Premier liga - Bjelorusija
četvrtak, 15.10.2026
18:30
ML Vitebsk
Torpedo Zhodino
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Vitebsk |
| Gosti: |
Zhodino |
| Udaljenost: |
170.1 km |
| Vrijeme početka |
| Sat: |
18:30 (20:30 lokalno vrijeme) |
Tečajevi
| 1 |
X |
2 |
P/T |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.41 |
3.95 |
8.05 |
1X |
|
|
|
1.04 |
2.65 |
| 41% |
35% |
24% |
1.04 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
3.74 |
|
|
|
1.73 |
2.01 |
|
|
|
2.66 |
1.39 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
28% |
72% |
Posljednji 5 izravne utakmice
|
2026-03-21 |
Torpedo Zhodino
|
0 - 1 |
ML Vitebsk
|
|
2025-09-13 |
ML Vitebsk
|
0 - 1 |
Torpedo Zhodino
|
|
2025-05-08 |
ML Vitebsk
|
0 - 1 |
Torpedo Zhodino
|
|
2025-04-27 |
Torpedo Zhodino
|
1 - 1 |
ML Vitebsk
|
|
2025-04-16 |
Torpedo Zhodino
|
0 - 0 |
ML Vitebsk
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
2 |
|
1 |
0 |
0 |
| 20% |
40% |
40% |
|
20% |
0% |
0% |
ML Vitebsk posljednje 12 utakmice
|
2026-10-11 |
Gomel
|
1 - 5 |
ML Vitebsk
|
|
2026-09-18 |
ML Vitebsk
|
5 - 1 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-09-13 |
Dnepr Mogilev
|
1 - 1 |
ML Vitebsk
|
|
2026-09-06 |
ML Vitebsk
|
0 - 0 |
Dinamo Minsk
|
|
2026-09-02 |
ML Vitebsk
|
1 - 1 |
Belshina
|
|
2026-08-29 |
Dinamo Brest
|
1 - 3 |
ML Vitebsk
|
|
2026-08-23 |
ML Vitebsk
|
0 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2026-08-19 |
ML Vitebsk
|
2 - 0 |
FC Baranovichi
|
|
2026-08-13 |
ML Vitebsk
|
1 - 0 |
Borac B. Luka
|
|
2026-08-06 |
Borac B. Luka
|
1 - 0 |
ML Vitebsk
|
|
2026-07-30 |
Sutjeska Nikšić
|
1 - 2 |
ML Vitebsk
|
|
2026-07-23 |
ML Vitebsk
|
3 - 0 |
Sutjeska Nikšić
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
8 |
5 |
3 |
| 58% |
33% |
8% |
|
67% |
42% |
25% |
Torpedo Zhodino posljednje 12 utakmice
|
2026-10-10 |
FC Minsk
|
0 - 1 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-09-20 |
Vitebsk
|
6 - 0 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-09-12 |
Neman Grodno
|
1 - 0 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-09-05 |
Torpedo Zhodino
|
1 - 2 |
Gomel
|
|
2026-08-30 |
Arsenal Dzerzh.
|
2 - 4 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-08-24 |
Torpedo Zhodino
|
0 - 0 |
Dnepr Mogilev
|
|
2026-08-20 |
Dinamo Minsk
|
4 - 0 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-08-08 |
Torpedo Zhodino
|
0 - 1 |
Dinamo Brest
|
|
2026-07-25 |
Torpedo Zhodino
|
1 - 2 |
Dnepr Mogilev
|
|
2026-07-18 |
Lida
|
0 - 4 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-07-11 |
FC Baranovichi
|
1 - 0 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-07-05 |
Torpedo Zhodino
|
0 - 2 |
Isloch Minsk
|
| P |
N |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
7 |
6 |
4 |
| 25% |
8% |
67% |
|
58% |
50% |
33% |
Ljestvića Premier liga
| Mj |
Momčad |
Uk |
P |
N |
P |
G+ |
G- |
GR |
Bod |
| 1 |
ML Vitebsk |
22 |
13 |
8 |
1 |
47 |
18 |
+29 |
47 |
| 2 |
Isloch Minsk |
23 |
13 |
7 |
3 |
37 |
18 |
+19 |
46 |
| 3 |
Dinamo Minsk |
22 |
14 |
4 |
4 |
40 |
18 |
+22 |
46 |
| 4 |
Dinamo Brest |
24 |
13 |
4 |
7 |
39 |
23 |
+16 |
43 |
| 5 |
Neman Grodno |
23 |
12 |
4 |
7 |
29 |
20 |
+9 |
40 |
| 6 |
Gomel |
24 |
11 |
6 |
7 |
34 |
23 |
+11 |
39 |
| 7 |
Vitebsk |
24 |
10 |
7 |
7 |
28 |
21 |
+7 |
37 |
| 8 |
FC Minsk |
24 |
10 |
4 |
10 |
30 |
29 |
+1 |
34 |
| 9 |
Torpedo Zhodino |
23 |
8 |
6 |
9 |
29 |
29 |
0 |
30 |
| 10 |
Slavia Mozyr |
23 |
6 |
7 |
10 |
24 |
28 |
-4 |
25 |
| 11 |
FC Baranovichi |
24 |
6 |
7 |
11 |
24 |
41 |
-17 |
25 |
| 12 |
Arsenal Dzerzh. |
24 |
5 |
8 |
11 |
24 |
42 |
-18 |
23 |
| 13 |
BATE Borisov |
23 |
4 |
9 |
10 |
18 |
28 |
-10 |
21 |
| 14 |
Belshina |
23 |
5 |
6 |
12 |
23 |
40 |
-17 |
21 |
| 15 |
Naftan |
24 |
4 |
5 |
15 |
24 |
55 |
-31 |
17 |
| 16 |
Dnepr Mogilev |
24 |
2 |
10 |
12 |
22 |
39 |
-17 |
16 |
Kronologija utakmica u ligi
