | Linense | ||
| 16 | Unionistas | 1 - 1 | |
| 17 | Ceuta | ||
| 18 | Merida AD | - | |
| 19 | Majadahonda | ||
| 20 | Talavera |
Pozicija u ligi
| Merida AD | Pontevedra | |
| Pozicija | 18 | 10 |
| Bodovi | 2 | 6 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 14 | 15 |
| Bodovi | 1 | 1 |
Forma u ligi
| Merida AD | Pontevedra | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
2 2 |
1
3 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobjeda Neriješeno Porazi |
0
1 1 |
0
1 1 |
Golovi u ligi
| Merida AD | Pontevedra | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
4 |
5
4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
2 |
1
3 |
Ukupna statistika za Primera RFEF - Skupina 1
| Utakmice (49) | |
| Pobjede za domaćine | 43% |
| Neriješeno | 29% |
| Pobjede za goste | 29% |
| Odigrane utakmice | 100% |
| Golovi (123) | |
| Golovi po utakmici | 2.51 |
| Golovi za domaćina po utakmici | 1.39 |
| Golovi za goste po utakmici | 1.12 |
| Domaći tim postigao golovi u | 82% |
| Gostujući tim postigao golovi u | 76% |
| Oba Daju Gol | 61% |
| Više od 1.5 | 78% |
| Više od 2.5 | 47% |
| Više od 3.5 | 18% |
Merida AD sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-09 | Celta Vigo B | - | Merida AD |
| 2022-10-15 | Merida AD | - | Real Madrid B |
| 2022-10-19 | Talavera | - | Merida AD |
| 2022-10-23 | San Fernando | - | Merida AD |
| 2022-10-30 | Merida AD | - | Algeciras |
| 2022-11-06 | SS Reyes | - | Merida AD |
Pontevedra sljedeće 6 utakmice
| 2022-10-09 | Linares Dep. | - | Pontevedra |
| 2022-10-15 | Pontevedra | - | Celta Vigo B |
| 2022-10-22 | Leonesa | - | Pontevedra |
| 2022-10-30 | Pontevedra | - | San Fernando |
| 2022-11-06 | Real Madrid B | - | Pontevedra |
| 2022-11-19 | Pontevedra | - | Fuenlabrada |
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.87 | 2.87 | 2.50 |
| Vjerojatnosti | 32% | 34% | 34% |
| X @ 2.87 | |||
| Dvostruka šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Tečajevi | 1.44 | 1.33 |
| Vjerojatnosti | 46% | 54% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 1.50 | 2.50 | |
| Vjerojatnosti | 69% | 31% | |
| Više 1.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.50 | 1.50 | |
| Vjerojatnosti | 22% | 78% | |
| Manje 2.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 4.50 | 1.16 | |
| Vjerojatnosti | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.16 | |||
| Oba Daju Gol | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Tečajevi | 2.20 | 1.61 | |
| Vjerojatnosti | 42% | 58% | |
| Ne @ 1.61 | |||
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2022-10-01 12:01. Moguće su trenutačne promjene!