| ML Vitebsk |
|
| Torpedo Zhodino |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Utakmice domaći/gosti
| Mj |
Momčad |
ML Vitebsk |
Torpedo Zhodino |
| 1 |
ML Vitebsk |
- |
|
| 2 |
Isloch Minsk |
1 - 1 |
|
| 3 |
Dinamo Minsk |
0 - 0 |
4 - 0 |
| 4 |
Dinamo Brest |
0 - 0 |
0 - 2 |
| 5 |
Neman Grodno |
|
1 - 0 |
| 6 |
Gomel |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 7 |
Vitebsk |
1 - 2 |
6 - 0 |
| 8 |
FC Minsk |
|
0 - 1 |
| 9 |
Torpedo Zhodino |
|
- |
| 10 |
Slavia Mozyr |
|
|
| 11 |
FC Baranovichi |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Arsenal Dzerzh. |
5 - 1 |
2 - 4 |
| 13 |
BATE Borisov |
0 - 0 |
|
| 14 |
Belshina |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 15 |
Naftan |
2 - 1 |
0 - 4 |
| 16 |
Dnepr Mogilev |
5 - 1 |
2 - 2 |
Statistika tima
| |
ML Vitebsk |
Torpedo Zhodino |
| Pobjeda |
13 |
8 |
| Neriješeno |
8 |
6 |
| Porazi |
1 |
9 |
| Dati golovi |
47 |
29 |
| Primljeni golovi |
18 |
29 |
| Prosjek dati golovi |
2.14 |
1.26 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.82 |
1.26 |
| Utakmice dati golovi |
82% |
61% |
| Utakmice primljeni golovi |
64% |
65% |
| Oba Daju Gol |
64% |
30% |
| Više od 1.5 |
77% |
65% |
| Više od 2.5 |
59% |
39% |
| Više od 3.5 |
36% |
26% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobjeda |
4 |
5 |
| Neriješeno |
6 |
2 |
| Porazi |
1 |
4 |
| Dati golovi |
17 |
16 |
| Primljeni golovi |
7 |
17 |
| Prosjek dati golovi |
1.55 |
1.45 |
| Prosjek primljeni golovi |
0.64 |
1.55 |
| Utakmice dati golovi |
64% |
64% |
| Utakmice primljeni golovi |
55% |
64% |
| Oba Daju Gol |
55% |
27% |
| Više od 1.5 |
64% |
73% |
| Više od 2.5 |
36% |
45% |
| Više od 3.5 |
18% |
45% |
Ukupna statistika za Premier liga
| Utakmice (187) |
| Pobjede za domaćine |
39% |
| Neriješeno |
27% |
| Pobjede za goste |
34% |
| Odigrane utakmice |
78% |
| Golovi (472) |
| Golovi po utakmici |
2.52 |
| Golovi za domaćina po utakmici |
1.41 |
| Golovi za goste po utakmici |
1.12 |
| Domaći tim postigao golovi u |
72% |
| Gostujući tim postigao golovi u |
66% |
| Oba Daju Gol |
47% |
| Više od 1.5 |
72% |
| Više od 2.5 |
45% |
| Više od 3.5 |
23% |
ML Vitebsk sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-18 |
ML Vitebsk
|
- |
Neman Grodno
|
|
2026-10-24 |
Vitebsk
|
- |
ML Vitebsk
|
|
2026-10-28 |
Isloch Minsk
|
- |
ML Vitebsk
|
|
2026-10-31 |
ML Vitebsk
|
- |
FC Minsk
|
|
2026-11-07 |
Naftan
|
- |
ML Vitebsk
|
|
2026-11-21 |
ML Vitebsk
|
- |
Slavia Mozyr
|
Torpedo Zhodino sljedeće 6 utakmice
|
2026-10-19 |
Torpedo Zhodino
|
- |
Naftan
|
|
2026-10-25 |
Slavia Mozyr
|
- |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-10-31 |
Torpedo Zhodino
|
- |
Belshina
|
|
2026-11-07 |
BATE Borisov
|
- |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-11-21 |
Isloch Minsk
|
- |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-11-28 |
Torpedo Zhodino
|
- |
FC Baranovichi
|
Tečajevi i vjerojatnosti
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Tečajevi |
1.41 |
3.95 |
8.05 |
| Vjerojatnosti |
41% |
35% |
24% |
|
1X @ 1.04 |
| Dvostruka šansa |
1X |
X2 |
| Tečajevi |
1.04 |
2.65 |
| Vjerojatnosti |
63% |
37% |
|
1X @ 1.04 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.21 |
3.74 |
| Vjerojatnosti |
|
71% |
29% |
|
Više 1.5 @ 1.21 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
1.73 |
2.01 |
| Vjerojatnosti |
|
47% |
53% |
|
Manje 2.5 @ 2.01 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Tečajevi |
|
2.66 |
1.39 |
| Vjerojatnosti |
|
28% |
72% |
|
Manje 3.5 @ 1.39 |
| Oba Daju Gol |
Da |
Ne |
| Tečajevi |
|
1.92 |
1.78 |
| Vjerojatnosti |
|
47% |
53% |
|
Ne @ 1.78 |
*** Koeficijenti su prosječne vrijednosti, izračunate između nekoliko različitih kladionica i važeći su u vrijeme posljednjeg ažuriranja - 2026-10-14 04:02. Moguće su trenutačne promjene!